Склопластикова сітка (Київ, Київська область) від виробника оптом та в роздріб

Більшість забудовників прагне здешевити процес будівництва, прискорити роботи на об’єкті не лише завдяки сучасним технологіям, а й завдяки інноваційним матеріалам. Досягти такого ефекту дозволяє склопластикова сітка (Київ, Київська область). Це ультрасучасний будівельний матеріал, який не лише скорочує терміни зведення бетонної конструкцій, зменшує собівартість робіт, а також забезпечує надзвичайну міцність споруд.

Склопластикова сітка армуюча (Київ, Київська область) – найкраща альтернатива стальної сітки, незамінне рішення при укріпленні фундаментів, зведенні огорож, укріпленні перекриттів, облицюванні фасадів. Унікальні будівельні властивості дозволяють використовувати матеріал при комерційному, житловому, промисловому будівництві, під час дорожніх робіт.

Якщо Ви плануєте армування бетонних конструкцій, армуюча склопластикова сітка у Києві допоможе забезпечити їх довговічність, стійкість до негативного впливу зовнішніх факторів, значно покращити загальні характеристики.

Композитна склосітка (Київ, Київська область) для армування: беззаперечні переваги та властивості

Більшість підрядників відмічають, що у порівняні зі звичною сталевою сіткою, склосітка композитна (Київ, Київська область) має безліч беззаперечних переваг. Це дійсно унікальний матеріал з покращеними технічними та експлуатаційними властивостями. Особлива технологія виробництва забезпечує високу якість армування, стійкість до впливу вологи, агресивних речовин. За більшістю показників сітка кладочна склопластикова (Київ, Київська область) значно перевершує аналоги зі сталі при однаковому розмірі прутів та комірок.

Головні переваги матеріалу:

 • максимально легка та проста у роботі, значно прискорює всі будівельні процеси на будівельному майданчику;
 • не дивлячись на вагу і гнучкість, витримує навантаження у 3-4 рази більші, ніж сітка із металу;
 • економічна, має незначну теплопровідність;
 • завдяки однаковому коефіцієнту розширення з бетоном попереджає передчасну руйнацію укріплених конструкцій навіть при постійній зміні температурного режиму;
 • не гниє, не піддається корозії при високій вологості;
 • не боїться впливу луг і кислот;
 • зберігає основні характеристики на морозі;
 • має невелику вагу, завдяки чому легко транспортується;
 • для навантаження, розвантаження, укладки не потрібна спеціальна техніка;
 • користуватися гнучкою сіткою максимально просто – не потрібні спеціальні знання, особливі навички, спеціалізований персонал, аби виконати якісний монтаж;
 • гарантійний термін використання складає 80 років, а реальний – більше 100 років;
 • не створює так звані «містки холоду» завдяки чому значно підвищує енергоефективність споруд;
 • не пропускає струм, завдяки чому склопластикова сітка (Київська область) підходить для використання у електромонтажних роботах;
 • зменшує вібрацію завдяки гнучкості і мінімальному показнику пружності;
 • завдяки унікальній структурі має гарне зчеплення із бетоном.

Склопластикова сітка купити у Київській області: призначення і можливості застосування

Компанія «Торгпромконтракт» пропонує якісні матеріали для армування бетонних конструкцій власного виробництва. Наша склопластикова сітка кладочна (Київ, Київська область) має різні розміри, вигідну вартість і призначена для:

 • армування будівельних майданчиків;
 • укріплення різних видів фундаменту при малоповерховому будівництві;
 • підготовки основи під автомагістралі та залізничні колії;
 • армування підлоги;
 • зведення переправ, мостів, гідротехнічних споруд, водних укріплень;
 • підвищення міцності будь-яких конструкцій, які знаходяться у несприятливому середовищі.

За допомогою сітки виконується чорнова фасадна штукатурка, укріплення конструкцій при котеджному, промисловому, сільськогосподарському будівництві. Сфера використання сітки постійно розширюється, адже більшість бетонних споруд вимагають якісного армування для підвищення терміну експлуатації, безпеки, міцності.

Склопластикова сітка: ціна у Київській області від виробника

Звернувшись до компанії «Торгпромконтракт» Ви заощаджуєте час та гроші, не переплачуєте посередникам. Ми пропонуємо максимально вигідні умови продажу – великий, мілкий опт та роздріб. Ви можете замовити різні види сітки з необхідною товщиною стрижня. Найбільшим попитом користується склопластикова сітка оптом від виробника у Києві з діаметром прутків 2, 3 або 4 мм, з коміркою 100*100 мм, 50*50 мм.

З моменту появи на ринку сітка із пластику та скла значно подешевшала. Виробники не лише зменшили собівартість її виробництва, а також покращили властивості. Сьогодні матеріал для армування постачається підрядникам і забудовникам переважно у рулонах необхідної довжини та ширини. Будівельникам на майданчику необхідно мінімум часу, аби розгорнути її, провести якісний монтаж.

На вартість матеріалу впливає декілька основних факторів, зокрема товщина стрижнів, розміри комірки, довжина рулону. Аби правильно обрати армування, необхідно провести попередні розрахунки, враховуючи планові навантаження на конструкції.

Якщо Ви плануєте штукатурити фасад, укріплювати фундамент чи інші бетонні елементи, Вам необхідна високоякісна склопластикова сітка (Київ). Ціна матеріалу від компанії «Торгпромконтракт» Вас приємно здивує. Більшість матеріалів для армування є в наявності на складі. Запас підтримується на достатньому рівні для задоволення будь-якого попиту, тому Ви отримаєте своє замовлення максимально швидко, зручним для Вас способом.

Склопластикова сітка в рулонах: замовити у Києві з доставкою

Сітка зі скловолокна від виробника – це високоякісний будівельний матеріал, надійність якого не викликає сумнівів. Менеджери компанії «Торгпромконтракт» надають безкоштовну консультаційну допомогу із вибору армування, надсилають прайс та каталог на вимогу клієнта. Доставка здійснюється транспортними компаніями за вказаною адресою з дотримання погоджених термінів.

Аби замовити оптом чи невелику партію сітки:

Компанія «Торгпромконтракт» – Ваш надійний бізнес-партнер та постачальник армуючих матеріалів, один із лідерів на ринку України.