Що краще – металева чи композитна арматура (Івано-Франківськ, Івано-Франківська область)?

Сьогодні на будівельному ринку для армування бетонних конструкцій використовують різні будматеріали. Найбільш поширеними є металева та композитна арматура. Івано-Франківськ, Івано-Франківська область (Прикарпаття) – територія України, де останнім часом будівництво здійснюється з застосуванням композитної арматури.

Щоб зрозуміти, чому саме склопластикова композитна арматура (Івано-Франківськ, Івано-Франківська область) є затребуваним армуючим матеріалом, варто розібратися у її перевагах та перевагах металевої.

Особливості металевої арматури

Сталева арматура широко застосовується для будівництва житлових і виробничих будівель, промислових споруд, опор, дорожніх покриттів. Виготовляється така арматура у вигляді сталевих прутків з гладкою або рифленою поверхнею перерізом 6-40 мм. Металеві прутки класифікуються по конфігурації виробу, стійкості до різних навантажень та способу їх розподілу, принципу роботи, технології виготовлення.

За призначенням сталева арматура поділяється на такі види:

 • Монтажна. Основне застосування − виготовлення каркасів.
 • Розподільча. Арматурні прути, призначені для рівномірного розподілу навантаження та утримують конструкцію у певному положенні.
 • Робоча. Прутки з високою стійкістю до навантажень на розтягування та ковзання. Використовуються для зведення фундаментів, виготовлення балок, ригелів.
 • Анкерна. Закладні складальні одиниці, що вбудовуються у будівельні конструкції, технологічні та інженерні апарати, трубопроводи.

За навантаженнями, які приймає на себе металева арматура, вона підрозділяється на поздовжню і поперечну. Поздовжня запобігає появі вертикальних тріщин, поперечна перешкоджає розривам від ковзної напруги.

Металева арматурна продукція маркується відповідно до класу, діаметру та призначення прутів. Вироби також гравіюються з урахуванням властивостей − класу стійкості до корозії, зміцненої структури з високою плинністю, можливістю зварювання в єдину конструкцію. Прути довжиною 6-12 м випускаються у зв’язках чи пачках.

До переваг металевих прутків варто віднести:

 • Висока стійкість до деформацій.
 • Гарні адгезійні властивості.
 • Вогнестійкість.
 • Широкий діапазон робочих температур, зокрема низьких. Критичні нагрівання та охолодження не призводять до зміни технічних параметрів.
 • Універсальність, застосування у різних видах конструкцій.
 • Можливість різних способів монтажу – шляхом зварювання чи зв’язування холоднокатаним дротом.

Особливості, які має композитна арматура (Івано-Франківська область)

Композитна арматура в Івано-Франківську − це гарний економічний аналог сталевої арматури. Виробництво композитних прутків здійснюється з використанням скловолокна, базальту та високоміцного пластику. Волокна у бухтах можуть мати діаметр від 4 до 12 мм. На волокна наносять ребра, щоб забезпечити максимальне зчеплення арматури з конструкцією. Даний тип арматури підходить для фундаменту. Композитною арматурою заведено армувати бетонні, гіпсові, силікатні конструкцій.

За характеристиками неметалева композитна арматура (Івано-Франківськ, Івано-Франківська область) за багатьма критеріями перевищує сталевий аналог. До переваг композитної арматури можна віднести:

 • Невелику вагу. Композит в 5 разів легший за сталь при рівному діаметрі. Така властивість дозволяє заощаджувати на транспортуванні та зменшує вагу кінцевої бетонної конструкції.
 • Стійкість до вологи, хімічних речовин. Композитна арматура (Україна, Івано-Франківськ) стійка до корозії та агресивних середовищ. Прутки належать до матеріалів першої групи хімічної стійкості, у тому числі, до лужного середовища бетону. Будівельники знають, що шар корозії, нарощуючись на традиційній сталевій арматурі, може збільшити її діаметр у 8 разів, що призводить до появи тріщин і навіть розриву бетонної конструкції.
 • Діелектричність. Композитна арматура, купити в Івано-Франківській області яку можна у будь-якому будівельному магазині, не проводить електричний струм, який здатен окислювати метал.
 • Низький коефіцієнт теплового розширення, наближений до аналогічних характеристик бетону. Така характеристика знижує ризик утворення тріщин у бетонних конструкціях.
 • Легкість транспортування. Композитну арматуру можна згортати в бухти. Це дає можливість перевозити продукцію навіть на легковій машині та суттєво економити при цьому.
 • Легкість монтажу. Композитна арматура, купити в Україні (Івано-Франківськ) яку можна вигідно, нарізується в бухти будь-якої заданої довжини, скріплюється пластиковими хомутами, спеціальними кріпленнями-фіксаторами, а не лише в’язальним дротом.

Враховуючи властивості металу та композиту можна прийти до висновку, що використовувати в будівництві житлових будівель композитну арматуру можна лише у вигляді додаткового каркаса або не менш важливих конструкцій, що не є несучими. Цілком і повністю замінити каркас із металу вона не зможе. Виходячи з її особливостей, безпечнішою та доцільнішою є композитна арматура, ціна (Івано-Франківськ), якої є доступною, у будівництві нежитлових об’єктів та допоміжних будівель.

Крім того, багато забудовників на Івано-Франківщині, та і по всій Україні, стали успішно практикувати комбінування матеріалів. Наприклад, основний каркас зварюється з металевих прутів та заповнюється композитними.

Де можна придбати такий будівельний матеріал, як композитна арматура від виробника в Івано-Франківську, Івано-Франківській області?

Потрібна композитна арматура оптом? Івано-Франківськ (Івано-Франківщина) – місто, де замовити даний товар можна в компанії «Торгпромконтракт».

Наша компанія виготовляє та здійснює продаж композитної продукції торгової марки «Арвіт» оптом та в роздріб. Наша продукція відрізняється високою якістю та доступністю. Композитна арматура Арвіт, купити в Івано-Франківську яку можна в «Торгпромконтракт» − це вигідна пропозиція не тільки для забудовників, але й для звичайних споживачів.

Доставка можлива по всій Україні. Тому замовлення можна зробити з будь-якого куточка країни.

Звертайтесь до нашої компанії, якщо потрібна якісна композитна арматура. Замовити в Івано-Франківську даний товар можна у наших менеджерів:

Скільки коштує композитна арматура в Івано-Франківську, Івано-Франківській області?

Ціни на такий будматеріал, як композитна арматура оптом від виробника в місті Івано-Франківськ, розраховуються для кожного клієнта в індивідуальному порядку.

Це обумовлено тим, що вартість залежить від низки факторів:

 • діаметру арматури;
 • форми випуску (прутки, бухта);
 • необхідної кількості (опт, роздріб);
 • необхідності доставки і т.д.

Дізнатися, скільки коштуватиме композитна арматура, ціна в Івано-Франківській області якою буде, якщо купувати оптом, якою буде ціна за метр, композитна арматура (Івано-Франківськ, Івано-Франківська область) чи є в наявності на складі − відповіді на ці та інші питання Ви зможете дізнатися у наших менеджерів за вищевказаними контактами.

Якщо Ви бажаєте самостійно розрахувати вартість, за запитом Вам може бути наданий каталог та прайс.

Якщо шукаєте якісний та доступний армуючий матеріал, такий як композитна арматура (Івано-Франківськ), купити даний товар Ви можете в компанії «Торгпромконтракт».