Композитна арматура (Житомир, Житомирська область): все, що треба знати про даний будівельний матеріал

Композитна арматура (Житомир, Житомирська область) – це вид будівельної арматури, яка випускається у вигляді прутків різної довжини та діаметру. Виготовляється вона зі скловолокна та сполучних смол. Волокно забезпечує необхідну міцність, а смола зв’язує волокна між собою.

Чому композитна арматура у Житомирі користується великим попитом?

Впровадження в будівництво даної арматури не лише знижує вартість робіт до 50%, а й збільшує термін експлуатації об’єкта. Перевагою композитних прутків є висока міцність і мала питома вага. Тому така арматура є сильним конкурентом традиційного металевого аналогу.

Композитна арматура (Житомир, Житомирська область) має ряд фізико-механічних якостей, що дозволяють використовувати її в дуже агресивних середовищах. Матеріал не іржавіє і не руйнується при контакті з бетоном. Завдяки своїм плюсам, композит майже витіснив метал у багатьох сферах будівництва: армування стрічкових та монолітних фундаментів у малоповерховому будівництві, а також бетонної стяжки підлоги.

Неметалева композитна арматура (Житомир, Житомирська область) знайшла застосування у багатьох куточках нашої планети. Композитною арматурою користуються при будівництві хмарочосів у країнах Сходу, на будмайданчиках Європи, а в Японії − це основний вид арматури при будівництві будівель, до яких висувають підвищені вимоги до сейсмічної стійкості.

Композитна арматура (Житомирська область): властивості

 • Композитні прутки в 9 разів легші за сталевий аналог, при цьому їх міцність краща в 3 рази. Це дозволяє зменшувати діаметр, зберігаючи всі необхідні характеристики.
 • Композитна арматура, замовити у Житомирі яку може кожен, має тривалий термін експлуатації. На думку експертів, така арматура здатна зберігати свої технічні характеристики у зведеному об’єкті не менше 80-100 років. Це дозволяє мінімізувати ремонтні роботи та підвищити термін експлуатації готового об’єкту.
 • Стійкість до хімічного впливу. Композит не реагує на вплив лужного та кислотного середовища. У процесі експлуатації не відбувається окислення, і відповідно немає проявів корозії. Це дозволяє позбутися появи тріщин і руйнування бетонних конструкцій внаслідок внутрішніх напруг, які з’являються при корозії металевої арматури.
 • Склопластикова композитна арматура (Житомир, Житомирська область) не є джерелом електромагнітних перешкод. Має низький коефіцієнт теплопровідності. Завдяки своїм унікальним діелектричним та теплопровідним властивостям широко використовується при зведенні житлових будинків. Армування бетонних конструкцій матеріалом з хорошими діелектричними властивостями дозволяє позбутися можливих електромагнітних перешкод після введення будівлі в експлуатацію. Низький коефіцієнт теплопровідності, дає можливість економити на опаленні будівель, так як така арматура не створює «мостиків холоду» і не збільшує втрати тепла.
 • Вартість композитної арматури в 1.5-2 рази нижча, ніж вартість сталевої арматури такого ж діаметру. Будівництво стає менш затратним за рахунок зменшення вартості як самого матеріалу, так і вартості його транспортування та монтажу. Композитну арматуру легко розвантажувати, при цьому не потрібна спеціальна техніка або велика кількість робітників.
 • Композитна арматура (Україна, Житомир) може відпускатися у прутах необхідної довжини та бухтах. Це дозволяє значно економити на залишках та оптимізувати умови монтажу.

Сфери застосування

Композитна арматура, купити у Житомирській області яку дуже просто, використовується при зведенні різних будівель та споруд, відповідно до технічного завдання сформульованого у проекті будівництва:

 • При будівництві виробничих та цивільних будівель: для армування монолітного фундаменту, стяжок та стін.
 • Для зміцнення автомагістралей та доріг місцевого значення всередині дорожнього полотна.
 • При зведенні багатошарових цегляних стін.

Слід зазначити, що арматура з композиту найбільш актуальна там, де є хімічно активне середовище, і де застосування металевого аналогу значно погіршує якісні характеристики споруди, що зводиться. Використання композиту виправдано при зведенні портових споруд та для зміцнення лінії узбережжя та річок, а також:

 • При будівництві каналізаційних та меліораційних споруд.
 • При будівництві споруд із підвищеними вимогами до хімічної стійкості.
 • Під час проведення робіт із зовнішнього утеплення будівель.
 • При виробництві бетонних виробів із внутрішньою напругою.
 • При реконструкції чи зведенні будівель із підвищеною сейсмостійкістю.

Ще композитна арматура, ціна (Житомир) якої є доступною, використовується при зведенні фундаментних подушок. Легкість обробки та монтажу роблять процес армування композитними прутками швидким та технічно виправданим.

Де продається якісна композитна арматура від виробника у Житомирі, Житомирській області?

Потрібна композитна арматура? Купити в Україні (Житомир) оптом та в роздріб даний будівельний матеріал різного діаметру (від 4 до 20 мм) можна в «Торгпромконтракт».

Наша компанія здійснює виробництво та продаж композитної продукції торгової марки «Арвіт». У нас можна зробити замовлення із будь-якого куточка країни, оскільки доставка можлива по всій Україні.

Композитна арматура оптом від виробника у місті Житомир – це найкраща пропозиція, завдяки якій Ви зможете отримати якісний армуючий матеріал за вигідною ціною.

Скільки коштує композитна арматура у Житомирі, Житомирській області?

Цікавить, якою буде ціна за кілограм або ціна за метр? Композитна арматура (Житомир, Житомирська область) буде коштувати в кожному конкретному випадку по-різному. Все тому, що ціни на Житомирщині та по всій Україні формуються з урахуванням низки факторів:

 • діаметру;
 • форми випуску (прутки, бухта);
 • необхідної кількості товару (опт, роздріб);
 • необхідності доставки і т.д.

Потрібна недорога при цьому якісна композитна арматура? Ціна у Житомирській області та якість арматури нашого виробництва Вас точно задовольнять. Адже завдяки власному виробництву, ми маємо змогу випускати якісний та доступний будматеріал під назвою композитна арматура «Арвіт». Купити у Житомирі можна:

Звертайтеся до нашої компанії, якщо потрібна композитна арматура оптом (Житомир). Весь товар є в наявності на складі, тому Вам не доведеться довго чекати своє замовлення.

За запитом Ви можете отримати прайс та каталог нашої продукції. Там Ви самостійно зможете подивитися ціни та підрахувати, у скільки Вам обійдеться композитна арматура (Житомир). Купити арматуру в компанії «Торгпромконтракт» Ви можете легко і вигідно!