Склопластикова сітка (Харків, Харківська область): надійність, безпека та міцність бетонних конструкцій

Для зведення надійного фундаменту, армування цегляної кладки, будівництва доріг, гідротехнічних споруд, стартової штукатурки фасадів, укріплення стін та полів використовується склопластикова сітка (Харків, Харківська область). Це інноваційний будівельний матеріал, добре відомий забудовникам та підрядникам, який не потребує додаткової реклами.

Склопластикова сітка (Харківська область) виготовляється зі скла та пластику на сучасному обладнанні, і представляє собою набір міцно з’єднаних між собою прутів склопластикової арматури. Вона має широку сферу застосування і підходить для армування будь-яких конструкцій з бетону.

Якщо Вас цікавить армуюча склопластикова сітка у Харкові, не слід звертатися до посередників та переплачувати за їх послуги. Компанія «Торгпромконтракт» виготовляє армування із композиту, якість якого підтверджують відповідні сертифікати і позитивні відгуки клієнтів. Склосітка композитна (Харків, Харківська область) має різні розміри: виготовляється на замовлення з необхідною замовнику товщиною прутів і розміром комірок. Вона успішно замінює на будівельних майданчиках сітку ВР-1, при цьому має нижчу ціну і покращені властивості.

Де використовується сітка кладочна склопластикова (Харків, Харківська область)?

Як тільки на ринку з’явилися перші матеріали із композиту, їх вартість була занадто високою. Завдяки розвитку технології виробництва виробникам вдалося не лише покращити її характеристики, а також зменшити собівартість – склопластикова сітка армуюча (Харків, Харківська область) стала доступною по ціні.

Сьогодні сфера користуватися сіткою значно розширилась. Будівельні компанії активно використовують її, аби додати міцності споруді і збільшити термін експлуатації бетонної конструкції. Правильно підібране за проектною документацією армування у 2-3 рази збільшує строк використання будівлі.

Склопластикова сітка кладочна (Харків, Харківська область) використовується для:

 • в’язки стін з цегли чи піноблоків;
 • укріплення фундаментів різного типу;
 • підготовки основи під час дорожнього будівництва чи залізничних колій;
 • укріплення конструкцій, які знаходяться у воді, під впливом негативних факторів навколишнього середовища, у зоні підвищеної вібрації.

Промислове, сільськогосподарське, житлове будівництво не обходиться без якісного армування. Майже скрізь для укріплення бетону застосовується склопластикова сітка.

Купити у Харківській області матеріал оптом чи в роздріб Ви можете онлайн на сайті компанії «Торгпромконтракт». Незалежно від призначення, композитна склосітка (Харків, Харківська область) у рулонах чи листах допоможе укріпити фасад, стіни, підлогу, інші конструктивні елементи малоповерхових будівель.

Склопластикова сітка: ціна у Харківській області

За показниками міцності армування із композиту не поступається аналогам зі сталі з однаковим діаметром прутів і розміром комірок. У той час, як металева сітка коштує дорожче, фасадна чи кладочна зі скла і пластику обходиться дешевше, дозволяє зменшити вартість будівельних робіт.

Компанія «Торгпромконтракт пропонує крупний та мілкий опт, роздріб, знижки для постійних клієнтів. Аби замовити будівельний матеріал:

 • визначте необхідні розміри і характеристики сітки за проектною документацію або проведіть необхідні розрахунки;
 • подзвоніть нам за номером: +38 050 460 88 44, +38 050 499 71 72, +38 067 560 88 44, або зверніться на електрону пошту sales@arvit.com.ua для отримання консультації;
 • отримавши каталог і прайс, зв’яжіться з менеджером для оформлення замовлення.

Усі види сітки є в наявності на складі, у тому числі сітка з діаметром прутів 2, 3, 4 мм. Доставка займає мінімум часу і дозволяє швидко придбати необхідне армування під будь-який проект.

Під час виконання будь-яких робіт по укріпленню бетонних конструкцій Вам стане у нагоді високоякісна склопластикова сітка (Харків). Ціна замовлення розраховується індивідуально з урахуванням характеристик матеріалу, термінів поставки, обсягів замовлення.

Склопластикова сітка оптом від виробника у Харкові та її переваги

Сітка із пластику та скла – найкращий аналог сітці ВР-1. Вона має покращені властивості, доступну ціну і безліч інших переваг:

 • інертна до складу будівельних розчинів;
 • стійка до корозії, не гниє, не деформується при дії негативних факторів середовища;
 • зберігає свої властивості у морській воді, не руйнується під впливом кислот та лугів;
 • зберігає геометрію при мінусових температурах;
 • підходить для житлового і промислового будівництва;
 • має у 100 разів нижчу теплопровідність, ніж сталь;
 • не проводить струм і має відмінні діелектричні властивості;
 • випускається у листах і рулонах користувацького розміру за замовленням;
 • легко транспортується, розвантажується і укладається завдяки мінімальній вазі.

Монтаж сітки проводиться без залучення спецтехніки чи обладнання. Співробітники легко розгортають матеріал на об’єкті, проводять його укладку. При цьому сітка гарно зчіплюється із бетоном, не утворює так звані «містки холоду» і забезпечує високу енергоефективність укріплених споруд.

Високоякісна склопластикова сітка в рулонах: замовити у Харкові від компанії «Торгпромконтракт»

Попит на сітку з композиту стрімко зростає і компанія «Торгпромконтракт» намагається його задовольнити у повному обсязі. Ми обслуговуємо як приватних осіб, так і будівельні компанії, співпрацюємо з підрядниками. Головні переваги замовлення армування від нашої компанії:

 • найбільший асортимент сітки із композитних матеріалів в популярних розмірах;
 • контроль якості виробництва на всіх етапах та перед відправкою;
 • відсутність браку;
 • виготовлення великих партій сітки під замовлення в короткі терміни;
 • налагоджена система логістики по всій країні;
 • безкоштовні консультації;
 • лише сертифікована продукція, яка відповідає міжнародним стандартам.

Не втрачайте можливості замовити композитну сітку із бездоганними механічними й експлуатаційними властивостями без переплат. Зверніться до нас зручним способом – ми опрацюємо та виконаємо Вашу заявку максимально швидко.