Чому композитна сітка (Полтава, Полтавська область) краща за металеву?

Сьогодні на будівельному ринку дуже великим попитом користується композитна сітка. Полтава, Полтавська область та інші регіони України активно застосовують даний матеріал на будівельних об’єктах різного призначення. Це обумовлено тим, що використання композитної сітки економічно вигідніше за рахунок високої довговічності та низької вартості в порівнянні зі сталевими аналогами.

Склопластикова композитна сітка Полтава, Полтавська область виробляється на основі епоксидної смоли та скловолокна. Вона набагато легша за металеву й зручна у застосуванні, тому є практично незамінним армуючим матеріалом. Сама сітка являє собою прути, які перетинаються між собою під прямим кутом та скріплюються у місці перетину. Таким чином прутки утворюють дуже міцну і стійку до всякого роду механічних і хімічних впливів решітку.

Розміри комірок композитної сітки та діаметр арматурних прутків, з яких вона складається, можуть бути різними. Все залежить від того, для яких цілей буде використовуватися армуюча сітка.

Для великих об’єктів композитна сітка (Полтавська область) випускається у рулонах та картах, для зведення приватних будинків або присадибних споруд – тільки у рулонах.

Армуюча композитна сітка у Полтаві: плюси та мінуси

Така популярність композитної сітки пояснюється тим, що вона має гарні технічні властивості та безліч переваг, в порівнянні зі сталевим аналогом.

Серед найбільш важливих варто виділити:

 • Міцність та здатність витримувати значні навантаження через наявність в основі прутків склопластикової арматури. Будівельні композитні сітки в 2 рази міцніші за металевий аналог.
 • Легкість. Композитна сітка армуюча (Полтава, Полтавська область) в 6 разів легша за сітку з металу.
 • Довговічність та підвищена стійкість до корозії та хімічного впливу. Термін застосування сітки без втрати нею експлуатаційних властивостей, за оцінкою експертів, перевищує 90 років.
 • Відсутність електропровідності та здатності намагнічуватися.
 • Низький рівень вібрації за рахунок високої пружності, удароміцності.
 • Екологічність. Рівень вуглекислого газу, що виділяється в процесі виготовлення, в 40 разів нижчий, ніж при виготовленні подібної сітки з металу.
 • Відносна дешевизна та можливість експлуатації у складних умовах.

Якщо казати про недоліки, то тут варто зазначити низьку пружність, нестійкість зв’язуючого елемента арматури до високотемпературних впливів (більше 6000С), деякі складності при монтажі (погано утримує форму).

Призначення композитної сітки та сфери застосування

Композитною сіткою заведено користуватися для армування бетонних конструкцій, фасадів, цегляної кладки, стяжки підлоги, дорожнього полотна і т.д. Застосування композитної сітки у будівельній сфері всіх напрямків на Полтавщині дозволило отримати довговічну конструкцію.

Сітка композитна склопластикова (Полтава, Полтавська область) за досить короткий період часу зарекомендувала себе найкращим способом, а тому знайшла своє активне застосування в:

 • у будіндустрії для зміцнення бетонних та кам’яних конструкцій, при підготовці підлог до заливання або укладання покриття, оздоблення стін;
 • в агропромисловій галузі для зміцнення відстійників та сховищ відходів, підвищення міцності підлог у тваринницьких комплексах;
 • у дорожньо-будівельній та залізничній галузях для зміцнення мостів, берегових ліній, гідротехнічних конструкцій, насипів та укосів, монтажу огорож, армування бетонних плит та асфальтового покриття, облаштування пішохідних переходів, посилення слабких ґрунтів;
 • у добувній промисловості для монтажу бортових огорож та покрівлі в шахтах;
 • в інших галузях, де конструкції та споруди під час експлуатації піддаються впливу вологи та агресивних середовищ.

Фасадна сітка кладочна композитна (Полтава, Полтавська область) й інші види, стали незамінним атрибутом у садово-городньому та сільському господарствах. Садівники застосовують сітки для того, щоб улітку захистити молоді саджанці від палючого сонця, а взимку притримати снігові опади, небажані для дерев.

Композитна сітка кладочна (Полтава, Полтавська область) також знайшла своє застосування під час проведення спортивних змагань. Її використовують як огородження території. Взимку нею обтягнуті лижні доріжки, що допомагає спортсменам бачити смугу лижні. Футбольні поля також обтягують такою сіткою. Сітки з композиту дуже зручні у використанні, тим більше, що вони не піддаються ніяким перепадам температури і зберігати їх можна тривалий час, не переживаючи, що вони почнуть псуватися.

Де продається якісна композитна сітка оптом від виробника у Полтаві, Полтавській області?

Потрібна композитна сітка? Купити у Полтавській області даний будівельний матеріал для армування бетонної конструкції, кладки, фасаду чи стяжки, оптом та в роздріб можна в компанії «Торгпромконтракт».

Виготовлення композитної продукції – основний напрямок діяльності нашої компанії. Тому у нас можна купити якісну та недорогу композитну сітку. Наявність власного складу дозволяє оперативно збирати замовлення будь-якого обсягу та надсилати їх покупцям.

Вся продукція нашого виробництва сертифікована та відповідає встановленим нормам і вимогам.

Звертайтеся до компанії «Торгпромконтракт», якщо потрібна композитна сітка. Замовити у Полтаві товар можна за номерами телефонів: +38 (050) 460-88-44, +38 (067) 560-88-44, +38 (050) 472-71-72, +38 (067) 326-71-72, +38 (050) 482-71-72, написавши нам на електронну пошту sales@arvit.com.ua або залишивши заявку через онлайн-форму зворотного зв’язку на сайті.

Яка вартість сітки композитної?

Досить важливе питання, яке цікавить багатьох покупців такого матеріалу, як композитна сітка – ціна. У Полтавській області, та і по всій Україні загалом, правильно розраховувати вартість з урахуванням наступних факторів:

 • діаметру арматурних прутків;
 • розміру комірок (можуть бути 50х50, 100х100, 150х150, 200х200 мм);
 • для чого Вам потрібна сітка (армувати фасад, кладку, стяжку, ін.);
 • яка кількість необхідна (опт, роздріб);
 • чи потрібна доставка і т. д.

Розрахувати, скільки Вам потрібно композитної сітки, дізнатися, які види краще використовувати для реалізації Вашого проекту, чи є в наявності на складі товар, а також дізнатися про ціну допоможе наш менеджер, зв’язатися з яким можна за вищевказаними контактами.

Також ми можемо надати наш прайс і каталог, де Ви можете подивитися, чи є необхідна Вам композитна сітка (Полтава), ціна яка її оптова та роздрібна, і самостійно порахувати приблизну вартість.