Сітка композитна: види, для чого потрібна

Сітка композитна набула сьогодні широкого застосування. Кладочний матеріал завдяки численним перевагам замінив сталевий аналог. Сітка є невід’ємним елементом, який застосовується для армування цегляних стін, фундаментів та залізобетонних конструкцій. Її випускають сьогодні широким асортиментом, матеріал відрізняється формою, розміром комірок: від 50х50 мм до 200х200 мм. Відпускається у рулонах.

Які існують види сітки композитної?

Композитна сітка відрізняється не лише технічними характеристиками, дизайном, а й способом виробництва. Виробництво здійснюється за різними технологіями, тому композитна сітка може бути:

 • Двоосноорієнтованою. Це армуюча сітка, яка має високу міцність, завдяки чому може використовуватися в промисловій сфері для армування поверхонь, підвищення міцності стін.
 • Звичайною композитною. Такі сітки менш міцні, тому найчастіше використовуються в побутових цілях.

Основні переваги композитної сітки

Завдяки композитній сітці можна продовжувати термін експлуатації бетонних стін і несучих конструкцій. Зварний матеріал робить стіни більш стійкими до негативних впливів. Крім того, застосування композитної сітки допомагає суттєво заощаджувати на матеріалах для теплоізоляції. Пластик має низьку теплопровідність, тому сітку можна використовувати у регіонах із дуже суворим кліматом.

Композитна сітка завдяки своїм технічним характеристикам визнана найкращим матеріалом у будівництві, який по багатьом параметрам перевершує металевий аналог. Сітка із композиту:

 • Легко монтується, має невелику вагу. Вона пластична, легка, її можна використовувати для будь-яких монтажних робіт.
 • Міцна, стійко переносить негативні дії. Сітка витримує будь-які навантаження.
 • Цілком безпечна в експлуатації. Матеріал не магнітиться, не пропускає електрику.
 • Може використовуватися в будь-яких, навіть найнесприятливіших умовах. Пластик не боїться різких перепадів температур, вологості.
 • Не виділяє шкідливих для організму речовин. На відміну від інших матеріалів, сітка не токсична.
 • Забезпечує надійний захист поверхонь із бетону. Завдяки сітці поверхня довше зберігає привабливий зовнішній вигляд, не розсипається та не розтріскується.

Область застосування

Композитна сітка отримала широке застосування при:

 • монтажі стін з бетонних плит;
 • внутрішній та зовнішній обробці будівель;
 • армуванні поверхонь;
 • посиленні несучих конструкцій.

Сучасна композитна сітка – це універсальний будівельний матеріал. Композитною сіткою можна армувати об’єкти різної складності та зміцнювати несучі конструкції. Вибір матеріалу залежить від умов його експлуатації та особливостей роботи.

Де реалізується якісна сітка композитна від виробника?

Потрібна сітка композитна оптом або сітка композитна в роздріб? Звертайтесь в компанію «Торгпромконтракт». Наша компанія має власне виробництво, кваліфікованих фахівців, а також лабораторію для контролю якості продукції, що випускається. Ми здійснюємо продаж композитних виробів, а наша доставка можлива по всій Україні.

Скільки коштує сітка композитна? Вартість буде розраховуватися індивідуально для кожного, оскільки ціни залежать від багатьох факторів: необхідної кількості (опт, роздріб), діаметру прутків, виду, ін. Цінова пропозиція в значній мірі залежить від необхідності доставки.

У нас реалізується сітка композитна, ціна якої є доступною для кожного. Щоб дізнатися вартість та зробити замовлення, зв’яжіться з нашими менеджерами за номерами телефонів: +38 (050) 460-88-44, +38 (067) 560-88-44, +38 (050) 472-71-72, +38 (067) 326-71-72, +38 (050) 482-71-72, +38 (050) 499-71-72, через e-mail sales@arvit.com.ua або за допомогою спеціальної онлайн-форми зворотного зв’язку. У менеджерів Ви також можете запросити прайс та каталог.

«Торгпромконтракт» ‒ надійний постачальник та виробник такого високоякісного будматеріалу, як сітка композитна. Україна – територія, де неможливе будівництво без використання даного матеріалу.