Замовити зворотній дзвінок

  Перерахунок сталевої арматури на композитну

  Композитна склопластикова арматура, що застосовується для бетонних конструкцій, випускається виробничою компанією “Торгпромконтракт” під назвою торгової марки “Arvit”. За допомогою великої мережі своїх дистриб’юторів у сфері загально будівельних матеріалів і металопрокату, компанія реалізує свою продукцію на території України та за кордоном.

  Динамічний розвиток компанії на міжнародному ринку будівельних матеріалів сприяє розширенню території її споживачів.

  Скорочення використання запасів руди, підвищення екологічності будівель, конструкцій і інших споруд, а також поліпшення їх енергоефективності є дуже важливими факторами для економіки споживача і країни в цілому.

  Активний прогрес використання композитної склопластикової арматури в будівництві сприяє підвищенню вищевказаних факторів економічного розвитку.

  При укладанні фундаменту будівлі заводу і будівництві всієї його конструкції, застосовувалися тільки передові технологічні процеси, випробувані провідними виробниками світу протягом багатьох років.

  Виготовлення багатокомпонентної арматури вимагає спеціальної підготовки, професійного досвіду і високої кваліфікації. Фахівці компанії відповідають високим вимогам і мають гарну підготовку, що дозволяє забезпечувати підвищення оптимізації та ефективності всіх процесів виробництва, а також виготовлення продукції кращої якості на стабільному високому рівні. А привітні, компетентні менеджери компанії, що володіють повною інформацією стосовно загальнобудівельних матеріалів, металопрокату та інших питань, ведуть переговорну та консультативну роботу щодо співпраці з дилерами та дистриб’юторами. Залежно від напрямку окремо взятої галузі замовників (агропромисловий комплекс, харчова та хімічна промисловість, забудовники різного роду нерухомості), проводять роботу проектні менеджери компанії.

  Розробка нормативної, документальної бази з метою правильного застосування багатокомпонентних матеріалів в будівельній галузі спільно з фахівцями Міністерства регіонального розвитку, науково-дослідного інституту будівельних конструкцій і галузевих проектних інститутів, дозволяє підвищити якість виробленої компанією продукції.

  Згідно з результатами вивчення досвіду провідних світових компаній в будівельній галузі, проведення розрахунків за співвідношенням усіх економічних показників, статисти зробили висновок щодо необхідності переходу в промисловому будівництві різних галузей (житлові приміщення, фабрики, заводи, склади, об’єкти інфраструктури, мости, дослідницькі центри і т. д.) від сталевого каркасу до композитного.

  Виробництво

  Композитна арматура Arvit виготовляється методом пултрузії, який довів свою ефективність у витраті сировини і можливостей автоматизації виробництва профілів стабільно високої якості. Особливу увагу технологи нашого виробництва приділяють якісній сировині, скляному ровінгу, сполучних компаундів.

  При виробництві композитної арматури Arvit використовуються ровінги тільки провідних виробників, які є постачальниками найбільших заводів склопластикової арматури в світі. Наші логісти вибудовують довгострокові відносини з надійними постачальниками, які твердо виконують свої зобов’язання, як за якістю продукції, так і за умовами і термінами поставок. Співпраця з сильними партнерами дозволяє нам бути лідером ринку склопластикової арматури і рухати галузь композитних будівельних матеріалів вперед. У нашій лабораторії проводять регулярні тестування арматури, що випускається, а також тести продукції з кожної нової партії сировини. Таким чином, ми не допускаємо випуску продукції неналежної якості. Доказом цього служать високі показники властивостей нашої продукції, які підтверджуються результатами випробувань в незалежних сертифікованих лабораторіях. Мінімальні відхилення характеристик в результатах різних випробувань говорять про контрольовану і стабільну якість продукції.

  Документація

  Компанія "Торгпромконтракт" веде активну роботу з департаментами Міністерства регіонального будівництва та науково-дослідним інститутом будівельних конструкцій у сфері розробки нормативної документації з композитної полімерної арматури. Розроблено методику випробувань склопластикової арматури, результати яких підтверджують повне дотримання основних вимог до арматури для бетонних конструкцій.

  Докладніше...