Склопластикова арматура (Дніпро, Дніпропетровська область) від виробника

Для підвищення стійкості до навантажень та покращення властивостей конструкцій, до яких забудовники висувають підвищені вимоги щодо міцності, активно використовується армування. Особливої уваги будівельних компаній-підрядників заслуговує склопластикова арматура (Дніпро, Дніпропетровська область) від компанії «Торгпромконтракт».

Високоякісне сучасне армування даного типу значно ефективніше, ніж типова сталева арматура. Склопластикова арматура (Дніпропетровська область) витримує підвищені навантаження та не втрачає свої основні властивості навіть в агресивному середовищі.

Причини популярності композитного армування

Сфера застосування армування із інноваційних матеріалів постійно розширюється. Стрижні зі скла та пластику забезпечують надійність конструкцій, що особливо актуально для будівель, які знаходяться під впливом хімічних речовин, факторів агресивного середовища. Крім того, склопластикова арматура в Дніпрі від компанії «Торгпромконтракт» має низьку теплопровідність, що також зумовлює підвищений попит на армування.

Якщо Ви плануєте капітальне будівництво і шукаєте надійного постачальника арматури торгової марки Арвіт, компанія «Торгпромконтракт» забезпечить Ваш проект високоякісною композитною арматурою для фундаменту та іншого застосування. В наявності на складі представлені різні варіанти стрижнів. Ви можете обрати необхідний діаметр та оформити замовлення за лічені хвилини. Низький прайс дозволить придбати матеріали по максимально вигідним розцінкам.

Композитна склопластикова арматура (Дніпро, Дніпропетровська область): сфера застосування

Сталевий каркас та армування зі сталі мають велику вагу. Такі конструкції підвищують навантаження на фундамент та інші несучі конструкції. Крім того, стрижні з металу коштують дорожче, а їх доставка на об’єкт потребує використання спецтехніки, що також підвищує вартість будівельних робіт.

На відміну від сталевої, неметалева склопластикова арматура (Дніпро, Дніпропетровська область) більш легка та доступна по ціні. Доставка матеріалу на будівельний майданчик не вимагає застосування спеціальної техніки. Саме тому все більше підрядників використовують арматуру з композитних матеріалів. Максимально ефективним є армування:

 • під час будівництва стрічкових та плиткових фундаментів,
 • для виробництва плит для перекриття;
 • для армування газобетонної, цегляної кладки;
 • під час будівництва споруд, які знаходяться у зонах високої вологості, в тому числі в контакті з водою (під час зведення дамб, пірсів, каналів, берегових укріплень тощо);
 • під час укладки дорожнього покриття для збільшення термінів його експлуатації та зменшення колійності, попередження утворення тріщин, збільшення періоду міжремонтних робіт;
 • для зведення надійних капітальних споруд у місцях підвищеної сейсмічної активності, де не використовується традиційне армування зі сталевих стрижнів;
 • під час будівництва об’єктів, які розташовані у зоні посиленої вібрації;
 • для укріплення каналізаційних, водоочисних каналів;
 • для покращення властивостей, стійкості до навантажень будь-яких конструкцій з бетону (опор, ліній електропостачання, бордюрної опори, теплоцентралі).

Крім того, склопластикова арматура, купити в Дніпропетровській області яку Ви можете на сайті компанії «Торгпромконтракт», активно використовується під час індивідуального будівництва.

Будівельний композит у вигляді прутів застосовується при зведенні фундаментів різного типу, мощення доріжок та укладання тротуарів, будівництва під’їзних шляхів, армування опалубки. Як альтернатива більш дороговартісним матеріалам, склопластикова арматура (Україна, Дніпро) може використовуватися замість огородної та садової сітки в якості опор для рослин, або елементів конструкцій теплиць та парників.

Склопластикова арматура Арвіт, купити в Дніпрі яку Ви можете прямо зі складу – це інноваційний армуючий матеріал, який на всі 100% виправдає Ваші сподівання щодо якості та ціни.

Склопластикова арматура від виробника в Дніпрі, Дніпропетровській області: головні переваги та основні властивості

Склопластикова арматура, ціна в Дніпропетровській області на яку найбільш вигідна, має безліч переваг та позитивних властивостей:

 • Висока стійкість до корозії. Склопластикова арматура оптом (Дніпро) та в роздріб стійко протистоїть будь-яким корозійним процесам. Луги, агресивні хімічні речовини, солі, хімічні сполуки, домішки не мають негативного впливу на стрижні, які не змінюють свої властивості у будь-яких умовах.
 • Гарний діелектрик. Прути, виробництво яких проводиться зі скла та пластику, не проводять електричний струм, що дозволяє використовувати їх під час зведення та укріплення деяких видів споруд, де не рекомендоване застосування сталевого каркасу (наприклад, у деяких медичних закладах, де проводиться МРТ-діагностика).
 • Невелика вага. Спрощує не лише монтаж прутів під час будівельних робіт, а також процес їх транспортування на об’єкт. Склопластикова арматура (Дніпро), купити яку Ви можете онлайн на сайті компанії «Торгпромконтракт», має гарні показники міцності та розтягнення навіть під час впливу критичних навантажень.
 • Стійкість до високих температур. Склопластикова арматура оптом від виробника в місті Дніпро не боїться різких перепадів температур. Стрижні не сприймають сезонні природні явища та мають робочий інтервал температур від -70 до +100°C. Процес зведення конструкцій та укріплення будівель за допомогою сучасного армування може проводитись у будь-яких погодних умовах, при будь-якому температурному режимі та навіть при підвищеному коефіцієнті вологості.

Cклопластикова арматура, ціна (Дніпро) якої доступна для більшості підрядних компаній, максимально виправдовує свою вартість.

Скільки коштує склопластикова арматура в Дніпрі?

Вас цікавить інноваційне армування та ціна за метр? Склопластикова арматура (Дніпро, Дніпропетровська область) Арвіт від компанії «Торгпромконтракт» – найкраща пропозиція на ринку. Ми пропонуємо крупний опт та роздріб. Ви можете замовити стандартний діаметр арматури згідно номенклатури (від 4 до 20 мм). Бухта може мати різну довжину. Стрижні також поставляються у зв’язках, у необхідній кількості прутів та довжині за погодженням із замовником.

Склопластикова арматура, купити в Україні (Дніпро) яку Ви можете з доставкою на об’єкт транспортом нашої компанії, забезпечить стійкість на надійність експлуатації армованих споруд. Компанія «Торгпроконтракт» здійснює продаж стрижнів по максимально вигідним цінам. Вартість замовлення формується індивідуально з урахуванням характеристик прутів та обсягів замовлення.

Якщо Ви плануєте купити високоякісні матеріали для армування, поспішіть замовити каталог та прайс нашої продукції. Менеджери зорієнтують Вас по цінам та строкам виконання замовлення.

Вас повністю влаштує по якостям та ціні наша склопластикова арматура. Замовити в Дніпрі прути в зв’язках чи бухтах Ви можете за номерами телефонів: +38 (056)372-51-52, +38 (067) 560-88-44, +38 (050) 460-88-44, або надіславши листа на електрону адресу sales@arvit.ua.