Замовити зворотній дзвінок

  Перерахунок сталевої арматури на композитну

  Надіслати заявку

  Скориставшись наданою формою, ви можете залишити ваше замовлення. Для уточнення деталей щодо замовлення і доставки продукції, а також надання додаткової інформації з Вами зв’яжеться професійний менеджер нашої компанії.

   Ім'я*

   Телефон*

   Діаметр арматури

   Кількість арматури (в метрах)

   Коментар

   Формування та відправка Вашого замовлення гарантовано здійснюється протягом 48 годин з часу повного прийняття індента без урахування вихідних днів. У разі підвищеної терміновості ми відправляємо продукцію в день прийняття замовлення.

   Або ви можете просто зателефонувати нам за номером: + 38 (067) 560-88-44.

   Доставка по території України

   Завдяки легкості арматури і зручності упаковки, її транспортування і зберігання не є проблемними і витратними. Фізико-технічні властивості композитної полімерної арматури сприяють скручування її в бухти. При цьому каркас зберігає форму і при розмотуванні випрямляється в пряму полосу. Транспортування на короткі дистанції без особливих зусиль здійснюється вручну.

   Роздріб

   Плата за доставку продукції замовнику з Дніпра становить 500 грн. При замовленні продукції від 5000 грн доставка по місту безкоштовна. Здійснення доставки арматури по території України відбувається за допомогою будь-якої кур’єрської служби, де ви також зможете замовити послугу прибуття товару безпосередньо на місце його монтажу або зберігання. В даному випадку, вартість доставки залежить від тарифів обраного Вами перевізника і в середньому становить 2-5 % від вартості продукції.

   Опт

   Замовлення, що перевищують 10 000 метрів арматури, ми доставимо в будь-яку точку на карті України на місце її монтажу або зберігання за свій рахунок, протягом 2-х днів з моменту оплати замовлення.

   Партнери з транспортування

   Транспортування продукції здійснюється на договірних, партнерських умовах нашої компанії з провідними перевізниками України, такими як “Нова Пошта”, “Делівері”. Вартість доставки склопластикової арматури, на відміну від сталевого аналога, є абсолютно лояльною. Крім вагових характеристик на ціну доставки також впливає ще й зручна упаковка арматури. Наприклад, транспортуючи 1000 метрів арматури зі скла і пластика діаметром в 8 мм, Ви отримаєте своє замовлення в обсязі 85 кг. Такий же метраж сталевого аналога буде важити близько 900 кг. Згодом, сума доставки буде значно відрізнятися. Крім того, доставка склопластикової арматури прямо до місця зберігання або експлуатації є дуже зручною.

   Здійснення зберігання і транспортування склопластикової арматури

   Транспортування склопластикової арматури може здійснюватися в 2-х варіантах – в бухтах або в нарізці при більшому діаметрі арматури.

   Упаковка арматури являє собою пачки, які, відповідно до діючих норм перевезення вантажів, транспортуються в горизонтальному положенні.

   У точно такому ж положенні склопластикова арматура зберігається на стелажах.

   Зберігання, транспортування, навантажувальні та розвантажувальні роботи проводяться з уникненням механічних пошкоджень арматури.

   Співробітники нашої компанії відповідально підходять до виконання роботи зі зберігання і транспортування арматура.

   Види транспорту для доставки склопластикової арматури

   Склопластикова арматура транспортується як на великовантажних машинах, так і на малотоннажних автомобілях в разі доставки невеликих обсягів. Крім того, замовлення до 1000 метрів може доставлятися на об’єкт навіть легковим автомобілем.