Склопластикова арматура (Чернігів, Чернігівська область): опт та роздріб від виробника

Останніми роками стрімко зростає попит на інноваційні будівельні та армуючи матеріали. Все частіше виробники пропонують забудовникам не типове металеве армування, а більш міцні на надійні аналоги. Стабільно високим попитом серед підрядників користується склопластикова арматура (Чернігів, Чернігівська область). За останні роки на будівельному ринку можна без проблем придбати арматуру із композитних матеріалів за помірну ціну. Це найкраща на сьогоднішній день альтернатива застарілим матеріалам, яка має безліч переваг та мінімум експлуатаційних недоліків.

Склопластикова арматура в Чернігові частіше за все застосовується для укріплення бетонних конструкцій, для фундаменту. При цьому сфера застосування матеріалу постійно розширюється, а вартість – стає нижчою. Завдяки своїм унікальним властивостям неметалева склопластикова арматура (Чернігів, Чернігівська область) заслуговує все більшу увагу підрядників, які активно використовують будівельний матеріал на будівельних майданчиках м.Чернігова та області.

Провідний постачальник армування з композиту на українському ринку – компанія «Торгпромкотракт». Ми пропонуємо надійні та якісні стрижні для армування, які мають покращені властивості та не мають аналогів. Наша склопластикова арматура, купити в Чернігівській області та м.Чернігів яку Ви можете без переплат посередникам, стане у нагоді під час виконання простих та складних будівельних проектів, на всі 100% виправдає Ваші сподівання.

Що таке склопластикова арматура (Україна, Чернігів)?

Більшість бетонних конструкцій та будівель зазнають значних навантажень. Армування бетону за допомогою спеціальних стрижнів дозволяє додатково зміцнити конструкцію. Армування активно використовується вже багато років. Однак, сталевий стрижень застосовується для укріплення бетонних конструкцій все рідше.

Більшість забудовників та підрядних компаній користуються композитною арматурою. Склопластикова арматура (Чернігівська область) – відносно новий, економічний матеріал, який активно витісняє з ринку традиційні металеві стрижні в сучасних технологіях будівництва споруд:

 • житлових;
 • гідротехнічних;
 • промислових;
 • дорожніх.

По конструкції композитна склопластикова арматура (Чернігів, Чернігівська область) являє собою стрижні з круглим перетином, певного діаметру, які виробляються з пучків скловолокна, яке просочене епоксидною смолою. Щоб покращити зчеплення армуючих матеріалів з бетоном, на поверхні прутів робляться спеціальні ребристо-спіральні завивки.

Компанія «Торгпромконтракт» має власне виробництво матеріалів для армування з композиту. У нас Ви можете придбати за лічені хвилини зі складу або під замовлення стрижні діаметром від 4 до 20 мм за максимально вигідними цінами. Пропозиція актуальна як для оптових, так і для роздрібних клієнтів.

Під час виробництва прутів ми використовуємо гарний композит, що гарантує міцність, надійність на тривалий строк експлуатації кожного стрижня.

Склопластикова арматура від виробника у Чернігові, Чернігівській області: головні переваги

В наявності на складі нашої компанії представлені сучасні матеріали для армування бетону безпосередньо від виробника. У нашої арматури безліч переваг та плюсів, які Ви зможете оцінити:

 • склопластикова арматура, ціна в Чернігівській області якої вигідна та доступна для більшості підрядників, має тривалий строк служби;
 • стрижні з композиту у 10 разів легші, ніж металеві аналоги;
 • прути стійкі до корозії, не гниють у бідь-якому середовищі;
 • в рази підвищує стійкість укріплених конструкцій до навантажень;
 • склопластикова арматура (оптом Чернігів) не деформується з часом, попереджає розтріскування бетону;
 • може використовуватися при широкому діапазоні температур – від +100 до -70 градусів, не втрачаючи при цьому своїх властивостей та заявлених виробником характеристик;
 • легко монтується та транспортується – Ви можете замовити зв’язки прутів чи бухти;
 • монтаж армування – достатньо простий та технологічно не складний процес, для проведення якого не потрібно залучати додаткову спецтехніку;
 • склопластикова арматура Арвіт, купити у Чернігові та інших містах України яку Ви можете на нашому сайті – це гарний діелектрик, який не пропускає струм.

Аби запобігти появі тріщин у бетоні у місцях підвищених навантажень, попередити передчасне руйнування конструкцій та підвищити іх міцність, поспішіть замовити прути з композиту від виробника. У нас найбільш вигідна ціна за метр. Склопластикова арматура (Чернігів), купити яку Ви можете в декілька кліків мишкою – це швидка доставка, продаж оптом та в роздріб, можливість підвищити надійність будь-якої будови.

Скільки коштує склопластикова арматура в Чернігові?

Недорого зміцнити бетон можливо не тільки завдяки металевим прутам, а також, використовуючи армування з композиту. Склопластикова арматура, купити в Україні (Чернігів) Ви можете с доставкою, за багатьма характеристиками перевищує металевий матеріал. При цьому стрижні з композитних матеріалів коштують значно дешевше, без проблем транспортуються – бухта чи зв’язка поміститься навіть у легкове авто.

Якщо Вас цікавить склопластикова арматура, ціна (Чернігів), можливі терміни поставки та гарантія виробника, зверніться до компанії «Торгпромконтракт». Ми надаємо прайс, каталог, допоможемо підібрати необхідний діаметр прутів з урахуванням Ваших потреб.

Вас порадує не тільки низький прайс, швидка доставка, а також якісний сервіс та уважний підхід до кожного клієнта, незалежно від обсягів замовлення матеріалу.

Склопластикова арматура: замовити в Чернігові від компанії «Торгпромконтракт»

Плануєте будівництво, цікавить ціна за метр, склопластикова арматура (Чернігів, Чернігівська область) без посередників? Зверніться до нашої компанії. Працювати з таким матеріалом та укріплювати за його допомогою конструкції простіше та вигідніше. Склопластикова арматура оптом від виробника у місті Чернігів дозволить зекономити бюджет та стане гарною інвестицією в безпеку та тривалий термін експлуатації житлової чи нежитлової будівлі. Наші ціни – одні з найвигідніших на ринку України. Оформити замовлення Ви можете онлайн на сайті чи безпосередньо в офісі нашої компанії.

Ми приймаємо замовлення за телефонами: +38 050 460 88 44, +38 067 560 88 44, +38 050 499 71 72, або на електрону пошту sales@arvit.com.ua. Поспішіть замовити арматуру від «Торгпромконтракт», адже це вірний крок укріпити та звести бідь-яку конструкцію на століття.