Інструкція по роботі з композитною сіткою

Властивості композитної сітки потребують особливого підходу та дотримання додаткових заходів безпеки. Нові методи відносяться до транспортування, розкручування рулонів, різання та в'язання арматурного каркаса. Легкість композитної сітки полегшує роботу, але потребує особливої уваги.

Докладніше...

Основні сфери застосування композитної арматури Arvit

Сфера застосування композитної склопластикової арматури досить широка. Вона зачіпає цілий ряд галузей, причому необхідність використання даної технології продиктована різними її якостями. Це стійкість до корозії, діэлектричність, радіопрозорість, легкість, енергоефективність. У всіх випадках її застосування виправдовується ще й економічним ефектом.

Докладніше...

Інструкція по роботі з композитною арматурою

Багато в чому технологія роботи загальна для будь-якої будівельної арматури. Але деякі її властивості вимагають інших підходів до роботи і дотримання інших заходів техніки безпеки. Нововведення стосуються транспортування, розмотування бухт арматури, її порізки, а також в'язання за допомогою нейлонових стяжок. За рахунок легкості арматури, з нею працювати простіше і безпечніше, але є свої застереження.

Докладніше...

База знань з композитної арматури

На даний момент професіонали будівельної галузі в Україні відчувають дефіцит інформації щодо композитної арматури, її застосування в тих чи інших конструкціях, методик їх розрахунку. В даному розділі ми спробуємо заповнити цю прогалину публікацією нормативних документів України, документацією інших країн, досвіду застосування та випробувань даного матеріалу.

Докладніше...