Склопластикова арматура (Рівне, Рівненська область): доступні ціни на будівельний матеріал, виробництво та продаж зі складу чи під замовлення

Тривалий час металева арматура не мала аналогів та конкурентів. Але, завдяки розвитку технологій виробництва та появі нових матеріалів, на ринку з’явилася склопластикова арматура (Рівне, Рівненська область). Це інноваційний матеріал із композиту, який все наполегливіше витісняє сталевий прут з будівельних майданчиків. Саме склопластикова арматура в Рівному потіснила конкурентів зі сталі та підірвала монопольне становище армування з металу.

Сьогодні склопластикова арматура (Рівненська область) все частіше використовується у різних будівельних галузях. Гарний за фізичними та експлуатаційними характеристиками композит стійкий до корозії, має тривалий термін використання (в середньому, від 70 до 100 років) та активно застосовується під час:

 • приватного будівництва житлових споруд;
 • для укріплення фундаменту;
 • під час зведення промислових та гідротехнічних об’єктів;
 • для укріплення нестабільного грунту у місцях під забудову.

Якщо Вас цікавить високоякісна склопластикова арматура, ціна (Рівне) та недорога доставка, зверніться до компанії «Торгпромконтракт». Ми пропонуємо великий асортимент арматури зі скла та пластику. Ви самі обираєте необхідний діаметр – від 4 до 20 мм. Наша компанія має власне виробництво прутків, якість яких та відповідність ДСТУ підтверджується відповідними сертифікатами.

Скільки коштує склопластикова арматура у Рівному?

Незважаючи на те, що армування зі сталі досі використовується забудовниками та підрядниками, склопластикова арматура, купити в Україні (Рівне) яку Ви можете на сайті нашої компанії, стрімко відвойовує свої позиції на ринку. Попит на арматуру з композиту зростає майже щоденно. Перш за все через те, що неметалева склопластикова арматура (Рівне, Рівненська область) коштує набагато дешевше, ніж аналоги зі сталі. Крім того, бухта має невелику вагу та легко транспортується, що дозволяє заощадити кошти на доставці.

Прутки під час укріплення бетонних конструкцій з’єднуються між собою за допомогою спеціальних елементів. Для монтажу не потрібно залучати зварювальника та проводити зварювання з’єднання між собою.

Компанія «Торгпромконтракт» постачає на ринок будівельних матеріалів високоякісний армуючий матеріал, який на всі 100% відповідає вимогам будівельників. У нас Ви можете купити прутки зі спеціальним фінішним покриттям, які мають найкраще зчеплення з бетоном та мають широку сферу використання.

Склопластикова арматура від виробника у Рівному, Рівненській області: головні переваги

Склопластикова арматура (Рівне), купити яку Ви можете по доступним цінам від виробника – це унікальний будівельний матеріал, який за зовнішніми параметрами мало чим відрізняється від армування зі сталі. У той же час склопластикова арматура оптом від виробника у місті Рівне має певні переваги у порівнянні зі сталевими аналогами:

 • менша вага;
 • простота транспортування та монтажу;
 • висока стійкість до корозії;
 • гарний діелектрик;
 • широкий діапазон допустимих температур для використання – від -70 до +100 градусів;
 • не потребує спеціальних умов зберігання;
 • більш високі показники міцності на розтягнення та розрив – в 3-4 разі вищі, ніж у сталевих прутків;
 • має близькі до бетону показники розширення, що дозволяє попередити розтріскування бетону під час різких температурних коливань;
 • складання конструкцій відбувається без зварювання.

Щоб встановити прутки на фундамент чи укріпити композитною арматурою будь-які інші бетонні конструкції, не потрібне особливе дороговартісне обладнання чи спецтехніка.

Якщо Ви плануєте капітальне будівництво та маєте намір звести споруду, яка вистоїть не один десяток років, звертайтесь саме до нас. Компанія «Торгпромконтракт» пропонує опт, роздріб, максимально низький прайс.

Композитна склопластикова арматура (Рівне, Рівненська область): основні сфери застосування

Склопластикова арматура оптом (Рівне) має не лише економічні переваги, але й технологічні плюси. Сфера її застосування обмежена – повністю витіснити з будівництва армування зі сталі їй поки що не вдається. Не дивлячись на це, склопластикова арматура, купити в Рівненській області яку Ви можете прямо на складі (більшість варіантів та діаметрів завжди є в наявності), стає все біль популярною та затребуваною. У сферах, де її використання допустиме, вона значно здешевлює будівництво, не погіршуючи основні характеристики конструкцій і споруд.

Частіше за все будівельні компанії та підрядники застосовують армування зі скла та пластику при малоповерховому приватному будівництві, для укріплення стрічкових фундаментів, при зведенні дамб, мостів та інших гідротехнічних об’єктів, у дорожній галузі.

Склопластикова арматура, ціна в Рівненській області на яку максимально вигідна, також може використовуватися під час спорудження малих архітектурних форм, у рослинництві, квітникарстві, для будівництва парників та теплиць.

Склопластикова арматура: замовити в Рівному від компанії «Торгпромконтракт»

Замовити матеріали для армування від виробника можна онлайн на сайті, за телефонами: +38 050 460 88 44, +38 067 560 88 44, +38 050 499 71 72, або надіславши заявку на електрону пошту sales@arvit.com.ua. Ми направимо Вам каталог на вказану електрону адресу. Вас приємно здивує ціна за метр . Склопластикова арматура (Рівне, Рівненська область) обійдеться недорого, адже її вартість у 3-4 рази нижча, ніж аналога зі сталі.

Якщо Вас цікавить склопластикова арматура Арвіт, купити в Рівному яку Ви можете під замовлення чи з наявних на складі матеріалів, зверніться до менеджерів нашої компанії. Ми відповімо на всі Ваші питання, максимально детально розповімо, що таке склопластикова арматура (Україна, Рівне) та в чому її переваги, допоможемо підібрати армування з урахуванням особливостей будівельного проекту та планових навантажень на конструкцію. Пропозиція дійсна для оптових та роздрібних клієнтів. Доставка не включена у вартість армування та сплачується окремо.