Чому краще купити склопластикову арматуру?

Недавно на будівельних ринках з’явився такий армуючий матеріал, як склопластикова арматура. Вона є повноцінним аналогом звичайних металевих прутків. Не дивлячись на те, що склопластикова арматура − відносно новий будівельний матеріал, вона встигла зарекомендувати себе серед провідних будівельних компаній. Чому варто купити склопластикову арматуру? В чому секрет її популярності? Щоб відповісти на ці запитання, необхідно зрозуміти, що являє собою арматура зі склопластику та які переваги має.

Склопластикова арматура – це стержні зі скляних волокон, просочених термореактивною або термопластичною речовиною, яка їх скріплює. На поверхні прутків є спеціальні ребра або покриття з піску, що забезпечує краще зчеплення з бетоном.

Переваги та недоліки склопластикової арматури

Серед великої кількості переваг, які багатьох спонукають купити склопластикову арматуру в Україні, можна виділити наступні:

  • Невелика питома вага арматури. Склопластиковою (композитною) арматурою здійснюють армування легких конструкцій.
  • Низький рівень теплопровідності. Як відомо, склопластик (композит) гірше проводить тепло, ніж метал. Ця перевага дає можливість застосовувати її там, де треба позбутися містків холоду, які створює сталевий аналог.
  • Можливість відпускати товар у бухтах. Для будівництва приватних будинків це дуже вагома перевага, тому що на її доставку до ділянки можна не витрачатися, а, як відомо, будівництво будинку потребує чималих коштів. Також така форма випуску, як бухта, дозволяє зменшити її розхід, а це так само дозволить зменшити витрати.
  • Модуль пружності склопластика на порядок нижче, ніж сталі, навіть, враховуючи, що вони будуть мати однаковий діаметр. Тому її можна застосовувати для будівництва фундаменту, дорожніх плит і т.д.
  • Висока стійкість до корозії. Можливе застосування склопластику у агресивних середовищах.

Знаючи переваги склопластикової арматури, Ви зможете легко зробити правильний вибір, про який не доведеться шкодувати згодом.

Де купити склопластикову арматуру в роздріб або оптом?

Потрібна склопластикова арматура, де купити не знаєте? Звертайтесь в компанію «Торгпромконтракт». Наша компанія протягом багатьох років здійснює виробництво та продаж склопластикової арматури торгової марки «Arvit». Україна – країна, де ми здійснюємо свою діяльність. Тільки у нас Ви можете придбати такий гарний та надійний будматеріал, як склопластикова арматура. Купити оптом або в роздріб можна в будь-якій точці України.

Як купити склопластикову арматуру у Дніпрі та інших українських містах? Щоб зробити замовлення або запросити прайс, потрібно зв’язатися з нашими менеджерами за номерами телефонів: +38 (050) 460-88-44, +38 (067) 560-88-44, +38 (050) 472-71-72, +38 (067) 326-71-72, +38 (050) 482-71-72, +38 (050) 499-71-72, через електронну пошту sales@arvit.com.ua або за допомогою онлайн-форми зворотного зв’язку, яка знаходиться на сайті. Також на сайті Ви можете подивитися каталог нашої продукції.

Як розраховується вартість склопластикової арматури?

Ціни на армуючий матеріал залежатимуть від багатьох факторів, зокрема від кількості арматури (опт, роздріб), форми випуску та діаметру, який може бути від 4 до 18 мм. Якщо Вам потрібна доставка в інше місто – це також вплине на вартість.

Потрібна недорога склопластикова арматура? Купити від виробника – це найкраща пропозиція, яка дозволяє вигідно придбати високоякісний товар.