Все, що потрібно знати про такий будівельний матеріал, як композитна сітка (Київ, Київська область)

Композитна сітка (Київ, Київська область) відносно недавно з’явилася на ринку будівельних матеріалів, але, не дивлячись на це, зуміла зарекомендувати себе як міцний, вигідний, корозійностійкий матеріал для кладки. За своїми властивостями вона перевершила свій металевий аналог. Саме тому сітка композитна є дуже затребуваною у будівництві.

Композитна сітка (Київська область) являє собою виріб, який складається з арматурних прутків, що перетинаються між собою під кутом 90 градусів. Перетин прутків утворює комірки, розміри яких можуть бути різними: 60×50 мм, 100×100 мм, 150×150 мм, 200×200 мм, тощо.

Основне призначення композитної сітки полягає в армуванні бетонних конструкцій, оскільки бетон має властивість тріскатися через високе навантаження на нього. Арматурний каркас збільшує міцність та надійність споруд, запобігає появі тріщин, зменшує ймовірність утворення прогинів.

Види композитної сітки

За видом будівельних робіт композитна сітка буває:

 • Кладочна. Даний вид сітки активно використовують при будівельних, ремонтних і реставраційних заходах. Завдяки своїм винятковим характеристикам кладочка сітка активно використовується для заливання підлог, як сітка для укладання кахлю, для армування залізобетонних конструкцій, створення фундаменту, армування скла, зміцнення дорожнього полотна, конструювання огорож для садибних та будівельних територій.
 • Штукатурна. Така сітка застосовується для обробки фасадів, стель, підлог, армування товстих поверхонь, стін, підвальних приміщень та інших громадських об’єктів, а також для облаштування конструкцій хімічних та промислових об’єктів.
 • Фасадна. Застосовується фасадна сітка не лише при будівництві промислових та цивільних об’єктів, а й у сільському господарстві. Її активно використовують для захисту садових ділянок та обладнання, забезпечуючи збереження обладнання за агресивних погодних умов та від тварин. Взимку сітку використовують для огородження різних спортивних територій, трас та спусків. За допомогою фасадної сітки створюють захисні бар’єри навколо котлованів, ровів та урвищ, для забезпечення безпеки цивільних осіб.

Чим відрізняється армована композитна сітка в Києві від сталевого аналога?

Щоб зрозуміти, у чому різниця, необхідно дізнатися, які властивості має сітка композитна склопластикова. Київ, Київська область – територія, де майже усі бетонні конструкції армовані даним будівельним матеріалом.

Головними відмінними особливостями є:

 • Високий показник міцності. Міцність кладочної сітки в 3-4 рази більша, ніж у металевої.
 • Низький показник теплопровідності. Теплопровідність композиту у 100 разів нижча. Його застосування дозволяє усунути «мостки холоду». Тому склопластикова композитна сітка (Київ, Київська область) використовується для армування цегляної кладки.
 • Невелика вага. Завдяки даній властивості композит не обтяжує бетонні конструкції, чого не можна сказати про металевий аналог. Також з сіткою із композиту легко та зручно працювати, що значно прискорює будівельний процес.
 • Стійкість до корозії. Завдяки стійкості до впливу вологи та інших негативних впливів навколишнього середовища композитна сітка армована (Київ, Київська область) має широке застосування у будівництві доріг та мостів. Нею заведено користуватися під час армування мостових опор, дорожнього покриття, ін.
 • Діелектричність. Композит не має магнітних властивостей та не проводить електрики, чого не скажеш про метал.

Де можна використовувати композитну сітку?

Армуюча сітка композитна користується великою популярністю:

 • В житловому, цивільному будівництві: армування бетонних конструкцій, що виготовляються, бетонних підлог, фасадів, цегляних та кам’яних стін будівель та споруд, декоративних бетонних та гіпсових елементів.
 • В будівництві мостів та гідроспоруд: армування настилу, плит мостів, пішохідних доріжок, ін.
 • В дорожньому будівництві: армування дорожніх плит, автомобільних доріг та залізничних колій.
 • В сільському господарстві: будівництво теплиць, парників, опор для рослин.

Композитна сітка оптом від виробника: в Києві де придбати?

Потрібна якісна сітка кладочна композитна? Київ, Київська область – територія, де Ви можете купити даний матеріал оптом або в роздріб, картами або в рулонах в компанії «Торгпромконтракт». Ми виробляємо та реалізуємо армуючі будівельні матеріали з композиту в Києві та Київській області.

У нас Ви можете зробити замовлення на композитну сітку будь-якого виду. Яку б сітку Ви не планували замовити, можете бути впевненими у якості продукції. Ми гарантуємо високу якість, оскільки маємо сучасне обладнання і суворо дотримуємося усіх встановлених норм та вимог. Також досягти такого рівня наша компанія змогла завдяки власній лабораторії, де ми регулярно та ретельно перевіряємо кожну партію на наявність браку.

Звертайтесь в нашу компанію «Торгпромконтракт», якщо Вам потрібна композитна сітка. Купити в Київській області Ви можете у наших менеджерів, зв’язавшись з ними будь-яким зручним для Вас способом:

У менеджерів Ви можете дізнатися, яку сітку краще застосувати для тієї чи іншої бетонної конструкції, як правильно розрахувати необхідну кількість матеріалу, чи є композитна сітка кладочна (Київ, Київська область) в наявності на складі, чи можлива доставка за Вашою адресою, а також запросити прайс та каталог.

Скільки коштує композитна сітка? Ціна в Київській області від чого залежить?

Вартість сітки з композиту розраховується індивідуально для кожного клієнта. Все тому, що різні параметри має композитна сітка (Київ). Ціна даного матеріалу буде залежати від:

 • діаметру арматурних прутків, з яких складається сітка;
 • розміру комірок;
 • виду сітки;
 • необхідної кількості товару (опт, роздріб);
 • форми випуску;
 • необхідності доставки і т.д.

Дізнатися, скільки коштуватиме композитна сітка, замовити в Києві можна за вищевказаними контактами.