Ми цікаві вам як Партнер, якщо:

 • Ви бажаєте отримати нові конкурентні переваги та залучити нових клієнтів.
 • Ви хочете розширити свій асортимент інноваційним сучасним матеріалом, а також отримати додаткове джерело доходу.
 • Ви прагнете вийти на перспективний ринок, забезпечити нові горизонти розвитку вашої компанії.

Бути Партнером компанії “Торгпромконтракт” означає:

 • Допомагати клієнтам економити свої гроші;
 • Розширювати територію дії свого бізнесу, підвищувати заробіток.

Це стане можливим за рахунок:

 • Розширення асортименту унікальним товаром – композитною арматурою Arvit;
 • Розумно продуманої, стабільної цінової політики – суворого дотримання договірних норм щодо тарифів, а також умов партнерства;
 • Надійного, дбайливого ставлення з нашого боку – ми навчаємо персонал і реалізуємо програму спільного просування;
 • Надання підтримки в переговорах з потенційними клієнтами, забезпечення рекламною продукцією.

Кому може бути цікава наша продукція?

 • Перш за все, організаціям або підприємствам, що спеціалізуються в області об’єктних продажів будматеріалів.

Часто дані компанії не можуть дозволити собі торгівлю металевим каркасом, у зв’язку з необхідністю додаткового обладнання торгового майданчика. Тим самим, вони не можуть повністю задовольнити потреби клієнта. Композитна арматура Arvit внаслідок своєї невеликої ваги, а також зручної упаковки не вимагає спеціальних умов зберігання, порізки, транспортування.

Очевидно, наш продукт, на відміну від традиційної сталевої арматури, вирішує не тільки завдання армування бетону з меншими витратами, але і збільшує надійність, а також довговічність конструкції. А завдяки малій вазі, довжині до 200 м. істотно знижує витрати на транспортуванні, менше вимотує робітників, при цьому дозволяє заощадити до 20% матеріалу, в порівнянні зі звичайною сталевою арматурою.

 • Серед наших партнерів чимало компаній, які торгують стіновими матеріалами. І це не дивно, так як їх споживачам часто необхідно армувати кладку, а працювати з обсягом в 100-300 метрів каркасу з металобазою, а також з замовленням транспорту немає особливого бажання.

При цьому даним замовленням дохід партнера від клієнта не обмежиться, так як після виконання робіт по кладці цегли, газоблоку, пінобетону та влаштування армопоясу, на споживача часто чекають роботи з армування підлог, вимощень, доріжок, парковок, під’їзних шляхів, фундаментів різних споруд: гаражу, господарчих будівель, огорожі.

Таким чином, розширення асортименту нашою економічною, надійною арматурою допомагає вам збільшити чек з клієнта, при цьому, задовольнити його потреби максимально.

 • Компаніям, що торгують металопрокатом, наша композитна арматура Arvit не менш цікава, ніж сталева. З одного боку, торгівля склопластиковим стрижнем на металобазі призводить до внутрішньої конкуренції. Але з іншого – це ключова конкурентна перевага!

Ціна на композитну арматуру може зрівнятися тільки з ціною на «коротун», і при цьому склопластиковий аналог буде дешевше. Такого недоліку, як коротка довжина НДЛ арматури, у композитної арматури немає, а навпаки – довжина практично необмежена — до 200 метрів в бухті.

А тепер щодо конкуренції. На сьогоднішній день, серед баз, що спеціалізуються на металі, рівень конкуренції дуже високий, при цьому ціни на їх послуги абсолютно ідентичні. Нічим новим зацікавити клієнта Металобаза не може. Однак, у випадку наявності в асортименті композитної склопластикової арматури, клієнт, для якого ціна важлива, обов’язково зверне увагу на вашу пропозицію.

 • Компаніям, що займаються ландшафтним дизайном.

Для Вас наша композитна арматура – не просто армуючий матеріал під тротуарну плитку, а й ексклюзивний елемент дизайну при влаштуванні легких конструкцій, а також опор для декоративних рослин, винограду, сітки для габіонів.

Композитна склопластикова арматура Arvit ідеально вписується в екстер’єр, проста в монтажі, стійка до зовнішніх впливів.

 • Неторговельним організаціям, які працюють з об’єктами будівництва — підрядникам, проектувальникам або архітекторам розуміння всіх переваг склопластикової арматури, можливостей роботи з нею в різних кліматичних умовах, економічних вигод, а також поліпшення енергоефективності споруд, дозволить розширити свій портфель рішень і кількість замовників. Пропозиція композитної арматури Arvit своїм замовникам дозволить виділити Вас на тлі конкурентів, отримати додатковий дохід Агента по просуванню.

Детальну інформацію про умови співпраці можна отримати, зателефонувавши за телефоном +38 067 560 88 44, відправивши запит по електронній пошті sales@arvit.com.ua або звернутися до нас через форму зворотного зв’язку.

У Вашому запиті просимо надати резюме такого змісту:

 • Найменування організації;
 • Структура компанії та напрямок її діяльності;
 • Регіон продажів;
 • Наявність складу;
 • Рекомендований обсяг товарообігу.

Головні переваги роботи з нашою компанією:

 1. Незмінна якість продукції, що випускається;
 2. Гнучка цінова політика;
 3. Навчання та стажування персоналу;
 4. Допомога у веденні переговорів з потенційними покупцями.