Що потрібно знати про такий армуючий матеріал, як композитна сітка (Івано-Франківськ, Івано-Франківська область)?

В наш час існує велика кількість будівельних матеріалів, які за певних умов стали дуже затребуваними серед забудовників. Одним з таких будматеріалів є композитна сітка. Івано-Франківськ, Івано-Франківська область – територія, де під час будівництва заведено користуватися саме сіткою композитною. Що являє собою армуюча сітка? Які властивості має даний будівельний матеріал? Яке його призначення? Нумо розбиратися.

Що таке композитна сітка (Івано-Франківська область, Івано-Франківськ)?

Композитна сітка армуюча (Івано-Франківськ, Івано-Франківська область) характеризується видом арматури, що використовується при її виготовленні, діаметром прутків і розміром комірок.

Як правило, в основі композитної сітки лежать композитні прутки круглого перерізу (2,5 мм або 4 мм), які розташовуються перпендикулярно один одному і міцно фіксуються між собою в точках з’єднання.

Сітка композитна склопластикова (Івано-Франківськ, Івано-Франківська область) випускається у вигляді рулонів або карт шириною 1,2 м. Довжина сітки може бути будь-якою. Стандартні розміри сітки 1200х500 мм, 2000 мм та 10000 мм. Можливий розмір комірок 50х50 мм, 100х100 мм та 150х150 мм.

Види композитної сітки

Склопластикова композитна сітка (Івано-Франківськ, Івано-Франківська область) поділяється на наступні види:

 • Кладочна. Сітка кладочна композитна (Івано-Франківськ, Івано-Франківська область) активно застосовується в будівництві промислових та житлових будівель. Її виняткові властивості дозволяють використовувати матеріал для заливання бетонної підлоги, укладання кахлю, для армування залізобетонних конструкцій, зведення фундаменту. Також дана сітка знайшла своє застосування в конструюванні огорож для садибних ділянок.
 • Штукатурна. Такою сіткою заведено користуватися при армуванні стель, підлог, бетонних поверхонь, несучих стін, підвальних приміщень, а також для облаштування промислових конструкцій та об’єктів.
 • Фасадна. Щоб фасад був міцним та не розтріскувався, застосовують фасадний вид сітки. Але не лише для фасадів використовують даний армуючий матеріал. Сітка активно застосовується для садових ділянок та обладнання. Це обумовлено тим, що вона здатна захистити обладнання від агресивних погодних умов. У зимовий період даною сіткою загороджують різні спортивні території, гірськолижні траси та спуски, що є особливо актуальним для Прикарпаття.
 • Дорожня. Використання даного виду сітки дозволяє зміцнити асфальтне покриття, запобігти розтріскуванню, просіданню полотна через зсуви ґрунту та регулярні навантаження.

Армуюча композитна сітка в Івано-Франківську: переваги та недоліки

Завдяки композитній сировині, що використовується для виготовлення сіток, термін служби армованих композитом конструкцій збільшується, значно перевищуючи терміни та результати використання металевих сіток за інших рівних умов. Особливо добре це проявляється у так званих агресивних середовищах, що містять різні солі, луги та кислоти, а також при значних перепадах температур та вологості. Ці хімічні та природні фактори вкрай негативно впливають на метал, викликаючи корозію, ослаблення конструкцій і, як результат, призводять до техногенних руйнувань та катастроф.

Композитна сітка кладочна (Івано-Франківськ, Івано-Франківська область) багато в чому перевершує сталевий аналог, тому впевнено займає лідируючу позицію серед армуючих матеріалів.

Як і усі будівельні матеріали, композитна сітка має свої плюси та мінуси. Серед переваг особливо варто виділити:

 • корозійну та хімічну стійкість. Композит на відміну від металу показує відмінний опір окисленню та корозії. Таким чином підвищується довговічність самої бетонної конструкції, армованої композитною сіткою;
 • міцність. В ході досліджень було визначено, що композитна сітка за міцністю перевищує аналогічну діаметром сітку з металу. Завдяки чому вона має вищі показники розривної міцності і може витримати більш значні навантаження на вигин та розтяг;
 • низьку теплопровідність. Теплопровідність композитної сітки приблизно у 100 разів менша, ніж теплопровідність металевої, і становить 0,46 Вт/м2. Таким чином, композитну сітку можна використовувати для запобігання утворенню «мостиків холоду» всередині конструкції;
 • легкість. Якщо порівнювати металеву та композитну сітку однакового розміру, то композитна за вагою у 6 разів легша за свій металевий аналог, що значно спрощує будівельно-монтажні роботи;
 • довговічність. Кладочна сітка – надзвичайно зносостійкий матеріал, який не втрачає своїх властивостей протягом тривалого часу.

Де придбати такий матеріал, як композитна сітка оптом від виробника в Івано-Франківську?

Потрібна композитна сітка? Замовити в Івано-Франківську оптом або в роздріб даний армуючий будматеріал можна в компанії «Торгпромконтракт». Ми не перший рік здійснюємо свою діяльність. За цей час наша компанія зуміла зарекомендувати себе, як надійний виробник та постачальник композитних виробів, і завоювати довіру споживачів. Івано-Франківщина – не єдина область, де ми реалізуємо свою продукцію, придбати наші товари Ви можете у будь-якому місті України.

Доставка товару можлива по всій країні. Тому неважливо, де Ви мешкаєте – на Івано-Франківщині, у Львові, Києві, Харкові, ми доставимо замовлення в найкоротший термін.

Звертайтеся до нашої компанії «Торгпромконтракт», якщо Вам потрібна композитна сітка. Купити в Івано-Франківській області можна:

Як правильно розраховується вартість композитної сітки?

Перше, що цікавить споживачів, які планують придбати такий матеріал, як композитна сітка – ціна. В Івано-Франківській області та по всій Україні вартість формується з урахуванням певних факторів, а саме:

 • діаметр прутків;
 • розмір комірок;
 • вид сітки;
 • форма випуску (картами, в рулонах);
 • необхідна кількість продукції (опт, роздріб) і т.д.

Враховуючи усі фактори, вартість розраховується для кожного клієнта в індивідуальному порядку.

Дізнатися, скільки коштуватиме композитна сітка (Івано-Франківськ), ціна оптова або роздрібна, а також чи є на складі в наявності необхідний Вам товар, можна у наших менеджерів, зв’язавшись з ними за вищевказаними контактами.

За запитом Вам може бути наданий каталог та прайс.