Композитна арматура (Полтава, Полтавська область): характеристики, сфери застосування

Композитна арматура (Полтава, Полтавська область) − це альтернатива традиційним металевим виробам. Композитна арматура, характеристики якої відповідають усім міжнародним стандартам якості та безпеки, є матеріалом нового покоління. Прутки, які мають різний діаметр та довжину, успішно застосовуються при виконанні великого комплексу робіт у сфері промислового та цивільного будівництва.

Композитна арматура у Полтаві: властивості та особливості

Для виготовлення композитної арматури, технічні характеристики якої зумовлюють її широке застосування, використовується базальторовінг, склоровінг та композитна в’язка речовина. Виконані за такою технологією базальтопластикові й склопластикові види арматури являють собою міцний пруток різного перерізу з безперервною рельєфністю у вигляді спіралі. Розмірні характеристики композитної арматури: діаметр може змінюватись в межах 4-20 мм, а довжина готового виробу обмежується лише вимогами замовника.

Відпускатися неметалева композитна арматура (Полтава, Полтавська область) може бухтами або прутками. Це значно полегшує транспортування матеріалу та зменшує кількість відходів під час монтажних робіт.

Переваги та недоліки арматури композитної

Саме завдяки своїм перевагам композитна арматура (Полтавська область) перевершила сталевий аналог і зайняла лідируючу позицію серед армуючих будівельних матеріалів.

Серед основних плюсів варто зазначити:

 • хімічну інертність. Композитна арматура (Україна, Полтава) не боїться корозії та впливу агресивних речовин (лужного середовища бетону, морської води, дорожніх хімреагентів та кислот);
 • невелику вагу. Вага пластикової арматури в 3-4 рази менша, ніж сталевої;
 • високу міцність на вигин та розтягування (в межах 1000 МПа);
 • низький показник теплопровідності. Низька теплопровідність матеріалу покращує енергозберігаючі характеристики конструкції (немає «мостиків» холоду);
 • діелектричність. Композит не проводить електрику. У конструкціях, де використовується даний будівельний матеріал, не виникають короткі замикання електропроводки і блукаючих струмів;
 • склопластикова композитна арматура (Полтава, Полтавська область) магнітноінертна і радіопрозора. Це дозволяє використовувати її у будівництві споруд, де має бути виключений фактор екранування електромагнітних хвиль;
 • довговічність експлуатації. Якщо в процесі робіт використовується базальтопластикова та полімерна арматура, характеристики армуючих елементів та всього об’єкта залишаються на незмінно високому рівні не менше 100 років;
 • варіативність температурного робочого діапазону (від -70 до +1000С). Технічні та експлуатаційні характеристики композитної арматури залишаються незмінними за постійної експлуатації в екстремальних температурних умовах.

До недоліків відносяться:

 • неможливість згинання з малим радіусом в умовах будівництва. Гнутий пруток потрібно заздалегідь замовляти;
 • низька термостійкість. При сильному нагріванні та пожежі бетонна конструкція, армування якої здійснювалося композитною арматурою, руйнується. Скловолокно не боїться високої температури, але пластик, що її сполучає, втрачає міцність при нагріванні вище +2000 С.

Сфери застосування композитної арматури

Про властивості та характеристики пластикової арматури сказано вже чимало, але водночас у споживачів залишається чимало питань про те, в яких саме сферах найбільш доцільним є армування з композитних матеріалів.

Насамперед, слід зазначити, що використовувати композитну арматуру у конструкціях та спорудах необхідно відповідно до вимог проектної документації. Однак найбільш затребувана композитна арматура, купити у Полтавській області яку дуже просто, у сферах, де матеріали схильні до впливу агресивних середовищ, а також там, де особливо цінується невелика вага прутків, низька теплопровідність, висока міцність та їх корозійна стійкість.

 • Композит чудово показав себе в дорожньому будівництві. За необхідності збільшення міцності дорожнього полотна широко використовуються композитні армуючі матеріали. Крім цього, за допомогою пластикової арматури домагаються покращення якісних характеристик мостів та огороджувальних опор.
 • Композитна арматура, купити в Україні (Полтава) яку варто кожному, хто планує будівництво, відрізняється невеликою вагою і практично не розтягується, тому це досить гарний армуючий матеріал для фундаменту. До того ж, як відомо, коефіцієнт температурного розширення арматури приблизно такий, як у бетону, а отже при використанні її для армування фундаменту можна уникнути появи тріщин.
 • Будівництво причалів та доків – ще одна сфера, де можна застосовувати композитні прутки. Причина цього – стійкість арматури до корозійних пошкоджень, підвищеної вологості та інших агресивних хімічних середовищ.
 • Композитна арматура, замовити у Полтаві яку можна у будь-якому будівельному магазині, незамінна під час будівництва комунікаційних каналів для прокладання трубопроводів, меліорації, водовідведення, тощо.

Скільки коштує композитна арматура у Полтаві, Полтавській області?

Що дешевше – сталева чи композитна арматура? Ціна у Полтавській області композитних прутків буде значно меншою, ніж металевих при рівнозначній заміні. Тому композитна арматура оптом (Полтава) та в роздріб – це вигідна пропозиція.

Ціни на арматуру розраховуються з урахуванням особливостей замовлення, оскільки залежать від певних факторів:

 • діаметру, виду прутків;
 • форми випуску (бухта, прутки);
 • опт чи роздріб;
 • як буде розраховуватися вартість: ціна за кілограм чи ціна за метр. Композитна арматура (Полтава, Полтавська область)в залежності від одиниці вимірювання буде коштувати по-різному;
 • як буде здійснюватися доставка і т.д.

Куди краще звертатися, якщо потрібна композитна арматура від виробника у Полтаві, Полтавській області?

Компанія «Торгпромконтракт» − Ваш надійний, перевірений роками виробник композитної продукції торгової марки «Арвіт» на Полтавщині. Виробництво – не єдиний напрямок нашої діяльності. Ми також здійснюємо продаж арматури по всій Україні.

Композитна арматура Арвіт, купити у Полтаві вигідно яку Ви можете в нашій компанії, дозволить Вам:

 • знизити кошторисну вартість будівництва об’єкта будь-якого масштабу та призначення – від компактного житлового будинку до глобального промислового майданчика;
 • підвищити міцність, стійкість та термін експлуатації готової будівлі/споруди;
 • значно скоротити або повністю виключити дорогі ремонтні та відновлювальні роботи.

Потрібна якісна та недорога композитна арматура оптом від виробника у місті Полтава? Звертайтеся в «Торгпромконтракт» будь-яким зручним для Вас способом:

Також за цими контактами Ви можете дізнатися, чи є в наявності на складі необхідна Вам композитна арматура, ціна (Полтава) чи буде вигідною, якщо купувати її в роздріб.

За запитом кожен замовник може отримати каталог нашої продукції та прайс. Таким чином у Вас буде можливість самостійно дізнатися, скільки у Вашому випадку коштуватиме композитна арматура (Полтава), купити краще який саме вид прутків і т.д.