Стандарти щодо неметалевої арматури і її застосування в бетонних конструкціях

Ще в минулому столітті в деяких країнах паралельно велися розробки стандартів, що стосуються виробництва неметалевої арматури і по її застосуванню. Кілька галузей модифікували свої технічні рішення, максимально використовуючи переваги неметалевої арматури – відсутність корозії, магнітоінертність, радіопрозорість. Україна, Росія, Білорусь, США, Канада, Італія, Німеччина, Японія – це неповний список країн, які зробили акцент на розвитку застосування композитної арматури.

Докладніше...

Історія технології

Історія розробки склопластику і арматури на його основі, говорить про високий статус даних досліджень і про їх стратегічне значення для будівельної галузі. Ознайомтесь тут також з фактами застосування композитної арматури і гілками розвитку галузевого застосування в різних країнах.

Докладніше...

Технічні рішення

На пострадянському просторі більшість технічних рішень щодо застосування композитної арматури ґрунтувалися на рекомендаціях НІІЖБ ім. Гвоздьова м. Москва ще 1978 року. Тут ми вам представимо альбоми технічних рішень і схеми армування, розроблені різними проектними організаціями України, Росії, Білорусі, а також зарубіжних країн.

Докладніше...

Питання – Відповідь

Ми зібрали питання, які найчастіше задаються по темах продукції склопластикової арматури і питань її застосування в будівництві. Тут зведені стислі і конструктивні відповіді, що зачіпають всі рубрики цього сайту. Якщо ви не знайшли відповіді на своє питання – ви можете задати його нам персонально і отримати відповідь по електронній пошті або замовити дзвінок менеджера.

Докладніше...