Композитна сітка (Миколаїв, Миколаївська область): властивості, призначення

Композитна сітка (Миколаїв, Миколаївська область) – це один з найкращих армуючих будівельних матеріалів у Європі та Україні. Будівельні сітки можуть бути виготовлені зі склоровінгу або з базальтового ровінгу.

Сітка композитна склопластикова (Миколаїв, Миколаївська область) являє собою решітку з арматурних прутків, які перетинаються між собою під прямим кутом та з’єднуються і місцях перетину зв’язуючою речовиною, утворюючи комірки. Виготовляється сітка на найсучаснішому високотехнологічному обладнанні, а відпускається у двох зручних форматах – листах чи рулонах.

Види композитних сіток

Розміри комірок, діаметр арматурних прутків, зовнішній вигляд поверхні – усі ці параметри можуть змінюватися в залежності від виду сітки. Сьогодні на будівельному ринку Ви можете придбати наступні сітки:

 • Дорожню. Ця сітка зазвичай використовується для укріплення дорожнього полотна. Розмір її комірок може варіюватися від 50х50 мм до 200х200 мм, а діаметр прутків не може бути менше 8 мм.
 • Кладочну. Найбільш поширена сітка, яка використовується для цегляної кладки, а також для армування бетонних конструкцій. Її комірки варіюються в діапазоні від 50х50мм до 100х100 мм;
 • Фасадну. Є чудовим варіантом для оздоблення фасадів. Застосовується при шпаклюванні поверхонь, при цьому збільшує адгезію стіни з оздоблюваним матеріалом.

Армуюча композитна сітка у Миколаєві: застосування

Ареал застосування композитної сітки широкий та різноманітний. Насамперед, це промислове та цивільне будівництво. Незамінна композитна сітка армуюча (Миколаїв, Миколаївська область) у сільському господарстві, в ангарах та сховищах, гідро- та очисних спорудах, відстійниках. Зарекомендувала себе також на хімічних виробництвах різної специфіки.

Композитні сітки з різними фізичними та хімічними властивостями використовуються для різних цілей. Наприклад, для декору частіше використовується кольорова сітка з дрібними комірками – 50х50 мм. Для армування фасадів застосовується фасадна сітка. Для поверхонь з гіпсокартону, мармуру або керамограніту більше підійде композитна сітка кладочна (Миколаїв, Миколаївська область) з великими комірками. Для закриття вентиляційних отворів, фільтрування повітря та рідин заведено користуватися композитною сіткою з дрібними комірками.

Отже, як ми бачимо, сітка кладочна композитна (Миколаїв, Миколаївська область) – це популярний будівельний матеріал, без якого неможливе армування:

 • кладки стін та плит з бетону;
 • стін, фасаду будівель;
 • підлогових покриттів;
 • елементів з бетону, що знаходяться під впливом підвищеної вологості.

Склопластикова композитна сітка (Миколаїв, Миколаївська область): переваги

Композитна сітка (Миколаївська область), що виготовляється з композитних арматурних прутків, гарантує безпеку у сфері будівництва та інших видах людської діяльності. Досить сказати, що чим менш сприятливі екологічні чи метеорологічні умови її застосування, тим більш вражаючим й надійним є результат.

Завдяки композитному складу матеріалу, який використовується при виготовленні сіток, термін служби та міжремонтний період бетонної конструкції із застосуванням композитної сітки значно більший. Це проявляється у так званих агресивних середовищах, що містять різні солі, луги та кислоти, а також при значних перепадах температур та вологості. Ці хімічні та природні фактори вкрай негативно діють на метал, викликаючи корозію, ослаблення конструкцій й призводять до техногенних руйнувань та катастроф.

В даний час основні фізичні властивості та економічні характеристики композитної сітки не мають рівних серед подібних. Серед основних виділяють:

 • міцність. Композитні сітки у 2 рази міцніші за сталевий аналог, завдяки чому забезпечують збільшення надійності усієї конструкції;
 • легкість. Вага такої кладочної композитної сітки в 6 разів менша від сітки з металу. Такий показник сприяє зниженню витрат на транспортування, складування, навантаження-розвантаження та прискорює монтажні роботи;
 • довговічність. Завдяки підвищеній стійкості до корозії та хімічного впливу термін експлуатації сітки без втрати нею експлуатаційних властивостей, за оцінкою експертів, перевищує 90 років;
 • гарну адгезію з бетоном. Чудове зчеплення з бетоном обумовлене зернистим покриттям арматурних прутків, з яких на Миколаївщині та по всій Україні виготовляють сітки;
 • високу теплопровідність. За рахунок цієї властивості знижуються тепловтрати в будинку, оскільки виключається утворення «мостиків» холоду.

Де краще купити такий матеріал, як композитна сітка оптом від виробника у Миколаєві, Миколаївській області?

Потрібна композитна сітка? Замовити у Миколаєві оптом або в роздріб даний товар можна в компанії «Торгпромконтракт». Ми не перший рік виготовляємо та реалізуємо композитну продукцію високої якості. Завдяки власному сучасному обладнанню та лабораторії, ми можемо гарантувати відмінну якість та відсутність браку.

Завдяки тісному співробітництву з компаніями перевізниками, доставка може здійснюватися у будь-який населений пункт України. Вам не потрібно довго чикати своє замовлення, оскільки вся продукція є в наявності на складі.

Замовити такий будматеріал, як композитна сітка (Миколаїв), ціна якої є доступною кожному, Ви можете за телефонами: (050) 460-88-44, (067) 560-88-44, (050) 472-71-72, (067) 326-71-72, (050) 482-71-72, (050) 499-71-72, електронною поштою sales@arvit.com.ua або за допомогою онлайн-форми зворотного зв’язку на сайті.

Скільки коштуватиме композитна сітка, купити у Миколаївській області яку можна в нашій компанії?

Покупців, які планують придбати такий кладочний матеріал, як композитна сітка, ціна у Миколаївській області – перше, що цікавить. Щоб правильно розрахувати вартість, необхідно знати:

 • діаметр прутків, з яких зроблена сітка;
 • розмір комірок;
 • кількість необхідної продукції (опт, роздріб) і т.д.

Для самостійного розрахунку Ви можете запросити у менеджерів компанії «Торгпромконтракт» каталог та прайс, або попросити їх розрахувати вартість Вашого замовлення з урахуванням усіх особливостей та параметрів необхідного товару.