Замовити зворотній дзвінок

  Перерахунок сталевої арматури на композитну

  Доставка по території України

  Як відомо, композитна полімерна арматура за рахунок своїх унікальних властивостей може скручується в бухти для транспортування і зберігання, та при цьому, пам’ятає форму і при розмотуванні сама випрямляється в прямий стрижень. Її легка вага дозволяє робити зручні для перенесення однією рукою бухти довжиною до 200 м. При діаметрі 100 см. Зручна і легка упаковка арматури спрощує транспортування.

  Роздріб

  Доставка по Дніпропетровську здійснюється безкоштовно при замовленні арматури від 500 м. При меншому обсязі замовлення, ціна доставки складе 50 грн. Доставка арматури по Україні здійснюється будь-якою кур’єрською службою в будь-яку точку країни, де є відділення перевізника. Також ви можете замовити доставку безпосередньо на об’єкт.
  Вартість доставки варіюється в залежності від обраної кур’єрської служби і розташування населеного пункту. В середньому вартість доставки складає 2-5% від вартості продукції.

  Опт

  Замовлення від 10 000 метрів арматури ми доставляємо за свій рахунок в будь-який куточок України прямо до вас на об’єкт або склад. При цьому відправка Вашого замовлення відбувається в 90% випадків протягом 2-х днів після оплати Вашого замовлення.

  Партнери по доставці

  Основними нашими партнерами по доставці є Нова пошта, Делівері-Авто, Інтайм. Доставка склопластикової арматури, на відміну від металевої, набагато дешевше і зручніше. Так наприклад, при транспортуванні 1000 м склопластикової арматури діаметра 8мм загальний обсяг арматури буде важити приблизно 85 кг, а 1000 м сталевої арматури (12мм) важить близько 900 кг! Отже, витрати на доставку склопластикової арматури набагато нижче, на відміну від доставки сталевої арматури. Доставка склопластикової арматури до місця застосування є одним з важливих плюсів нашого виробництва.

  Як здійснюється транспортування і зберігання склопластикової арматури?

  Транспортування склопластикової арматури в основному здійснюється в бухтах при діаметрі до ø12 мм або в нарізці при більшому діаметрі арматури. Арматура упаковується в пачки і транспортується в горизонтальному положенні згідно з діючими правилами перевезення вантажів на відповідні види транспорту. Упаковану склопластикову арматуру слід зберігати також у горизонтальному положенні бажано на стелажах складу. При зберіганні, транспортування, вантажних і розвантажувальних роботах слід уникати механічних пошкоджень арматури. При зберіганні слід уникати впливу на арматуру ультрафіолетового опромінення. Не всі продавці і виробники арматури зі скловолокна відстежують виконання цих умов. Це позначається на якості арматури, яка доходить до клієнта. Нашу компанію відрізняє осмислений підхід до зберігання і транспортування арматури.

  На чому здійснюється доставка склопластикової арматури?

  Доставка склопластикової арматури здійснюється як великовантажним транспортом, так і при невеликих обсягах малотоннажними автомобілями типу ГАЗель. Обсяги до 1000 метрів можуть бути доставлені на об’єкт навіть легковим автомобілем.