Композитна сітка (Ужгород, Закарпатська область): причини купити саме цей армуючий матеріал

Сьогодні існує безліч різних будматеріалів, які покращують якість будівництва та дозволяють втілювати нетрадиційні проєкти в реальність. Одним із таких є композитна сітка. Ужгород, Закарпатська область – територія, де даний матеріал використовується з метою зміцнення бетонних конструкцій.

Що являє собою композитна сітка (Закарпатська область)?

Сітка кладочна композитна (Ужгород, Закарпатська область) – це виріб із склопластикових прутків, які розташовуються в двох взаємно перпендикулярних напрямках і з’єднуються між собою за допомогою спеціальних смол в місцях перетину, утворюючи комірки. Розміри комірок можуть бути різним: 60×50 мм, 100×100 мм, 150×150 мм, 200×200 мм тощо.

Прутки, з яких формується виріб, можуть мати різний діаметр (від 3 до 40 мм). Завдяки чому, сітка знайшла застосування у сільському господарстві та побутових цілях.

Армуюча композитна сітка в Ужгороді може виготовлятися різного розміру та відпускатись у рулонах або картах.

Види композитної сітки

Склопластикова композитна сітка (Ужгород, Закарпатська область) – сучасний будівельний матеріал, який має відмінні властивості і високі експлуатаційні показники. Завдяки цьому виріб є відмінним замінником сталевого аналогу.

Якою буває сітка композитна склопластикова? Ужгород, Закарпатська область – регіон, де використовують матеріал для армування декількох видів:

 • Плетену. Технологія, за якою виготовляють цей вид сітки, полягає в переплетенні прутків. Її основне призначення − зміцнення цегляної кладки, фасадів, стяжки підлоги, несучих стін.
 • Прошивну. Таку сітку виробляють шляхом прошивання ровінгу. Нею прийнято користуватися для армування кладки, а також дорожнього покриття.
 • Термопластичну. Спосіб виготовлення передбачає застосування спеціального носія, що рухається. На ньому робиться малюнок сітки, який знімається після застигання. В результаті виходить дуже тонка сітка, якою можна оздоблювати фасад, і армувати у місцях, де не передбачені постійні навантаження.
 • Стрічкову. Такий виріб використовують для укріплення доріг, оскільки він здатен забирати та рівномірно розподіляти навантаження.
 • Декоративну. Дана композитна сітка армуюча (Ужгород, Закарпатська область) має високі показники міцності та естетичний зовнішній вигляд. Її застосовують для виготовлення декоративних конструкцій та елементів.

У чому перевага композитної сітки?

Бетон − міцний, вогнестійкий матеріал, але від високих навантажень може тріскатися. Армування бетону композитною сіткою в Ужгородському районі дозволяє запобігти розтріскуванню та продовжити експлуатаційний термін. За допомогою композиту армуються не тільки бетонні конструкції, а й цегляна кладка, стінові панелі, стяжка підлоги тощо.

Композитна сітка, купити у Закарпатській області яку можна в будь-якому будівельному інтернет-магазині, завдяки своїм технічним характеристикам визнана найкращим матеріалом для будівництва.

Переваги сітки з композиту:

 • міцність – це основна перевага виробу. Її характеристики міцності в 2 рази перевищують характеристики сталевого аналогу. Арматурний каркас здатний витримувати будь-які навантаження;
 • невелика питома вага – композитна сітка кладочна (Ужгород, Закарпатська область) у 6 разів легша, ніж її металевий аналог;
 • висока несуча здатність, пружність – армування будівель композитною сіткою дозволяє продовжити термін експлуатації в 2-3 рази;
 • стійкість до агресивних факторів – матеріал для кладки не піддається впливу вологи, кислот, ультрафіолету, ін. Тому його можна застосовувати навіть в несприятливих умовах;
 • довговічність – термін експлуатації склосітки становить понад 90 років;
 • висока армуюча здатність – завдяки даній властивості сіткою можна зміцнювати бетон, штукатурку, горизонтальну та вертикальну стяжку, декоративні покриття;
 • теплоізоляція – ще одна важлива особливість, яку має даний будматеріал. Він не магнітиться і пропускає струм;
 • безпечність − композит не має запаху і не виділяє шкідливих речовин, які могли б нашкодити здоров’ю людини та навколишньому середовищу;
 • легкість монтажу − робота з композитною сіткою не потребує спеціального обладнання. Вона пластична, легка, тому її можна використовувати для будь-яких монтажних робіт.

Композитна сітка оптом від виробника в Ужгороді: як і де замовити?

В Україні є величезний вибір компаній, які реалізують такий товар, як композитна сітка. Замовити в Ужгороді вигідно виріб Ви можете у компанії «Торгпромконтракт».

Упродовж багатьох років ми займаємося виробництвом та реалізацією оптом і в роздріб композитних матеріалів на Ужгородщині та в інших регіонах України. Наша компанія має все необхідне для того, щоб виготовляти високоякісну продукцію, що відповідає європейським стандартам. У процесі виробництва ми застосовуємо передові технології та спеціальне сучасне обладнання.

Сотні задоволених покупців, позитивні відгуки та попит на нашу продукцію говорять про те, що ми любимо свою роботу і випускаємо дійсно міцну та надійну композитну сітку.

Щоб зробити замовлення, зв’яжіться з нами:

 • по одному з номерів телефонів: +38 (050) 460-88-44, +38 (067) 560-88-44, +38 (050) 472-71-72, +38 (067) 326-71-72, +38 (050) 482-71-72, +38 (050) 499-71-72;
 • електронною поштою: sales@arvit.com.ua;
 • через сайт, за допомогою спеціальної онлайн-форми зворотного зв’язку.

Доставка на Закарпаття може здійснюватись будь-якими кур’єрськими службами, які працюють в Україні.

Композитна сітка: ціна у Закарпатській області

«Скільки коштують армуючі будівельні матеріали з композиту?» − питання, яке цікавить кожного покупця. Розцінки залежать від певних факторів:

 • діаметру прутків, з яких виготовлена сітка;
 • виду сітки;
 • розміру комірок;
 • форми випуску;
 • необхідної кількості продукції.

Правильно розрахувати вартість Вам допоможуть наші менеджери, зв’язатися з якими можна за вищевказаними контактами. У них також можна дізнатися, чи є в наявності на складі композитна сітка (Ужгород). Ціна кожного товару виробництва компанії «Торгпромконтракт» вказана у прайсі.

Якщо Ви бажаєте самостійно порахувати, скільки коштуватиме композитна сітка, за запитом Вам буде наданий прайс та каталог.