Технічні переваги:
Збільшення терміну служби конструкцій в 2-3 рази
Зручне транспортування і монтаж
Інертність до впливу агресивних середовищ (хлористі солі, кислоти і лужні речовини)
Збільшення водонепроникності, корозійної стійкості, морозостійкості
Значне зменшення ваги конструкцій
Не проводить тепло – відсутні місткі холоду
Однаковий з бетоном коефіцієнт теплового розширення
Назва об’єкту Країна Рік
Резиденція Хаусмана
Цюрих, Швейцарія
1997
Резиденція Кіслінга
Арнсберг, Німеччина
2008
Будинок для людей, що мають множинну хімічну чутливість (в т. ч. до електромагнітних полів)
Цюрих-Леймбах, Швейцарія
2012
  • фундаменти цільноплиточні, стрічкові;
  • бетонні конструкції сейсмостійких споруд;
  • під’їзні шляхи, доріжки, вимощення, підлоги;
  • армування кладки, армопояса;
  • додаткове армування перекриттів, стін;
  • гнучкі зв’язки для тришарових стін або анкерів для зовнішнього облицювання.

Забудовники малоповерхових будівель активно застосовують склопластикову арматуру нашого виробництва. Більш затребуваною на будівельному ринку в порівнянні з іншими каркасами її робить лояльна ціна і прекрасні технічні характеристики. Дуже значущим фактором є стійкість арматури до корозійних процесів. Її структура не руйнується під впливом вологи. Багатокомпонентна арматура з пластику і скла є повністю радіопрозорою. Але при цьому всьому, вона електронепроникна, зручна і невибаглива в побуті. На сьогоднішній день, вироблена на нашому заводі арматура, завдяки своїй універсальності і перспективності виправдано випереджає інші каркасні аналоги. Згідно з результатами практичних досліджень, арматура абсолютно відповідає нормам сучасного ринку будівництва. Також, є великий попит на такого роду арматуру і при зведенні будівель з тришаровими стінами, за рахунок гнучких сполучних конструкції, вироблених нашою компанією.

Активне застосування склопластикових гнучких зв’язків при виготовленні панелей для стін споруди серії «сендвіч» пояснюється наступним:

  1. Погана провідність теплових випромінювань дозволяє збільшити теплоізоляцію панельних будівель (тепловий опір багатокомпонентної арматури в 40 разів перевищує таку ж якість свого сталевого аналога).
  2. Підвищена стійкість до корозії на відміну від арматури зі сталі і бетону.

Коттеджное строительство - рисунок

Особливо ефективно застосовується композитна арматура при зміцненні фундаментних плит. Корозійна стійкість і підвищена міцність арматури робить її економічно вигідною, а будівельні конструкції надійними. Найчастіше її використовують для армування стрічкового, стовпчастого, плиткового і пальового фундаментів. Саме корозійна стійкість композитної арматури марки “Arvit” дозволяє заощадити розтрати на додатковий бетонний шар, а висока міцність на розтяг і зчеплення – досягти максимального рівня навантажень на каркас.