Склопластикова арматура (Житомир, Житомирська область) – інноваційний будівельний матеріал з покращеними характеристиками

Плануєте капітальне будівництво та шукаєте матеріал високого класу для армування? Склопластикова арматура (Житомир, Житомирська область) торгової марки Арвіт – найкраще рішення. Арматуру склопластикову обирає все більше будівельних компаній та підрядників, замовників під час будівництва житлових чи комерційних споруд. Склопластикова арматура в Житомирі має покращені характеристики та широку сферу застосування.

Частіш за все армування використовується для фундаменту, укріплення конструкцій з бетону. Неметалева склопластикова арматура (Житомир, Житомирська область) може бути використана майже скрізь. Її використання дозволяє не тільки укріпити споруди різного призначення, а також знизити вартість будівництва.

Якщо Вас цікавить склопластикова арматура (Житомирська область), компанія «Торгпромконтракт» пропонує найбільш вигідні умови поставки прутків для армування. Ви можете скористатися високоякісною композитною арматурою, аби спростити та здешевити будівництво. Ми пропонуємо гарний композит, якість та безпечність, відповідність вимогам ДСТУ якого підтверджується відповідними сертифікатами. Склопластикова арматура, замовити в Житомирі яку Ви можете онлайн чи на складі, дозволить звести капітальні конструкції з тривалим терміном експлуатації – на століття.

Що таке композитна склопластикова арматура (Житомир, Житомирська область)?

Склопластикова арматура, ціна в Житомирській області на яку максимально вигідна – це головний конкурент армування зі сталі. Інноваційний будівельний матеріал по зовнішнім характеристикам мало чим відрізняється від аналогів із металу. При цьому сталевий прут має більшу вагу та вартість, меншу корозійну стійкість. Склопластикова арматура, купити в Україні (Житомир) яку Ви можете на сайті компанії «Торгпроконтракт», з технічної точки зору має безліч переваг. В основі неметалевих стрижнів – скловолокно та полімери. Наша компанія має налагоджене виробництво матеріалів для армування, завдяки чому Ви маєте можливість обрати необхідний варіант та діаметр арматури – від 4 до 20 мм. Склопластикова арматура (Україна, Житомир) – гарна альтернатива металевих прутів, яка може використовуватися для укріплення або оформлення під час виконання різних видів будівельних робіт. Матеріал, який ми пропонуємо, в декілька разів дешевший від сталі, простіше монтується та транспортується на будівельний майданчик.

Якщо Вас цікавить, скільки коштує склопластикова арматура у Житомирі, зверніться до менеджерів нашої компанії за телефонами: +38 050 460 88 44, +38 067 560 88 44, +38 050 499 71 72, або надішліть заявку на електрону пошту sales@arvit.com.ua. Ми надамо каталог та прайс. Пропозиція актуальна для оптових та роздрібних клієнтів.

Склопластикова арматура оптом (Житомир): сфера застосування

Тривалий час в будівельних сферах активно використовувалася виключно сталева арматура. З розвитком технологій та появою на ринку новітніх матеріалів, зріс попит на армування з композиту. Сьогодні склопластикова арматура, купити в Житомирській області яку Ви можете прямо з нашого складу, користується стабільно високим попитом. Матеріал використовується:

 • для фундаментів;
 • під малоповерхове та багатоповерхове будівництво;
 • для зведення промислових та гідротехнічних об’єктів;
 • для укріплення «проблемних» грунтів, на яких заплановане капітальне будівництво.

Склопластикова арматура оптом від виробника у місті Житомир надзвичайно пластична, проста у монтажі. Збірка проводиться без зварювання та залучення спеціальної техніки. Достатньо укласти прутки у місце заливки фундаменту чи інших конструкцій та залити бетон. Завдяки покращеним характеристикам стрижні якісно укріплять конструкцію, не дадуть фундаменту розтріскатися під час різких перепадів температур.

Склопластикова арматура від виробника у Житомирі, Житомирській області: головні переваги

Серед великої кількості переваг та недоліків арматури зі скла та пластику слід виділити наступні:

 • висока стійкість до корозії та гниття;
 • широка сфера використання – склопластикова арматура Арвіт, купити в Житомирі яку Ви можете прямо зі складу, може застосовуватися у різних сферах будівництва, а також для створення малих архітектурних форм, підвищення міцності, безпеки та практичності конструкцій з бетону;
 • довгий строк служби – від 80 до 100 років;
 • широкий температурний режим використання від -70 до +100 градусів – армування з композиту можна використовувати при будь-яких погодних умовах, в тому числі під час мінусових температур;
 • прутки зі скла та пластику є гарним діелектриком, тому можуть використовуватися при зведенні науково-дослідних споруд та будівель медичного призначення;
 • прути не потребують зварювання – не має необхідності користуватися послугами зварювальника;
 • бухта арматури має невелику вагу та негабаритні розміри, тому легко транспортується на будівельний майданчик без залучення спецтехніки, що дозволяє зменшити вартість будівельних робіт;
 • арматура із скла та пластику – міцний матеріал, у якого показники на розрив та розтягнення в 3-4 рази вищі, ніж у сталевих аналогів.

Вигідна ціна за метр: склопластикова арматура (Житомир, Житомирська область) від компанії «Торгпромконтракт»

Цікавить високоякісна склопластикова арматура (Житомир)? Купити прути під фундамент, каркас чи іншу конструкцію Ви можете безпосередньо від виробника. Наша компанія пропонує низький прайс, мілкий та великий опт, продаж у роздріб. Більшість варіантів арматури різного діаметру є в наявності на складі.

Доставка не включена у вартість замовлення та розраховується окремо. Вас здивують не лише ціни від виробника, а також відмінний сервіс та мінімальні строки виконання замовлення.

Укріпити та зміцнити будівлю та інші конструкції з бетону допоможе наша склопластикова арматура. Ціна (Житомир) розраховується з урахуванням діаметру прутів, довжини бухт, обсягів замовлення та деяких інших факторів.

Використання неметалевого армування під час будівництва не лише можливе, але й економічно виправдане. Поспішить придбати високоякісні прути від виробника, які за сукупністю фізичних та технічних властивостей значно кращі, ніж аналоги зі сталі.