Замовити зворотній дзвінок

  Запобіжні заходи

  Робота з сіткою повинна виконуватись лише у рукавичках. Найкращим варіантом для цього є використання тонких бавовняних рукавичок з латексним покриттям на внутрішній стороні долоні. Це забезпечить комфорт та збереже безпеку шкіри рук.

  Різання сітки на потрібний розмір має бути здійснене лише у захисних окулярах та спеціальному одязі, що повністю покриває тіло. Це допоможе підвищити рівень захисту від скляних волокон.

  Розгортання рулонів сітки є досить простою процедурою, яку може виконати одна людина.

  Транспортування рулонів сітки

  Перенесення виконується вручну.

  Рулони склопластикової сітки можна легко транспортувати вручну однією людиною, або легко котити по території або переносити удвох, оскільки максимальна вага бухти не перевищує 24 кг.

  Підготовка склопластикової сітки до монтажу

  Перед початком робіт необхідно здійснити попередні розрахунки, що складаються з двох основних показників – кількості та довжини.

  Розгортання рулонів сітки проводиться на території будівельного майданчика.

  Рулон розгортається у горизонтальному положенні.

  Порізка сітки

  Порізка склопластикової сітки виконується за допомогою певного інструменту, який обирається в залежності від її товщини. Сітка може бути порізана за допомогою дискової пилки «Болгарка» або металевої ножівки.

  Згідно з правилами техніки безпеки, порізка сітки проводиться у захисних окулярах та спеціальному одязі, який складається зі щільного матеріалу, що закриває всю поверхню тіла.

  В'язка арматурного каркасу

  Для в'язки сітки та нахвистів використовується спеціальний сталевий дріт або нейлоновий хомут.

  Завдяки легкій вазі каркасу, в'язка арматурної сітки не потребує спеціального пристосування. Достатньо місця на невеликому майданчику. Після цього елементи каркасу легко й зручно монтуються на потрібному місці, де в майбутньому буде розміщена бетонна конструкція.

  Встановлення арматурного каркасу

  Під час встановлення арматурного каркасу, його потрібно розтягнути та зафіксувати хомутами на місці для бетонування. Для цієї роботи використовуються стяжки, які заздалегідь закріплені в ґрунті на кутах бетонного майданчика.

  Після встановлення арматурного каркасу можна приступити безпосередньо до процесу бетонування конструкції.