Застосування композитної арматури зі скла і пластика знайшло своє відображення в нормах і стандартах, затверджених на законодавчому рівні. При проведенні робіт щодо проектування, виробництва, монтажу та експлуатування, виробники та споживачі користуються стандартними правилами, що діють на території країни. На сьогоднішній день, існує певна нормативна база щодо стандартів неметалевої арматури і її застосування в бетонних конструкціях. Це дуже значущий крок для розвитку даної галузі в будівельній промисловості.

Україна

Національний стандарт ДСТУ-Н Б В.2.6-185:2012 «Установка з проектування та виготовлення бетонних виробів і конструкцій з неметалевою композитною арматурою на основі базальтового і склоровінгів”, затверджений в останній редакції Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 28.09.2012 року.

США

Національний стандарт ACI 440.3R-04 “Керівництво по методам тестування композитної арматури для армування бетонних конструкцій”.

Національний стандарт ASTM committee D30 «Властивості і показники арматурного каркасу з композитної арматури при розтягуванні»

Вищевказані документи розроблені і затверджені Американським інститутом бетону.

Канада

Національний стандарт CAN/CSA-S806-02 «Проектування та розробка будівельних конструкцій з використанням композитної арматури», розроблений і затверджений Канадською Асоціацією Стандартів.

Європа

Національний стандарт Fib Bulletin 40 “Армування бетонних конструкцій композитною арматурою», розроблений Американським інститутом бетону.

Італія

Національний стандарт CNR-DT 203/2006 «Керівництво з проектування та конструювання бетонних споруд армованою композитною арматурою», розроблений та затверджений італійською національною дослідницькою Радою

Японія

«Рекомендації з проектування та конструювання бетонних споруд армованих композитними матеріалами», розроблений і затверджений японським товариством цивільних інженерів.