Композитна сітка (Дніпро, Дніпропетровська область): все, що потрібно знати про даний армуючий матеріал

Останнім часом все частіше виникають ситуації, коли традиційні будівельні матеріали перестають відповідати чинним нормам та вимогам. Ось, наприклад, сталева сітка в бетоні з часом піддається корозії через високий рівень вологості та вплив хімічних реагентів. В результаті виникають значні пошкодження, що призводять до руйнування таких залізобетонних конструкцій як портові споруди, мости, підлоги та стіни виробничих цехів, бетонні дорожні покриття і т.д. У таких випадках подібні будматеріали все частіше замінюють більш сучасні, виготовлені за новітніми технологіями. Якщо ми говоримо про металеву сітку, то її сучасним аналогом є композитна сітка. Дніпро, Дніпропетровська область – територія, де даний будівельний армуючий матеріал майже повністю витіснив сталевий аналог.

Що являє собою склопластикова композитна сітка (Дніпро, Дніпропетровська область)?

Сітка композитна армуюча – це альтернатива звичайній сталевій сітці. Сьогодні композит є незамінним матеріалом не лише в будівельній галузі, а й в сільському господарстві та в побуті. Це обумовлено низкою властивостей, які має композитна сітка. Дніпропетровська область – область, в якій цей будматеріал є дуже затребуваним. Без нього не відбувається жодне будівництво.

Сітка композитна склопластикова (Дніпро, Дніпропетровська область) являє собою виріб, який виготовляється з композитних арматурних прутків різного діаметру круглого або іншого перерізу. Прутки перетинаються один з одним під різним кутом і скріпляються в місцях перетину. Таким чином утворюється сітка з комірками, які можуть бути квадратної або прямокутної форми і різного розміру.

Сітка кладочна композитна (Дніпро, Дніпропетровська область) може бути декількох видів:

  • дорожня. Головне призначення – армування дорожнього полотна;
  • штукатурна. Використовується для внутрішнього та зовнішнього оздоблення стін;
  • фасадна. Даною сіткою армують фасад.

Переваги композитної сітки

Склопластикову сітку застосовують для армування бетонних конструкцій, споруд, стяжки, стін, фасадів і т.д. Завдяки сітці з композиту можна продовжувати їх термін експлуатації. Матеріал робить бетонні стіни міцними та більш стійкими до негативних впливів. Крім того, застосування композитної сітки допомагає суттєво заощаджувати на матеріалах для теплоізоляції, оскільки композит має низьку теплопровідність, що дозволяє позбутися «мостків холоду» і зменшити відсоток втрати тепла. Тому сітку можна використовувати у регіонах із дуже суворим кліматом.

Армована композитна сітка в Дніпрі та Дніпропетровській області на сьогоднішній день за своїми технічними властивостям визнана найкращим будівельним матеріалом. На відміну від аналогів сітка:

  • Легко монтується, має невелику вагу та гарну пластичність. Нею прийнято користуватися під час різних монтажних робіт.
  • Має високу міцність, стійко переносить негативні впливи та витримує будь-які навантаження.
  • Цілком безпечна в експлуатації. Матеріал не магнітиться, не пропускає електричний струм.
  • Стійка до корозії та інших агресивних факторів. Може використовуватися в будь-яких, навіть найнесприятливіших умовах. Композит не боїться різких перепадів температур та вологості.
  • Не виділяє шкідливих для організму людини та навколишнього середовища речовин. На відміну від інших матеріалів, композитна сітка армована (Дніпро, Дніпропетровська область) не токсична.
  • Забезпечує надійний захист бетонної поверхні. Завдяки сітці поверхня довше зберігає привабливий зовнішній вигляд, не розсипається та не розтріскується.

Завдяки перерахованим вище перевагам композитна сітка вважається універсальним матеріалом. Вона відмінно підійде для будівництва опорних конструкцій, зовнішнього і внутрішнього оздоблення, зміцнення бетонних конструкцій. Матеріал широко використовують у промисловості, завдяки його міцності та високим експлуатаційним властивостям.

Куди звертатися, якщо потрібна композитна сітка оптом від виробника в Дніпрі?

Потрібна композитна сітка? Купити в Дніпропетровській області та Дніпрі цей виріб можна у будь-якому будівельному супермаркеті та інтернет-магазині. Проте, як правило, ціни в магазинах значно вищі, та не завжди є в наявності необхідна Вам сітка. Тому вигідніше купувати продукцію напряму від виробника.

Якщо мова йде про такий матеріал, як композитна сітка, замовити в Дніпрі її можна в компанії «Торгпромконтракт». Ми виготовляємо різні види композитної сітки з різними комірками. Найбільш затребувані розміри комірок − 500х2000 мм, 380х2000 мм і 350х2000 мм. Готова продукція випускається картами або в рулонах і може мати діаметр прутка в діапазоні від 1,8 до 8,0 мм.

Зробити замовлення Ви можете у наших менеджерів:

Наші менеджери за необхідності обов’язково підкажуть Вам, як правильно підібрати сітку та в якій кількості її замовити для тих чи інших потреб.

Скільки коштує композитна сітка кладочна (Дніпро, Дніпропетровська область)?

Як вірно розрахувати, скільки коштуватиме композитна сітка? Ціна в Дніпропетровській області формується з урахуванням багатьох факторів. На вартість впливає розмір комірки, діаметр прутків, необхідна кількість сітки (опт, роздріб), форма випуску (карти, рулони), доставка, ін.

Дізнатися точну ціну армуючого матеріалу та чи є він на складі в необхідній кількості Ви можете у менеджерів компанії «Торгпромконтракт» за вищевказаними контактами. Якщо Ви хочете самостійно розрахувати ціну – за запитом ми Вам надамо наш каталог та прайс.

Композитні вироби нашого виробництва позитивно зарекомендували себе на ринку будівельних матеріалів. Оцініть і Ви нашу продукцію та бездоганний сервіс. Звертайтеся в нашу виробничу компанію «Торгпромконтракт», якщо Вам потрібна композитна сітка (Дніпро). Ціна та якість наших композитних армуючих матеріалів обов’язково Вас порадують.