Композитна арматура (Ужгород, Закарпатська область): що це за будматеріал, і для чого він потрібен

Композитна арматура (Ужгород, Закарпатська область) – це будівельний матеріал, який застосовують для зміцнення та підвищення міцності конструкцій із бетону. Найчастіше виготовляється зі скловолокна чи композитних матеріалів. Її завдання – армування бетону на всіх етапах зведення будівлі чи споруди. Тому вона має бути пластичною, міцною та економною. Щоб зрозуміти, чи можна використовувати композитну арматуру в тому чи іншому випадку, розглянемо її характеристики, відмінності від сталевої та правила вибору.

Чим відрізняється композитна арматура (Закарпатська область) від металевої?

Склопластикова композитна арматура (Ужгород, Закарпатська область) – це аналог металевих прутів. Для її виготовлення використовують скловолокно, високоміцний пластик, базальт, арамід, вуглець та інші матеріали. Волокна виготовляються з діаметром 4-12 мм у бухтах по 100 м, просочуються термореактивними смолами (епоксидною, епоксидно-діановою, вініл-ефірною) та запікаються у спеціальних печах.

Для посилення адгезії до бетону на поверхню композитного прутка наносяться спіралеподібні ребра. Представлена також композитна арматура (Україна, Ужгород) з умовно-гладкою поверхнею з піщаним обсипанням.

На відміну від сталевого аналогу, композитні прути мають меншу вагу, стійкість до корозії, діелектричні властивості. Сталеві прути мають високу міцність до різних видів деформацій (вигин, стиск) і можуть монтуватися за допомогою зварного обладнання (одна з основних відмінностей від композиту). Композитні вироби мають деякі обмеження використання: не застосовуються в балках, перекриттях та інших конструкціях з високими навантаженнями на вигин.

Композитна арматура в Ужгороді: плюси та мінуси

Неметалева композитна арматура (Ужгород, Закарпатська область) для фундаменту, огорожі та інші види композитних прутів – економічний замінник виробів зі сталі. Для її виробництва використовують різні матеріали, що мають безліч технічних властивостей. Вона підходить для зведення силікатних, бетонних, гіпсових конструкцій.

До переваг композитної арматури варто віднести:

 • Легкість. Композитний пруток важить менше ніж металевий у кілька разів. Завдяки цьому зменшується вартість транспортних та вантажно-розвантажувальних робіт, а також полегшується виконання робіт на об’єкті.
 • Стійкість до хімічних речовин та вологи. Корозія на склопластикову арматуру не поширює свою дію. Як результат, композитна арматура (оптом, Ужгород) не ржавіє і не викликає руйнування бетону.
 • Діелектрична властивість, радіопрозорість. Композит не проводить струм, не створює перешкод для радіосигналів, сигналів мобільних телефонів.
 • Низький коефіцієнт теплових розширень, який схожий на аналогічні параметри бетонних сумішей. Це знижує можливість появи тріщин на поверхні бетонних конструкцій
 • Невелика теплопровідність. Даний показник у 100 разів нижчий, ніж у сталевого аналогу, що значно знижує теплові втрати. Тому будинок, армований композитною арматурою на Ужгородщині, в холодну пору року краще зберігає тепло.

Недоліків у композитних виробів небагато, але їх обов’язково треба враховувати, оскільки це може вплинути на міцність та безпечність будівлі чи конструкції з бетону. Найголовнішими є:

 • Низька пластичність. Прутки в умовах будівництва часто необхідно гнути з подальшим збереженням форми. Сталеві гнуться та фіксуються у зігнутому положенні, а от композитна арматура, купити у Закарпатській області яку дуже просто, на жаль, ні. Після того, як термореактивна смола затвердіє, змінити її форму вже не вийде, можна тільки зламати.
 • Не стійка до теплового руйнування. Композитні прутки тримають температуру до 150-1600С. Тобто при пожежі бетон, армований сталевою арматурою, при руйнуванні повисне на прутках сталі, а ось бетон із композитною арматурою після нагрівання понад 150 градусів просто впаде.
 • Низький показник жорсткості. Модуль пружності композитної арматури менший за аналогічний у сталевої в 4 рази. Тобто для того, щоб армований композитною арматурою бетон працював на розтяг, так само як армований сталевою, потрібно збільшити діаметр композитної арматури. Наприклад: діаметр сталевих прутків 12 мм, діаметр композитних має бути 24 мм. Тобто це не вигідно економічно, і для перекриттів краще брати сталеву арматуру.

Композитна арматура, ціна у Закарпатській області якої є доступною, має як плюси, так і мінуси. Тому у кожному конкретному випадку потрібно ретельно оцінити всі якості, і вибрати собі потрібний варіант відповідно до ситуації.

Застосування композитної арматури в Ужгородському районі, Закарпатській області

Сфери застосування цього матеріалу постійно розширюються. Він знаходить абсолютно несподівані, але цікаві рішення. Композитна арматура (Ужгород), купити яку вигідно, використовується в різних сферах, а саме:

 • цивільному та промисловому будівництві;
 • дорожньому будівництві;
 • при створенні опор для ліній електропередач (ЛЕП) високої напруги, освітлювальних опор;
 • будівництві причалів та доків, при зміцненні та загородженні прибережних зон тощо;
 • будівництві комунікаційних каналів для прокладання трубопроводів, меліорації, водовідведення;
 • під час виробництва бетонних плит для парканів, тротуарної плитки, залізничних шпал, бордюрів, стовпчиків тощо.

Композитна арматура: купити в Україні (Ужгород, Закарпаття) де можна?

Виробництво та продаж композитної продукції торгової марки Арвіт оптом та в роздріб – головний напрямок діяльності компанії «Торгпромконтракт». Наша компанія має все необхідне для того, щоб композитна арматура, замовити в Ужгороді яку можна онлайн на нашому сайті, відповідала європейським стандартам якості.

Композитна арматура від виробника в Ужгороді, Закарпатській області – це вигідна пропозиція, оскільки Ви отримуєте гарний товар за нижчою ціною.

Скільки коштує композитна арматура в Ужгороді, Закарпатській області?

В першу чергу вартість залежить від того, як продукція буде розраховуватися: ціна за кілограм чи ціна за метр. Композитна арматура (Ужгород, Закарпатська область) обійдеться Вам дешевше, якщо замовляти опт.

Ціни також залежать від:

 • виду арматури;
 • діаметру прутків;
 • форми випуску;
 • необхідності доставки і т.д.

Тому для кожного покупця окремо розраховується вартість замовлення такого матеріалу, як композитна арматура Арвіт. Купити в Ужгороді, дізнатися, чи є в наявності на складі композитна арматура, ціна (Ужгород) за роздріб яка, Ви можете у наших менеджерів:

При необхідності Вам може бути наданий прайс та каталог.

Композитна арматура оптом від виробника у місті Ужгород – найкращий вибір для Вас.