Композитна сітка (Житомир, Житомирська область) – будівельний матеріал майбутнього

Композитна сітка (Житомир, Житомирська область) все частіше застосовується в будівництві різних об’єктів. І це не дивно, адже технічні властивості у склопластикової сітки набагато вищі, ніж у металевої.

Композитна сітка (Житомирська область) виготовляється зі склопластикових прутків круглого або іншого перерізу. Вони розташовуються перпендикулярно один одному і міцно фіксуються між собою в точках з’єднання, утворюючи квадратні або прямокутні комірки. Їхні розміри можуть бути різними, мінімальний − 50х50 мм.

Армуюча композитна сітка у Житомирі зазвичай відпускається у рулонах або у вигляді карт. Ширина сітки може бути не більше 2 м, а довжина − будь-якою.

Склопластикова композитна сітка (Житомир, Житомирська область): сфери застосування

Головне призначення композитної сітки − укріплення будь-якої бетонної конструкції з метою забезпечення стійкості до пошкоджень різного типу. Нею прийнято користуватися для армування горизонтальних швів та штукатурки при зведенні кам’яних (цегляних) стін, облаштуванні фасадів у регіонах з будь-яким рівнем сейсмічної активності та різним ступенем агресивної дії.

Також композитна сітка армуюча (Житомир, Житомирська область) може використовуватися:

 • у стінових панелях, призначених для внутрішнього та зовнішнього оздоблення, а також у «сендвіч»-панелях, балках, плитах, перекриттях;
 • у бетонних підлогах для їх зміцнення, під час реставрації пошкоджень;
 • у декоративних бетонних та гіпсових конструкціях;
 • у гідравлічних елементах, спорудах, розташованих на березі водойм;
 • у дорожньому будівництві – для зміцнення асфальтового покриття;
 • у хімічній сфері;
 • у сільському господарстві та побуті – де потрібно посилити ділянки, які піддаються впливу вологи та інших негативних зовнішніх факторів.

Якими методами може виготовлятися сітка кладочна композитна Житомир, Житомирська область?

Виготовлення композитної сітки здійснюється згідно з новими технологіями, з дотриманням діючих вимог та норм.

Виробництво може бути виконане трьома методами:

 • Скріплення арматурних прутків роботизованими установками з використанням полімерних кріплень. Спосіб забезпечує високу продуктивність та надійність у місцях перетину прутків.
 • Скріплення арматури роботизованими установками із застосуванням технологічних ниток. Технологія має один мінус – готовий виріб піддається впливу діагональних навантажень (квадратні комірки від тиску стають ромбоподібними).
 • Скріплення прутків ручним методом з використанням полімерних хомутів, дроту, скоб. Це найменш поширений спосіб, оскільки не може забезпечити високу продуктивність.

Переваги та недоліки неметалевої сітки

Армуюча сітка – сучасний будівельний матеріал, який має безліч переваг. Серед основних варто зазначити:

 • Міцність. Будівельні композитні сітки в 3-4 рази за міцністю перевищують аналогічні діаметром сітки з металу. Завдяки цьому композитна сітка має вищі показники розривної міцності і може витримати більш значні навантаження на вигин і розтяг. Крім того, зернисте покриття, яке наноситься на поверхню сітки в процесі виробництва, забезпечує високу адгезію арматури з бетоном.
 • Корозієстійкість. Композит на відміну від металу не піддається окисленню та корозії в результаті впливу вологого мікроклімату, солей або хімічних речовин. Завдяки цьому зростає термін експлуатації самого бетонного перекриття, армованого сіткою.
 • Низька теплопровідність. Показник теплопровідності композитної арматури майже у 100 разів нижчий ніж у металевої. Така властивість дозволяє запобігати утворенню «мостиків холоду» всередині конструкції.
 • Легкість. Якщо порівнювати металеву та композитну сітку однакового розміру, то композитна за вагою у 6 разів легша за свій металевий аналог, що значно спрощує транспортування та будівельні роботи.
 • Довговічність. Композитна сітка кладочна (Житомир, Житомирська область) є надзвичайно стійким матеріалом. Вона не втрачає своїх якісних властивостей навіть після тривалої експлуатації.

Крім того, сітка зі склопластику не електризується, не намагнічується, є стійкою до вібрацій і зберігає свою форму навіть при руйнуванні бетонної конструкції.

Звичайно, як і усі види будівельних матеріалів, сітка композитна склопластикова Житомир, Житомирська область має недоліки:

 • композит має слабкий модуль пружності, набагато менший, ніж у сталі, а тому при використанні кладочної сітки для плит перекриття слід обрати інший матеріал або правильно провести всі розрахунки;
 • при температурі більше +200°С матеріал втрачає властивості, стає м’яким та менш пружним;
 • виготовлення композитної сітки є високотехнологічним та складним процесом, який потребує суворого дотримання технології, уваги до деталей та контролю якості.

Де замовити такий будівельний матеріал, як композитна сітка оптом від виробника у Житомирі?

Потрібна композитна сітка? Купити у Житомирській області даний товар оптом та в роздріб можна в нашій компанії «Торгпромконтракт». Композитні сітки для армування та кладки, що реалізуються нашою компанією, мають відмінну якість. Уся продукція виготовляється на сучасному обладнанні згідно з новітніми технологіями та проходить суворий контроль.

На Житомирщині замовлення на купівлю сітки приймаються за телефонами: +38 (056) 372-51-52, +38 (067) 560-88-44, +38 (067) 326-71-72, +38 (050) 472-71-72, +38 (050) 460-88-44, за електронною адресою sales@arvit.com.ua або на сайті, за допомогою спеціальної онлайн-форми зворотного зв’язку.

Доставка здійснюється по всій території України будь-якою кур’єрською службою.

Скільки коштує композитна сітка, замовити у Житомирі яку можна в компанії «Торгпромконтракт»?

Яка вартість такого будівельного матеріалу, як композитна сітка? Ціна у Житомирській області розраховується з урахуванням багатьох факторів:

 • діаметру арматури, з якої виготовляється сітка;
 • розміру та форми комірок;
 • виду сітки (фасадна, дорожня, кладочка, ін.);
 • форми випуску;
 • кількості товару в замовленні (опт, роздріб) і т.д.

Якщо Вас цікавить композитна сітка (Житомир), ціна, звертайтесь до наших менеджерів за вищевказаними контактами. Також у них Ви можете дізнатися, чи є на складі в наявності той чи інший товар, і за необхідності запросити каталог та прайс.