Композитна арматура (Дніпро, Дніпропетровська область): особливості матеріалу

Будівництво є важливою галуззю економіки будь-якої країни. Щоб удосконалити та пришвидшити зведення будівель, споруд та інших конструкцій, будівельники все частіше вдаються до використання передових технологій, інноваційних підходів та нових будматеріалів. Композитна арматура (Дніпро, Дніпропетровська область) − приклад нового будівельного матеріалу.

Властивості композитної арматури

Композитна арматура в Дніпрі з’явилася відносно недавно, але вже встигла замінити металевий аналог. Це обумовлено рядом унікальних характеристик, які має композит. Сьогодні цей інноваційний будівельний матеріал є невід’ємною складовою залізобетонних перекриттів, основ та бетонних споруд. Застосування арматури для будівництва бетонних конструкцій дозволяє зробити їх міцними, надійними, довговічними та стійкими до руйнівного впливу зовнішніх факторів.

Композитна арматура (Дніпропетровська область) являє собою стержень, який складається зі скляних волокон та має ребристу поверхню для кращого зчеплення з бетоном. Його діаметр може бути від 4 до 18 мм.

Склопластикова композитна арматура (Дніпро, Дніпропетровська область) виготовляється з тонких ниток скловолокна, які зв’язуються між собою в єдиний стержень за допомогою в’яжучої речовини – компаунда на основі епоксидної смоли.

Саме завдяки використанню скловолоконних ниток виробникам вдалося досягнути високих показників міцності композитних армуючи виробів. Справа в тому, що саме скловолокно крихке, а ось тонка склонитка перевершує по міцності на розрив більшість наявних в природі матеріалів.

Композитну арматуру широко використовують для армування фундаменту, стяжки, в виробництві багатошарових стінових блоків і т.д.

Завдяки своїм унікальним властивостям незамінним будматеріалом у багатьох сферах є композитна арматура (Дніпро). Купити якісні армуючі стержні – це головне завдання будь-якого будівельника, оскільки саме від їхньої якості залежить надійність та довговічність споруди чи конструкції.

Переваги та недоліки, які має композитна арматура (Україна, Дніпро)

Неметалева композитна арматура (Дніпро, Дніпропетровська область) − будівельний матеріал, який має такі переваги, як:

  • Невелика вага. Ця характеристика дозволяє знизити масу всієї конструкції, армованої композитною арматурою. Слід зазначити, що використання композитних прутків у бетонних конструкціях не буде значно впливати на їх вагу, оскільки основну масу даватиме сам бетонний розчин.
  • Низький показник теплопровідності. Композит практично не проводить через себе тепло і не створює «містків холоду».
  • Корозієстійкість. Композитні арматурні стержні мають високу стійкість до агресивних середовищ, тому вони не піддаються корозії. Завдяки цьому можливе застосування такої арматури у дорожньому будівництві та будівництві мостів, берегових споруд, ін.
  • Висока міцність. Композитна арматура в 2,5 рази міцніша на розрив ніж сталевий аналог. З цієї причини сталеву арматуру можна замінити композитною з меншим діаметром, але тією ж міцністю.
  • Діелектричність. Композитні прутки не проводять струм. Як результат, застосування арматури затребуване в умовах підвищених вимог електробезпеки.
  • Зручність в транспортуванні. Як правило, доставка стержнів здійснюється за допомогою вантажного транспорту. Проте композитну арматуру можна перевозити навіть на легковому автомобілі. Все тому, що даний армуючий матеріал може відпускатися не тільки прутками, але й в бухтах.
  • Композитна арматура зручна у роботі. Її легко різати. Для цього підійдуть ножиці для металу чи болторіз. Також стержні просто зв’язувати між собою. Для цього не потрібна зварювальна установка, можна використовувати звичайні пластикові хомути.

Як бачимо, багато переваг має композитна арматура. Купити в Україні (Дніпро) цей матеріал замість сталевого аналога – найкраще рішення.

Але, як і у будь-якого будматеріалу, у композитних прутків є і свої мінуси. Головний мінус – низький модуль пружності. Це говорить про те, що цей виріб не витримує на злам високих навантажень.

Куди звертатися, якщо потрібна композитна арматура від виробника в Дніпрі, Дніпропетровській області?

В наш час, якщо потрібна композитна арматура, купити в Дніпропетровській області даний будматеріал будь-якого діаметру можна в кожному будівельному гіпермаркеті (в т. ч. онлайн в інтернет-магазині). Але навіщо переплачувати, якщо можна купити напряму від виробника такий будматеріал, як композитна арматура, ціна (Дніпро) якої буде значно нижчою.

Виробнича компанія «Торгпромконтракт» протягом багатьох років здійснює виробництво та продаж композитної арматури Arvit оптом та в роздріб. Завдяки сучасному обладнанню, новітнім технологіям та власній лабораторії ми маємо можливість виробляти продукцію високої якості, яка відповідає усім діючим нормам та вимогам.

Якщо Вам потрібна якісна композитна арматура оптом від виробника в місті Дніпро за вигідною ціною, звертайтесь в нашу компанію «Торгпромконтракт».

Скільки коштує композитна арматура в Дніпрі, Дніпропетровській області?

Яка вартість такого армуючого матеріалу, як композитна арматура? Ціна в Дніпропетровській області та в місті Дніпро буде варіюватися в залежності від замовлення. Все тому, що на ціни впливає ряд факторів, а саме:

  • діаметр стержнів;
  • кількість необхідної продукції (опт, роздріб);
  • форма випуску (бухта, прутки) і т.д.

«Яка ціна за метр?», «композитна арматура (Дніпро, Дніпропетровська область) вигідніша за металеву?» − відповіді на ці та інші питання стосовно арматури Ви можете отримати у наших менеджерів. Також у них можна дізнатися, чи є на складі в наявності необхідна Вам продукція, та попросити надіслати на електронну пошту каталог та прайс.

Звертайтесь до нас, якщо Вам потрібна композитна арматура. Замовити в Дніпрі її можна за номерами телефонів: +38 (050) 460-88-44, +38 (067) 560-88-44, +38 (050) 472-71-72, +38 (067) 326-71-72, +38 (050) 482-71-72, +38 (050) 499-71-72, електронною поштою sales@arvit.com.ua або через сайт за допомогою спеціальної онлайн-форми зворотного зв’язку, яка знаходиться на сайті нашої компанії.

Також на сайті Ви знайдете багато корисної інформації про такий будматеріал, як композитна арматура. Оптом (Дніпро, Дніпропетровська область) або в роздріб, у будь-якому випадку − це гарна пропозиція, яка дозволяє вигідно придбати нашу продукцію.

Ми дотримуємося максимально справедливого співвідношення ціна-якість, тому такою затребуваною є наша композитна арматура «Арвіт». Купити в Дніпрі та Дніпропетровській області можна за вищевказаними контактами.