Композитна арматура (Суми, Сумська область): чому даний матеріал користується великим попитом?

Композитна арматура (Суми, Сумська область) − це унікальний армуючий будматеріал, який нещодавно з’явився на ринку, проте вже встиг добре зарекомендувати себе у різних галузях. Завдяки своїм властивостям інноваційний продукт став гідною альтернативою традиційним металевим пруткам.

Неметалева композитна арматура (Суми, Сумська область): плюси та мінуси

Композитна арматура (Сумська область), як і будь-який будівельний матеріал, має свої переваги та недоліки.

До плюсів відносяться:

 • Легкість. Композитні прутки важать значно менше, ніж сталевий аналог, що спрощує її транспортування.
 • Висока міцність та жорсткість. Завдяки цим характеристикам склопластикова композитна арматура (Суми, Сумська область) може витримувати великі навантаження та деформації без втрати своїх властивостей.
 • Корозійна стійкість. Композит не схильний до корозії та інших видів руйнування, що збільшує її термін експлуатації та зменшує необхідність ремонту.
 • Хімічна стійкість. Композитні вироби не реагують з хімічними речовинами, що робить їх придатними для використання в агресивних середовищах, наприклад, у хімічній промисловості.
 • Простота встановлення. Прутки легко монтувати, вони не потребують спеціальних інструментів та технологій. Тому застосування композитної арматури значно прискорює будівництво.
 • Екологічність. Композитна арматура, замовити у Сумах яку можна у будь-якому будівельному онлай-магазині, не містить шкідливих речовин і не забруднює навколишнє середовище.

Ці переваги роблять композитну арматуру більш привабливою для використання у будівництві та інших галузях, де потрібен міцний, легкий та довговічний матеріал.

Як ми бачимо композитна арматура (Суми), купити яку варто неодмінно, має багато плюсів, але також має деякі недоліки. Їх потрібно враховувати при використанні в конкретних ситуаціях.

Серед мінусів варто виділити:

 • Низька пружність. Композитна арматура, купити у Сумській області яку можна недорого, легко згинається, що у деяких випадках є значним недоліком. Наприклад, для армування бетонних плит перекриттів такими прутками необхідні додаткові розрахунки.
 • Низький показник термостійкості. Композит є самозагасаючим матеріалом, проте температура, за якої він не втрачає свої фізико-механічні властивості, не повинна перевищувати 200 0С. Тобто, використання арматури доцільне при відсутності високотемпературного режиму.
 • Складне виробництво. Виготовлення композитної продукції є високотехнологічним процесом, який вимагає знання і дотримання технологій, уважності до деталей та контролю за якістю. Кожен може придбати виробниче обладнання, але не кожен може виготовити дійсно якісний продукт.

Де застосовується композитна арматура у Сумах?

На Сумщині композитною армують різні бетоні конструкції, з метою покращення їх характеристик міцності та стійкості до різних навантажень.

Композитна арматура (Україна, Суми) використовується:

Також композитна арматура, ціна (Суми) якої є доступною – це гарний матеріал для облаштування теплиць, парників, підпор для кучерявих рослин та огорож на садових ділянках.

Композитна арматура від виробника: у Сумах, Сумській області де придбати?

Потрібна композитна арматура? Купити в Україні, Суми армуючий матеріал сьогодні можна у будь-якому будівельному гіпермаркеті або в інтернет-магазині. Головне, обирати перевірені місця, щоб бути впевненому у високій якості та надійності продукції. А щоб придбати арматурні прутки по приємній ціні, краще замовляти безпосередньо у виробника.

Компанія «Торгпромконтракт» здійснює виробництво та продаж композитних матеріалів торгової марки Арвіт на ринку України багато років. Кожному покупцю доступний опт та роздріб, незалежно від виду та діаметру арматури. Наша продукція відпускається прутками та у бухтах, що значно спрощує транспортування та дозволяє зменшити кількість відходів.

Доставка можлива у будь-яку точку країни, де є відділення перевізника. Ми співпрацюємо з Новою поштою, Делівері-Авто, Інтайм. Вартість доставки буде варіюватися в залежності від обраної кур’єрської служби та розташування Вашого населеного пункту. У середньому вона становить 2-5% від ціни замовлення.

Якщо Ви визначилися з вибором і знаєте, яка саме Вам потрібна композитна арматура Арвіт, купити у Сумах її можна трьома способами:

За цими контактними даними Ви також можете отримати консультацію стосовно замовлення, дізнатися, чи є в наявності на складі той чи інший товар, а також, при необхідності, запросити прайс та каталог.

Скільки коштує композитна арматура у Сумах, Сумській області?

Скільки коштуватиме композитна арматура оптом від виробника у місті Суми? Як розраховується: ціна за кілограм чи ціна за метр? Композитна арматура (Суми, Сумська область) може мати різний діаметр (від 4 до 16 мм), тому вартість буде різною.

Також на ціни впливають такі фактори, як:

 • вид прутків;
 • форма випуску;
 • кількість необхідної продукції, ін.

У наших менеджерів Ви можете дізнатися точну вартість і більше інформації про такий матеріал, як композитна арматура. Ціна у Сумській області Вас приємно здивує, адже ми реалізуємо свою продукцію без посередників.

Звертайтеся в нашу виробничу компанію «Торгпромконтракт», якщо Вам потрібна композитна арматура оптом. Суми чи будь яке інше місто України мають можливість купувати якісну продукцію торгової марки Арвіт за вигідною ціною.