Композитна арматура (Одеса, Одеська область) – будівельний матеріал майбутнього

Композитна арматура (Одеса, Одеська область) на ринку будматеріалів представлена вже понад 50 років, проте більшість будівельників впевнені, що даний будівельний матеріал є новим. Все тому, що лише нещодавно ці вироби набули величезної популярності. Останнім часом попит на таку арматуру збільшився у кілька разів.

У сучасному будівництві відбулися зміни, і сьогодні металева арматура вже не користується такою великою популярністю. І це недарма, оскільки прекрасний аналог – арматура з композиту, яка має набагато кращі показники міцності та якості, при цьому значно дешевша.

До складу композитної арматури входить неметалеве волокно, яке зв’язується за допомогою композитної речовини. Конструкція армована композитною арматурою простоїть у рази довше, ніж металевим аналогом.

Приголомшливу популярність цей будматеріал заслужив за рахунок своєї універсальності. Будівництво, у якому застосовують композитну арматуру, починає окупатися та приносити прибуток набагато швидше.

Неметалева композитна арматура (Одеса, Одеська область): види

Залежно від конструктивних особливостей та матеріалу композитна арматура (Одеська область) розділяється на безліч підгруп. Простіше класифікувати арматуру за призначенням, оскільки в даному випадку арматуру можна поділити на два основні види:

 • Робочі стержні з рифленою (спіральною) поверхнею. Рифлена композитна арматура в Одесі, як правило, застосовується як несуча і може витримувати великі навантаження. Рифлені прутки ефективно протидіють як вертикальним (від стін будівлі), так і горизонтальним (від ґрунту) навантаженням.
 • Монтажні арматурні стержні, які можуть мати гладку поверхню. Їх основне призначення − поєднання окремих елементів армуючого каркасу, які не зазнають критичного навантаження.

Діаметр арматури може бути різним. Він обирається відповідно до проектних розрахунків. Наприклад, для будівництва невеликих заміських будинків та котеджів застосовується арматура діаметром 10-14 мм. В якості монтажних (з’єднувальних) прутків застосовують 6-10 мм. Таких експлуатаційних властивостей цілком достатньо для потреб малоповерхового будівництва.

Властивості композитної арматури

Склопластикова композитна арматура (Одеса, Одеська область) використовується в багатьох сферах життєдіяльності людини, виробничих галузях та сучасних будівельних технологіях. Армуючі вироби зі склопластику завоювали лідируючі позиції на будівельному ринку завдяки наступним властивостям:

 • Невелика вага. Композит у 3 рази легший за сталь. З урахуванням рівнозначної заміни невелика вага композитного матеріалу дозволяє значно зменшити вагу будівельних конструкцій.
 • Абсолютна стійкість до корозії. Композит є корозієстійким матеріалом. Тоді як сталевий аналог іржавіє, композитна арматура чудово себе відчуває в умовах підвищеної вологості, в воді, при контакті з хімічними речовинами та ін.
 • Транспортабельність. Невелика вага композиту та добра гнучкість дозволяють перевозити більшу кількість арматури, в порівнянні зі сталевою. До того ж, доставка арматури в бухтах може здійснюватися навіть за допомогою легкового авто.
 • Дуже низький показник теплопровідністі. Коефіцієнт композитної арматури у порівнянні зі сталевою у 120 разів вище.

Ще одна вагома перевага, яку має композитна арматура – ціна. Одеса – місто, в якому арматурні прутки значно дешевші, ніж їх металевий аналог.

Застосування арматури композитної

Область застосування арматури з композиту обумовлюється досить широким діапазоном, виділяючи такі галузі:

 • виготовлення армуючих поясів для фундаментів житлового та виробничого призначення;
 • створення конструкцій із блоків із газобетону з несучими стіновими панелями;
 • формування освітлювальних, ізолюючих та опорних споруд;
 • у дорожньому будівництві, виробництві бетонних плит, залізничних шпал, бордюрів, декоративних дорожніх елементів;
 • будівництво конструкцій, що зазнають впливу природних факторів, корозії, силових навантажень;
 • створення дачних будівель, теплиць, парників, садових та городніх споруд.

Композитна арматура (Україна, Одеса) є оптимальним матеріалом при будівництві стрічкових фундаментів. Її практичність підтверджується стійкістю до агресивного середовища, вібраційних процесів, природних і стихійних явищ. Споруди, зведені з використанням даної арматури, мають експлуатаційний період у кілька разів триваліший за інші об’єкти.

Куди звертатися, якщо потрібна композитна арматура від виробника в Одесі, Одеській області?

Потрібна композитна арматура оптом від виробника в місті Одеса? Виробництво і продаж композитної арматури торгової марки Arvit – це головний напрямок діяльності компанії «Торгпромконтракт». Ми знаємо усе про такий матеріал, як композитна арматура (Одеса). Купити нашу продукцію можна, не виходячи із дому – по телефону або онлайн.

До нас Ви можете звертатись, якщо Вам потрібна композитна арматура в роздріб, а також композитна арматура оптом. Одеса – місто, де користується великою популярністю композитна арматура. Замовити в Одесі даний товар Ви можете за номерами телефонів: (050) 460-88-44, (067) 560-88-44, (050) 472-71-72, (067) 326-71-72, (050) 482-71-72, (050) 499-71-72, через електронну пошту sales@arvit.com.ua або за допомогою онлайн-форми зворотного зв’язку.

Якщо необхідна Вам композитна арматура, купити в Одеській області яку Ви вирішили в нашій компанії, є в наявності на складі, то доставка буде здійснена протягом 2-3 днів. Якщо Ви самостійно будете транспортувати продукцію, то вона може бути відпущена в день замовлення.

За необхідності ми надамо Вам каталог з композитною продукцією та прайс, а також проконсультуємо з будь-якого питання.

Скільки коштує композитна арматура в Одесі?

Композитна арматура Арвіт, купити в Одесі яку можна в нашій компанії «Торгпромконтракт», не має сталої ціни, оскільки на вартість впливають різні фактори:

 • діаметр арматурних стержнів;
 • необхідна кількість продукції (опт, роздріб);
 • форма випуску (прутки, бухта);
 • необхідність транспортування, ін.

Якщо Вас цікавить високоякісна композитна арматура, ціна в Одеській області за кілограм чи ціна за метр, композитна арматура (Одеса, Одеська область) оптом або в роздріб, звертайтесь до наших менеджерів за вищевказаними контактами.

Компанія «Торгпромконтракт» − це гарний та надійний виробник такого будматеріалу для армування, як композитна арматура. Купити в Україні (Одеса) дану продукцію у нас – це найкраще рішення, завдяки якому Ви зможете придбати якісний товар за доступною ціною.