Склопластикова арматура (Львів, Львівська область) – будівельний матеріал від виробника

Армування із пластику та скла застосовується достатньо давно. На українському ринку склопластикова арматура (Львів, Львівська область) – відносно новий матеріал, який поступово витісняє з будівельних майданчиків арматуру зі сталі.

На сьогоднішній день склопластикова арматура у Львові є одним із найпопулярніших композитних матеріалів, який все частіше обирають забудовники та компанії-підрядники. Це не дивно, адже неметалева склопластикова арматура (Львів, Львівська область) має гарні фізичні та експлуатаційні, технічні характеристики, велику кількість переваг у порівнянні з армуванням із металу.

Компанія «Торгпромоконтракт» пропонує прутки із композиту високої якості – опт та роздріб. Якщо Ви запланували капітальне будівництво, без надійної та міцної арматури просто не обійтись. Саме склопластикова арматура від виробника у Львові, Львівській області дозволяє звести довговічні бетонні конструкції на століття, які будуть витримувати будь-які навантаження. Попередить розтріскування та розшарування бетону саме склопластикова арматура. Купити в Україні (Львів) прутки із пластику та скла Ви можете за лічені хвилини на сайті нашої компанії – все є в наявності на складі. Достатньо обрати необхідний діаметр (від 4 до 16 мм), а також довжину. Під час армування бетону Ви зможете самостійно визначити розмір прутів, відрізавши прутки необхідної довжини.

Склопластикова арматура (Львівська область) торгової марки Арвіт від компанії «Торгпромконтракт» – найкраща пропозиція на ринку та гарантія якості.

Що таке композитна склопластикова арматура (Львів, Львівська область)?

Склопластикова арматура, купити у Львівській області яку Ви можете онлайн – це сучасний матеріал зі скловолокна та полімерів, який використовують при армуванні бетону та інших будівельник конструкцій, для укріплення фундаменту. Головне завдання, яке виконує склопластикова арматура оптом від виробника у місті Львів – надання додаткової міцності та стійкості бетонним елементам. Завдяки унікальним характеристикам, склопластикова арматура оптом (Львів) активно застосовується у різних будівельних сферах, покращуючи технічні параметри споруд будь-якого призначення. Композитною арматурою можна укріпити одноповерхові та багатоповерхові конструкції, збільшити термін експлуатації будівель та підвищити їх безпечність.

Якщо Вас цікавить ціна за метр, склопластикова арматура (Львів, Львівська область), вартість доставки та інші умови, зверніться до менеджерів компанії «Торгпромконтракт» за номерами: +38 050 460 88 44, +38 067 560 88 44, +38 050 499 71 72, або надішліть заявку на електрону пошту sales@arvit.com.ua. Ми надаємо каталог, максимально низький прайс та безкоштовні консультації.

Склопластикова арматура (Львів): купити та оцінити переваги

Склопластикова арматура, ціна у Львівській області на яку максимально вигідна, має гарну стійкість до корозії. Матеріал майже не змінює свої фізичні та механічні показники під впливом хімічних речовин. Крім того, склопластикова арматура Арвіт, купити у Львові яку Ви можете безпосередньо від виробника:

 • достатньо міцна та має невелику вагу, завдяки чому легко транспортується та монтується, при цьому витримує достатньо великі навантаження;
 • попереджає тріщіноутворення, а також розрив прутів внаслідок різких температурних коливань;
 • характеризується низькими показниками теплопровідності;
 • не втрачає свої первинні властивості під впливом електромагнітного поля;
 • має широкий діапазон робочих температур – від -70 до +100 градусів, не боїться морозів та не вимагає спеціальних умов зберігання;
 • відрізняється тривалим терміном експлуатації – понад 70-100 років;
 • не потребує зварювання та залучення спецтехніки для монтажу.

Бетонні конструкції, армування яких виконане за допомогою прутків із композиту, не пропускають струм. Якщо використовується склопластикова арматура, замовити у Львові яку Ви можете за лічені хвилини на нашому сайті, забудовники можуть зменшити витрати на виконання окремих видів робіт та закупку матеріалів для армування. Сталевий прут коштує дорожче, складно транспортується та монтується, тому використання армування із пластику і скла є економічно виправданим рішенням на будівельних майданчиках, де за основними характеристиками дозволяється замінити прутки зі сталі на аналоги із композиту.

Склопластикова арматура (Україна, Львів): сфера застосування

З кожним роком сфера застосування армування з композиту значно розширюється. Компанія «Торгпромконтракт» має власне виробництво арматури, завдяки чому Ви можете обрати та купити якісний матеріал за помірною ціною. Частіше за все склопластикова арматура, ціна (Львів) на яку найбільш вигідна саме у виробника, застосовується при:

 • укріпленні стрічкового фундаменту;
 • зведенні житлових споруд;
 • укріпленні гідротехнічних та промислових конструкцій;
 • під час виконання дорожніх робіт.

Щоб оформити замовлення, дізнатися вартість та умови поставки, зверніться до компанії «Торгпромконтракт». Наші консультанти оперативно нададуть відповіді на всі Ваші питання.

Скільки коштує склопластикова арматура у Львові?

Виробник пропонує найбільш привабливі ціни на ринку. Доставка не включена у вартість матеріалу та сплачується окремо. Бухта має невелику вагу та легко транспортується навіть легковим авто – Ви зможете зекономити ще й на доставці.

Вартість матеріалу визначається індивідуально по кожному замовленню з урахуванням діаметру прутків, довжини бухт, строків виконання замовлення та деяких інших факторів.

Якщо Вас цікавить оптовий чи роздрібний продаж, скористайтесь унікальною можливістю та оформіть замовлення прямо зараз. Компанія «Торгпромконтракт» допоможе підібрати товар з урахуванням особливостей будівельного проекту, планових навантажень та швидко виконає замовлення будь-якого обсягу.