Композитна арматура Arvit завдяки своїм унікальним властивостям є більш ефективним матеріалом в порівнянні зі сталевою арматурою в спорудах, де пред’являються підвищені вимоги до стійкості в агресивному середовищі.

Головним фактором у застосуванні арматури з пластику і скла є забезпечення надійності і довговічності будівельних конструкцій і будівель, що піддаються впливу зовнішнього агресивного середовища або хімічних реагентів. Низька теплопровідність збільшує сферу застосування композитної арматури Arvit. Найбільш ефективне армування композитною арматурою в наступних конструкціях:

  1. Може застосовуватися в легких і важких бетонах в таких конструкціях, як плити перекриття, фундаменти стрічкові і плиткові. Не потребує додаткового бетонного шару для ефективного захисту від зовнішнього агресивного середовища.
  2. Для армування цегляної і газобетонної кладки. Композитна арматура застосовується в якості гнучких сполучних в тришарових панельних стінах, а також як дюбеля для кріплення зовнішнього утеплювача стін, чим підвищує енергоефективність споруд.
  3. Рекомендується використовувати композитну арматуру в конструкціях, які постійно перебувають в зоні підвищеної вологості і в контакті з морською водою – дамби, пірси, хвилеломи, колектори, смуги берегового укріплення, канали, очисні споруди, колодязі, фонтани, резервуари, басейни.
  4. Композитна арматура використовується при армуванні дорожніх одягів з метою збільшення терміну експлуатації дорожніх покриттів, зниження колійності, запобігання утворенню тріщин і збільшення міжремонтного періоду.
  5. Спорудження сейсмостійких поясів існуючих і новозбудованих будівель в сейсмоактивних зонах, де не рекомендується використання сталевої арматури. Застосовується на об’єктах, що експлуатуються в умовах підвищеної вібрації (атомні та гідроелектростанції, мости і т.д.).
  6. Застосування в каналах водовідведення, каналізації та меліорації.
  7. Весь спектр індивідуального будівництва: стрічкові фундаменти, фундаментні плити, тротуари і доріжки, під’їзні шляхи, вимощення, фундаменти огорож, гнучкі зв’язки і армування шаруватої кладки, армування бетону із застосуванням незнімної опалубки. Як альтернативне використання – в якості опор для садових рослин, сітки для винограду, пергол, елементів каркаса парників і інше.
  8. Конструкції з бетонів з занадто напруженим і не напруженим армуванням (освітлювальні опори, опори та ізолюючі траверси ЛЕП; дорожні та тротуарні плити, парканні плити і стовпчики, бордюрний камінь, бетонні опори, малі архітектурні форми (балясини); залізничні шпали; фасонні бетонні вироби для трубопровідних і трасопровідних (теплоцентралі, кабельні канали) комунальних систем.

Елементи інфраструктури промислових споруд хімічної та харчової сфер, дослідницьких комплексів і лабораторій, злітно-посадочні смуги та інші споруди аеропортів.