Композитна арматура (Харків, Харківська область): що це за матеріал, для чого потрібен?

Композитна арматура Харків, Харківська область – інноваційний будівельний матеріал, який за досить короткий час завоював довіру забудовників та витіснив традиційну сталеву арматуру. Таким величезним попитом композит зобов’язаний своїм унікальним властивостям, які перевершили властивості металевого аналога.

Що являє собою композитна арматура в Харкові?

Композитна арматура (Харківська область) – це прутки, виготовлені на основі неметалевих волокон, пов’язаних між собою композитною речовиною. Виробництво арматурних прутків зазвичай здійснюється з використанням скловолокна, базальтоволокна, вуглеволокна і т.д. Ці волокна можна використовувати як самостійно, а також у вигляді комбінації.

Тіло композитної арматури можна поділити на дві частини:

 • Основний стовбур, який робить арматуру міцною. Він має вигляд пучка з волокон, які пов’язані композитною сполучною речовиною.
 • Зовнішній шар, який являє собою односпрямовану навивку волокон по спіралі, та відповідає за адгезію з бетоном.

У чому полягають переваги та недоліки композитних арматурних прутків?

Будь-який будівельний матеріал має свої переваги та недоліки. Якщо казати про композитну арматуру, то плюсів у неї набагато більше, ніж мінусів.

До переваг варто віднести наступні:

 • Корозієстійкість. Склопластикова композитна арматура (Харків, Харківська область) стійка до корозії та агресивних середовищ. Вона належить до матеріалів першої групи хімічної стійкості, у тому числі, до лужного середовища бетону. Будівельники знають, що шар корозії, нарощуючись на традиційній сталевій арматурі, може з часом збільшити її діаметр у 8 разів. В результаті з’являються тріщини і навіть може статися розрив бетонної конструкції.
 • Висока міцність. Композитна арматура (Україна, Харків) має в 3 рази більшу міцність на розрив, ніж сталева такого ж діаметру.
 • Невелика вага. Неметалева композитна арматура (Харків, Харківська область) в 5 разів легша за сталевий аналог при однаковому діаметрі. Така властивість дозволяє заощаджувати на транспортуванні та зменшувати вагу армованої бетонної конструкції.
 • Коефіцієнт температурного розширення композитну ідентичний коефіцієнту температурного розширення бетону.
 • Композитна арматура має низький показник теплопровідності, завдяки чому не виступає «містком холоду».
 • Низька ціна. Якщо обирати між композитом і металом, то набагато дешевше Вам обійдеться композитна арматура. Ціна в Харківській області може варіюватися в залежності від діаметру та інших показників, проте все одно вигідніша арматура з композиту.

Недоліків у арматурних прутків не так багато, але все ж таки вони є:

 • Низький показник пружності. Пружність композиту у 4 рази менша, ніж у металу. Арматура композитна легко гнеться, і в деяких випадках це є значним мінусом. Таким чином, для армування перекриттів, фундаменту треба буде робити додаткові розрахунки.
 • Низький показник термостійкості. Композит – це самозагасаючий матеріал. Проте температурна межа, при якій він втрачає свої фізико-механічні властивості, невисока, всього 200°С.

Сфери застосування композитної арматури

Композитні прутки застосовуються:

 • у армуванні фундаментів, які залягають нижче нульової позначки;
 • в якості гнучких зв’язків;
 • у виробництві опор для освітлення;
 • у дорожньому будівництві;
 • у посиленні дорожньої та тротуарної плитки, парканів, бордюрних каменів, стовпчиків та опор, залізничних шпал;
 • у конструкціях, які експлуатуються в умовах дуже високої вологості, а також у конструкціях, які під час експлуатації піддаються корозії та регулярним динамічним навантаженням.

Де замовити такий армуючий матеріал, як композитна арматура оптом від виробника в місті Харків?

Потрібна композитна арматура від виробника в Харкові, Харківській області? Компанія «Торгпромконтракт» протягом багатьох років здійснює виготовлення та продаж композитних виробів торгової марки «Arvi» по всій території України. У нас Ви можете придбати такий будматеріал, як композитна арматура, оптом (Харків) та в роздріб.

Сьогодні великий попит має композитна арматура (Харків). Купити арматурні прутки – справа серйозна, оскільки матеріал повинен бути якісним і відповідати усім виробничим нормам та вимогам. Адже від цього залежить, наскільки якісним буде Ваше будівництво. Виробництво арматури «Арвіт» відбувається методом пултрузії, завдяки чому виходить високої якості композитна арматура. Купити в Харківській області або іншому регіоні України можна за номерами телефонів: +38 (050) 460-88-44, +38 (067) 560-88-44, +38 (050) 472-71-72, +38 (067) 326-71-72, +38 (050) 482-71-72, написавши нам на електронну пошту sales@arvit.com.ua або залишивши заявку через онлайн-форму зворотного зв’язку.

Також за цими контактами Ви можете запросити прайс та каталог, дізнатися, яка саме Вам потрібна композитна арматура, ціна (Харків) її, а також дізнатися, чи є в наявності на складі та чи інша композитна арматура Арвіт. Купити в Харкові композитні прутки нашого виробництва – це найкраще рішення!

Скільки коштує композитна арматура в Харкові, Харківській області?

Композитна арматура, купити в Україні (Харків) яку можна в нашій компанії «Торгпромконтракт», буде коштуватиме по-різному, в залежності від особливостей замовлення. На вартість впливає:

 • діаметр прутків (4 мм, 6 мм, 8 мм і т.д.). Чим більший діаметр, тим дорожчою буде арматура;
 • форма випуску (прутки, бухта);
 • необхідна кількість продукції (опт, роздріб);
 • доставка і т.д.

Ціни можуть розраховуватися за погонний метр та кілограм. Замовник сам вирішує, яку одиницю вимірювання обрати. Але врахуйте, що ціна за кілограм буде значно більшою, ніж ціна за метр. Композитна арматура (Харків, Харківська область) виробництва компанії «Торгпромконтракт» – це відмінне співвідношення ціна-якість.

Ми впевнені, що наша пропозиція надасть Вам можливість отримати якісний товар за вигідною ціною. Не сумнівайтесь, що нашою компанією випускається високоякісна композитна арматура. Замовити в Харкові даний товар можна, не виходячи із дому, звернувшись за вищевказаними контактами.