Композитна сітка (Тернопіль, Тернопільська область): виготовлення, сфери застосування

Композитна сітка (Тернопіль, Тернопільська область) – це будівельний матеріал нового покоління, який виготовляється з композитних прутків, переплетених, зазвичай, під прямим кутом. У місцях перетину ці стрижні скріплюються один з одним. Арматурні стрижні бувають гладкими, обсипаними піском або мають періодичний профіль. Переріз їх буває круглим або відрізняється від круглого.

Залежно від діаметра прутків композитні сітки випускаються у рулонах або картах (листах). Такі сітки − головна альтернатива та конкурент сіток із оцинкованого, нержавіючого або чорного металу. Комірки можуть бути квадратними або прямокутними і мати різні розміри.

Композитна сітка (Тернопільська область): етапи виготовлення

Виробництво композитної сітки відбувається на спеціалізованому, сучасному обладнанні, яке має високий рівень продуктивності та технологічності. Основною сировиною для створення композитної сітки є скляний і базальтовий ровінг.

Виготовляється сітка композитна склопластикова (Тернопіль, Тернопільська область) з матеріалів, що не містять метал. Виготовлення здійснюється за технологією, яка гарантує якісну продукцію, що перевершує за своїми характеристиками металеві аналоги.

Процес виробництва складається з певних етапів:

 • На першому етапі виготовляються прутки поперечного перерізу завдовжки 500 мм. На сучасному обладнанні волокна скручуються, утворюючи прутки, з яких у свою чергу далі формуватиметься склопластикова композитна сітка (Тернопіль, Тернопільська область). Після цього прутки передаються для нарізання, яке може здійснюватися вручну або в автоматичному режимі.
 • Після того, як буде готова необхідна кількість поперечних прутків, фахівці приступають до формування сітки. Процес формування починається на спеціально обладнаних стелажах. З них ровінг подається у спеціальну ванну, яка наповнена смолою, для просочування. Після цього просочені прутки віджимають і переміщають на спеціальну формувальну установку, яка надає їм потрібного діаметру.
 • Далі відбувається переміщення ровінгу до установки, виконуючої плетіння. Варто зазначити, що виробничий процес автоматизований, але на деяких етапах не обійтись без втручання кваліфікованих спеціалістів. Фахівець заправляє поперечний ровінг до установки плетіння. Як тільки буде сформована композитна сітка армуюча (Тернопіль, Тернопільська область), вона направляється до печі. Тут відбувається полімеризація ровінгу, а також його зчеплення з поперечними прутами.
 • Після заготовка повинна охолодитись. Для цього сітку переміщують у ванну наповнену водою. Готова продукція рухається за допомогою спеціального тягнучого пристрою, встановленого за охолоджувальною ванною.

Процес виробництва завершається нарізанням. Довжина визначається перед початком запуску виробничої лінії.

Застосування такого матеріалу, як армуюча композитна сітка, у Тернополі

Сьогодні композитна сітка кладочна (Тернопіль, Тернопільська область) користується великим попитом не тільки у будівельній сфері, але й у сільському господарстві та у побуті.

Також часто композитну сітку застосовують при будівництві доріг та створенні різноманітних мостів, перекриттів і навіть при заливанні підлог бетонною сумішшю.

Найчастіше композитну сітку використовують для армування цивільних чи промислових об’єктів, оскільки цей матеріал сміливо можна назвати універсальним. Високі споживчі властивості обумовлені первинними матеріалами, які використовують у процесі виробництва, такими як:

 • Полімерна сировина, яка є високоміцною.
 • Епоксидна смола.
 • Скловолокно.

Завдяки своїм позитивним характеристикам основне призначення сітки − будівництво різних об’єктів. Висока міцність та стійкість композитної сітки до вологи, дозволяє використовувати матеріал для будівництва об’єктів промисловості. Також дуже поширене застосування армуючої сітки у комунальному господарстві.

Сітка кладочна композитна (Тернопіль, Тернопільська область) дозволяє досягти більш високої міцності і, що важливо, стійкості до зовнішніх негативних факторів. Більш того, як показує практика, використання цього виду матеріалу дозволяє уникнути появи тріщин на стінах, перекриттях або підлогах. Все це відбувається завдяки тому, що армуюча сітка здатна зберігати свої особливі переваги та характеристики на тривалий експлуатаційний термін.

Залежно від сфери застосування виготовлення композитної сітки здійснюється по-різному. Таким чином, виробляється сітка різних видів: кольорова, крупнокоміркова, дрібнокомірна і т.д.

Кольорова сітка на Тернопільщині використовується в основному як декор. Сітка зі стандартними комірками застосовується для фасадів, а крупнокомірчастою заведено користуватися при армуванні поверхонь з гіпсокартону. Дрібнокомірчасту сітку правильно використовувати для закриття отворів вентиляції та фільтрування повітря.

Де замовити будівельні композитні сітки у Тернополі?

Якщо Вам потрібна композитна сітка, купити у Тернопільській області оптом або в роздріб даний товар Ви можете в нашій компанії «Торгпромконтракт».

Ми виготовляємо композитну сітку методом пултрузії, який є ефективним у витратах сировини. Особлива увага технологами нашого виробництва приділяється якісній сировині, скляному ровінгу, сполучній речовині.

Наша компанія має лише найкращі виробничі показники, завдяки яким наша продукція отримала найвищу оцінку від споживача. Тільки у нас:

 • нове, модернізоване обладнання;
 • висококваліфіковані, з великим досвідом роботи спеціалісти;
 • сертифікований матеріал;
 • суворе дотримання виробничих ГОСТів та стандартів;
 • найкоротший термін виконання замовлення;
 • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • швидка доставка;
 • доступна вартість.

Шукаєте такий армуючий матеріал, як композитна сітка? Замовити у Тернополі дану продукцію можна:

Скільки коштує композитна сітка оптом від виробника у Тернополі?

Як дізнатися, скільки коштуватиме композитна сітка? Ціна у Тернопільській області залежить від багатьох факторів:

 • діаметру прутків;
 • розміру комірок;
 • виду сітки (фасадна, дорожня, штукатурна, кольорова і т.д.);
 • форми випуску;
 • необхідної кількості (опт, роздріб), ін.

Дізнатися, чи є в наявності на складі композитна сітка (Тернопіль), ціна як розраховується, запитати прайс або каталог Ви можете у наших менеджерів за вищевказаними контактами.