Арматура композитна: все, що треба знати про даний будматеріал
У сфері будівництва, як і в багатьох інших галузях, все частіше використовують у виробництві товарів та послуг новітні технології та інноваційні підходи. Арматура композитна є наочним прикладом такого альтернативного рішення. Цей будівельний матеріал нового покоління виготовляється на основі скловолокна з додаванням різних композитів, смол. Сам по собі пластик не міцний, але за рахунок добавок він робиться міцнішим за сталевий аналог. Основними перевагами даного матеріалу є стійкість до корозії, низький показник теплопровідності, довговічність, простота та зручність у використанні. Завдяки своїм унікальним характеристикам композит досить швидко замінив традиційний метал, обігнавши його за економічними та технічними параметрами.
Основні види арматури композитної
Композитна арматура являє собою стержень, який має ребристу поверхню виготовлену зі скляних волокон. Профіль арматури спіралеподібний, а діаметр може варіюватися у межах від 4 до 18 мм. Вона відпускається не тільки прутками, а й у вигляді скручених бухт, що дозволяє значно економити на транспортуванні.
Відрізняються полімерні вироби для армування твердих конструкцій ще й сировиною, що використовується у виробництві. Цей фактор є ознакою того чи іншого виду композитної арматури. Розрізняють:
- склопластикову арматуру. Для її виготовлення застосовують скловолокно. Область застосування матеріалу – стандартна: будівництво фундаменту, колон, залізобетонних конструкцій, стін з бетону, цегли та ін.;
- базальтопрастикову арматуру. Від звичайних виробів зі скловолокна відрізняється підвищеною міцністю та стійкістю до агресивних хімічних сполук. Область застосування ідентична зі склопластиковою арматурою, але при великих навантаженнях на опорні конструкції;
- арматуру склоармовану поліетилентерефталатом. Такі вироби виготовляються зі скловолокон та термопластичного полімеру. На продукцію наносять поперечне рифлення. Використовується для армування фундаменту, колон, залізобетонних конструкції, ін.;
- вуглепластикову арматуру. Виготовляється з вуглецевих волокон. Від інших видів вигідно відрізняється за показниками міцності, пружності та ваги.
Куди звертатися, якщо потрібна арматура композитна від виробника?
Потрібна арматура композитна? Україна – країна, де Ви можете замовити цей гарний армуючий матеріал в компанії «Торпромконтракт». Виробництво та продаж композитної арматури торгової марки «Arvit» – основні напрямки нашої діяльності. До нас Ви можете звертатись, якщо Вам потрібна арматура композитна оптом або арматура композитна в роздріб.
Багатьох цікавить, якою буде вартість композитних виробів. Ціни для кожного конкретного випадку будуть різними. Це обумовлено тим, що цінова пропозиція залежить від певних факторів: необхідної кількості арматури (опт, роздріб), форми випуску (прутки, бухта), діаметру, який має арматура композитна. Вартість також буде залежати від того, чи потрібна доставка.
В Україні зробити замовлення Ви можете в нашій компанії за номерами телефонів: +38 (050) 460-88-44, +38 (067) 560-88-44, +38 (050) 472-71-72, +38 (067) 326-71-72, +38 (050) 482-71-72, +38 (050) 499-71-72, через електронну пошту sales@arvit.com.ua або за допомогою онлайн-форми зворотного зв’язку. За необхідності наші менеджери нададуть Вам каталог з композитною продукцією та прайс.
«Торгпромконтракт» − перевірена часом українська компанія-виробник композитних товарів. Наша арматура композитна, ціна якої відповідає якості, має всю необхідну документацію, яка підтверджує її технічні характеристики.