Чому так популярна композитна сітка (Рівне, Рівненська область)?

Композитна сітка (Рівне, Рівненська область) в даний час є досить актуальною, тому що даний корозієстійкий будівельний матеріал активно використовується для армування огорож, бетонних споруд та конструкцій.

На сучасному будівельному ринку металеві сітки поступово витісняє сітка композитна склопластикова (Рівне, Рівненська область). Все тому, що її виробництво, а саме собівартість, на 15-20% нижча, ніж виробництво традиційних металевих, тому закономірно, що саме сітка з композиту набирає величезних обертів.

Переваги, які має армуюча композитна сітка у Рівному

Великий попит також на композитну сітку обумовлений в першу чергу її якісними властивостями та наступними перевагами:

 • Міцністю, що становить більше ніж 1500 МПа.
 • Стійкістю до деформації, впливу агресивних та вологих середовищ, руйнування.
 • Легкістю. Склопластикова композитна сітка (Рівне, Рівненська область) втричі легша, ніж металеві аналоги.
 • Довговічністю. Експлуатаційний період може сягати 100 років.
 • Економічністю. На транспортування та підйомно-розвантажувальні роботи витрачається менше трудових резервів та фінансів.
 • Низьким рівнем теплопровідності. Показник коефіцієнта теплопровідності у сітки композитної у 100 разів нижчий, ніж у сталевого аналога.
 • Екологічністю. Сітка кладочна композитна (Рівне, Рівненська область) не виділяє шкідливих речовин та відповідає всім вимогам та стандартам безпеки.
 • Радіопрозорістю. Сітка з композиту не створює перешкод для сигналів мобільного зв’язку та радіохвиль.

Що являє собою композитна сітка армуюча (Рівне, Рівненська область)?

Композитна сітка кладочна (Рівне, Рівненська область) складається з невеликих прутків, перетнутих під різним кутом, скріплених між собою переплетенням, склеюванням, прошивкою або іншим способом і просочених спеціальними сполуками.

Розміри комірок, які утворюються в результаті переплетення прутків, бувають різними. Вони можуть варіюватися від 50 до 200 мм, а діаметр прутків може бути 2,5-6 мм.

Арматурні прутки бувають гладкими, обсипаними піском або з періодичним профілем. Випускаються композитні сітки в картах або рулонах, що значно покращує транспортування та монтаж будівельних конструкцій.

Виробляється композитна сітка (Рівненська область) зі скловолокна та епоксидної смоли, яка формує міцність, завдяки чому матеріал для кладки стає безпечним і надійним.

Де застосовується армуюча сітка?

Основна сфера застосування сітки композитної – житлове та промислове будівництво. Але окрім цього нею можна користуватися:

 • під час спорудження мостів та гідротехнічних споруд;
 • в дорожньому будівництві;
 • під час спорудження будівель для сільськогосподарського сектора (сховищ, відстійників);
 • для виготовлення габіонів, тощо.

Призначення композитної сітки широке, тому немає нічого дивного, що вона користується великим попитом.

Види композитної сітки

Композитна сітка виготовляється різних видів:

 • Плетена. Виробляється методом переплетення між собою прутків. Здебільшого використовується при армуванні цегляної кладки. Також нею можна укріплювати фасад.
 • Прошивна. Ровінг прошивається ниткою. Застосовується при армуванні кладки, а також для укріплення дорожнього полотна.
 • Термопластична. Її виробляють із використанням спеціального рухомого обладнання. З його допомогою сітку малюють, чекають доки вона охолоне, а потім знімають. Виходить тонкий матеріал, який зазвичай застосовується для армування фасадів.
 • Стрічкова. Різновид плоских сіток. Такий варіант знайшов своє основне застосування при укріпленні дорожніх покриттів. Основне її призначення – розподіл навантаження. Саме на нього припадає основний тиск від автомобільних коліс, що дає змогу уникати швидкого деформування дороги.
 • Декоративна. Відрізняються естетичним зовнішнім виглядом, при цьому має відмінні властивості. З назви зрозуміло, що такі сітки виступають як декоративний елемент, а також можуть бути використані як опора під в’юнкі рослини.

Виробництво композитної сітки на Рівненщині

Виробничий процес цього сучасного будівельного матеріалу автоматизований, але без участі людини все ж таки не обходиться. На лінії повинен обов’язково бути навчений співробітник, який стежить за процесом виробництва й бере безпосередню участь на одному з етапів.

На території обладнаного за стандартами цеху встановлено виробничу лінію з безліччю спеціалізованого обладнання, механізмів, печей. Зі встановленого верстата, де стоять бобіни ровінгу, подаються нитки, які збираються в щільно закручений пучок.

Цей пучок повинен пройти обробку в’яжучими смолами, якими наповнена ванна кімната. Покритий смолою пучок ровінгу проходить крізь піч, де відбувається затвердіння – полімеризація. Композитна сітка, що вийшла, охолоджується, потім з неї забираються надлишки (сміття, смоли, ін.).

Композитна арматура − основний матеріал, який потрібний для виготовлення сітки. Розрізана на певну довжину, вона служитиме поперечними прутами композитної сітки, яка виготовляється на спеціальному устаткуванні за допомогою сполучних елементів, які на проміжному етапі проходять полімеризацію, охолодження, очищення від забруднень.

Вже готова продукція за допомогою апарату, що тягне, скручується в рулони або ріжеться, відправляється на склад для зберігання.

Де можна замовити такий матеріал, як композитна сітка оптом від виробника у Рівному?

Потрібна якісна композитна сітка? Замовити у Рівному товар оптом та в роздріб можна в провідній компанії «Торгпромконтракт». Ми виготовляємо будівельні армуючі композитні сітки та арматуру, які відрізняються своєю високою якістю та доступністю.

Дізнатися, чи є в наявності на складі необхідний Вам товар, чи підійде Вам композитна сітка, ціна у Рівненській області яка, а також зробити замовлення Ви можете у наших менеджерів:

Яка вартість такого матеріалу, як композитна сітка (Рівне). Ціна формується з урахуванням:

 • діаметру арматурних прутків;
 • розміру комірок;
 • виду сітки;
 • форми випуску;
 • кількості продукції (опт, роздріб);
 • чи потрібна доставка і т.д.

Звертайтеся до нашої компанії, якщо Вам потрібна композитна сітка. Купити у Рівненській області даний товар нашого виробництва легко, достатньо зв’язатися з нашими менеджерами за вищевказаними контактами.

При необхідності Вам може бути наданий прайс та каталог.