Замовити зворотній дзвінок

  Відправити запит

  Ви можете відправити своє замовлення, скориставшись формою. Для уточнення деталей щодо замовлення та доставки продукції, а також для надання додаткової інформації, з Вами зв’яжеться професійний менеджер нашої компанії.

   Ім'я*

   Телефон*

   Розмір сітки

   Кількість сітки (в м.п.)

   Коментар

   Ми гарантуємо формування та відправку Вашого замовлення протягом 48 годин з моменту повного прийняття індента, не враховуючи вихідних днів. У випадку термінової необхідності, ми відправляємо продукцію у той же день, коли отримали замовлення.

   Також Ви можете зателефонувати нам за номером: +38 (067) 560-88-44.

   Доставка по Україні

   Завдяки легкому матеріалу, транспортування та зберігання сітки не становить проблеми та не вимагає значних витрат. Фізико-технічні властивості композитної полімерної сітки сприяють її скручуванню в рулони. При цьому каркас зберігає свою форму й під час розгортання випрямляється в пряме полотно. Транспортування на невеликі відстані можливе без особливих зусиль вручну.

   Роздріб

   Вартість доставки з Дніпра становить 500 грн. При замовленні на суму від 5000 грн доставка по місту безкоштовна. Доставка композитної сітки по Україні здійснюється будь-якою кур’єрською службою, де можна також замовити доставку товару безпосередньо на місце монтажу або зберігання. Вартість доставки залежить від тарифів обраного перевізника й становить в середньому 5-8% від вартості продукції.

   Опт

   Замовлення понад 5000 м2 сітки доставляються будь-куди в Україні безкоштовно, на місце монтажу або зберігання, протягом 3 днів з моменту оплати.

   Партнери по транспортуванню

   Транспортування проводиться на умовах партнерства із провідними перевізниками України, такими як «Нова Пошта», «Делівері». Вартість доставки склопластикової сітки, на відміну від сталевого аналогу, є дуже прийнятною. Вагові характеристики впливають на ціну доставки.

   Зберігання та транспортування склопластикової сітки

   Склопластикову сітку можна транспортувати в рулонах або в листах. Вона може зберігатися на стелажах горизонтально або вертикально. При зберіганні та транспортуванні потрібно уникати механічних пошкоджень. Недотримання цих правил може негативно вплинути на якість сітки. Наша компанія відповідально ставиться до цих процесів.

   Транспортні засоби для доставки склопластикової сітки

   Склопластикова сітка транспортується як на великовантажних машинах, так і на малотоннажних автомобілях в разі доставки невеликих обсягів.