Чому так затребувана композитна сітка (Одеса, Одеська область)?

Композитні матеріали, у тому числі композитна сітка (Одеса, Одеська область), значно потіснили, а в окремих випадках повністю замінили у будівельній галузі звичні для нас матеріали через їхню неконкурентоспроможність.

Композитна сітка (Одеська область) є сучасною заміною сітці зі сталевої арматури. Вона складається з арматурних стержнів, які перетинаються між собою під кутом 900 і з’єднуються у місці перетину, утворюючи комірки. Діаметр прутків у композитній сітці може бути різним (від 4 мм до 18 мм), що дає можливість застосовувати її в різних сферах.

Сітка композитна склопластикова (Одеса, Одеська область): основні сфери застосування

Сітка кладочна композитна (Одеса, Одеська область) використовується як армуючий елемент конструкції:

 • бетонних балок, плит, стінових панелей та перекриттів, що піддаються впливу підвищеної вологості або агресивного середовища (бетонне покриття для підлоги, ванні кімнати, цехи хімічних виробництв, портові конструкції, гідроспоруди, мости, набережні);
 • цегляної кладки, кам’яних стін споруд, фасадів;
 • бетонованих автомобільних шляхів, що обробляються агресивними хімічними реагентами;
 • бетонних та гіпсових елементів декору будівель, монументів, скульптур. Найбільш виправдано застосування сітки у хімічно агресивних та вологих середовищах, на хімвиробництвах, очисних спорудах, в аграрному комплексі, у сховищах та на гідроспорудах.

Композитна сітка армована (Одеса, Одеська область): переваги та недоліки

Серед великої кількості переваг варто виділити наступні:

 • Підвищена міцність. При рівних параметрах з металоарматурою, композитна сітка кладочна (Одеса, Одеська область) витримує великі навантаження на розрив, розтягування і вигин (міцніше стандартної в 2-3 рази).
 • Висока стійкість до корозії. Для даного матеріалу характерна висока стійкість до корозійних хімічних реагентів навіть в умовах гранично високої вологості та агресивності контактного середовища.
 • Легкість та простота монтажу. Стандартна вага арматурної сітки з металу 2,22 кг/м2, а аналога з полімеру − 310-360 г/м2. Завдяки легкості, зручності в роботі, композитна сітка здатна прискорити будь-який будівельний процес. Відповідно, будівництво відбувається швидше без втрат якості.
 • Низька теплопровідність, яка становить 0,46 Вт/м2, тоді як для металу цей показник становить 40-60 Вт/м2. Низька теплопровідність дозволяє повністю усунути «містки холоду» та значно підвищити енергоефективність об’єкта. Металева арматура, на відміну від композитної, знижує термоефективність конструкцій.
 • Надійність та довговічність. Гарантований термін служби композиту близько 90 років, а якщо говорити про реальний, то понад 100 років. Іноземні фахівці виявили, що міцність склопластикової сітки навіть після 100 років експлуатації становить 80% від первісної, що дорівнює індексу 1,25.
 • Підвищена міцність зчеплення з іншими будівельними матеріалами завдяки шорсткому покриттю.
 • Діелектричність. Композит не намагнічується та не пропускає електричний струм.
 • Висока екологічність виробництва (рівень викиду СО2 у 40 разів менший, ніж при виробництві металоарматури).
 • Незначний рівень пружності, який дозволяє безпечно та досить швидко погасити деформуючі вібрації.

До недоліків композитної сітки можна віднести: низьку пружність, нестійкість елемента арматури, що зв’язує, до високотемпературних впливів, деякі складності при монтажі (погано утримує форму).

Склопластикова композитна сітка (Одеса, Одеська область) за останні роки стала широко застосовуватися в житловому і промисловому будівництві. Її численні переваги переважають над списком недоліків, які до того ж можна передбачити та усунути на етапі проектування.

Де замовити композитну сітку від виробника в Одесі, Одеській області?

Плануєте армувати фасад, стяжку або цегляну кладку, і шукаєте де можна придбати якісну композитну сітку? Звертайтесь в нашу компанію «Торгпромконтракт». Ми виробляємо та реалізуємо сітку з композиту різного виду (фасадна, малярна, штукатурна, ін.) оптом та в роздріб.

Композитна сітка оптом від виробника в Одесі – це армуючий будівельний матеріал високої якості за вигідною ціною, який не припиняє користуватися величезним попитом у будівельній сфері. Без неї не відбувається армування жодної бетонної конструкції. І це не дивно, адже сітка має унікальні властивості, завдяки яким здатна пришвидшити будівельні роботи та зробити армовані конструкції міцними, довговічними та стійкими до негативних зовнішніх впливів.

Якщо Вам потрібна композитна сітка, замовити в Одесі її можна у наших менеджерів, зв’язавшись з ними:

Наші менеджери допоможуть Вам обрати відповідну сітку, розрахувати потрібну кількість, підкажуть, чи є необхідний Вам товар в наявності на складі, приймуть замовлення, а також дадуть відповідь на будь-яке питання стосовно сітки композитної.

На офіційному сайті компанії «Торгпромконтракт» Ви можете знайти багато корисної інформації, дізнатися, як виробляється композитна сітка (Одеса), ціна як формується, для чого її ще можна використовувати і т.д.

Скільки коштує армована композитна сітка в Одесі?

Як правильно розрахувати вартість такого армую чого матеріалу, як композитна сітка? Ціна в Одеській області, як і в інших регіонах України, залежить від наступних факторів:

 • діаметр прутків;
 • розміри комірок;
 • призначення сітки;
 • форма випуску (карти, в рулонах);
 • кількість продукції (опт, роздріб);
 • доставка і т.д.

Виходячи з цього краще дізнатися вартість у менеджерів нашої компанії «Торгпромконтракт». Якщо ж Ви бажаєте самостійно розрахувати ціну, за запитом ми можемо надати Вам актуальний прайс та каталог.

Не варто недооцінювати такий сучасний армуючий матеріал, як композитна сітка. Купити в Одеській області даний виріб нашого виробництва – це чудове рішення, завдяки якому Ви отримаєте арматуру високої якості за вигідною ціною.