Склопластикова сітка (Львів, Львівська область) для армування бетонних конструкцій і споруд

Сучасне будівництво вимагає сучасних підходів, використання інноваційних технологій, матеріалів, які не лише пришвидшують роботи на будівельному майданчику, але й дозволяють економити бюджет. На зміну армуванню із металу приходить склопластикова сітка (Львів, Львівська область). Це ультрасучасне рішення, гідна альтернатива сітці ВР-1, стальній металевій чи кладочній сітці, яку й досі забудовники використовують під час укріплення фундаменту, штукатурних робіт й оздоблення фасадів, інших будівельних робіт.

Якщо Ви плануєте капітальне будівництво чи укріплення об’єктів із бетону, склопластикова сітка оптом від виробника у Львові – найкращий варіант. Це можливість зекономити кошти, час, сили, придбати якісні будівельні матеріали для армування конструкцій за лічені хвилини.

Компанія «Торгпромконтракт» пропонує індивідуальні умови поставки та швидке виконання замовлення. Ми обслуговуємо як відомі будівельні компанії, так і приватних замовників, виконавців і підрядників. Склосітка композитна (Львів, Львівська область) Арвіт відповідає високим стандартам якості та максимально задовольняє потреби будівельників у першокласних армуючих матеріалах.

Склопластикова сітка армуюча (Львів, Львівська область): призначення і сфера застосування

У більшості випадків для укріплення бетонної конструкції використовується склопластикова сітка в рулонах. Замовити у Львові матеріал також можна у листах чи картах розміром 1000*2000 мм. Найбільш популярні розміри рулонів: 1м*25м (25м²), 1м*50м (50м²).

Аби армування бездоганно виконувало свої функції, необхідно правильно підібрати матеріал, враховуючи властивості конструкції, планові навантаження, умови навколишнього середовища. Дізнатися мінімальні вимоги до армування можна з проектної документації, або звернувшись до відповідних фахівців нашої компанії. Ми допоможемо з вибором сітки, надамо каталог і прайс для перегляду.

Армуюча склопластикова сітка у Львові від компанії «Торгпромконтракт» має унікальні покращені характеристики й широку сферу використання. Вироби із композиту – високоякісний будівельний затребуваний матеріал, який використовується:

 • під час будівництва промислових, цивільних, сільськогосподарських споруд;
 • для укріплення фундаменту різного типу;
 • якщо необхідно максимально якісно оштукатурити фасад;
 • для укріплення гідротехнічних споруд, зведення мостів, інших об’єктів, що перебувають в умовах високої вологості;
 • при зведенні котеджів, малоповерхових будинків, зовнішнього облицювання, мощення дачних доріжок;
 • у якості елементів промислових об’єктів;
 • для укріплення основи дорожнього покриття, стін із бетонних плит;
 • під час внутрішніх оздоблювальних робіт.

Фасадна і кладочна армосітка в останні роки все частіше використовується при облаштуванні систем дренажу, каналізації, відстійників, в тому числі на промисловому виробництві. Деякі замовники декорують сіткою житлові будинки та інші споруди на прибудинковій території.

Склопластикова сітка (Львівська область) з товщиною прутів 2 мм замінює армосітку з металу ВР-1 з товщиною стрижнів 3 мм, з товщиною прутів 4 мм – сітку зі стрижнями 4 мм у діаметрі. Інноваційне армування у 2-3 рази підвищує міцність конструкції і термін її експлуатації.

Склопластикова сітка кладочна (Львів, Львівська область): в чому її переваги?

Армосітка підходить для укріплення не лише бетонних споруд, а також керамогранітних об’єктів, для яких використовується сітка з більшим діаметром комірок.

З моменту появи на ринку композитних матеріалів вартість склосітки була занадто високою. Сьогодні вона коштує дешевше, ніж, наприклад, металева сітка ВР-1. Нам вдалося не просто здешевити технологію й процес виробництва, а також покращити властивості та характеристики матеріалу.

Доступна ціна на опт чи роздріб – не єдина перевага композитного армування. Ви можете замовити сітку й оцінити її плюси:

 • високий тимчасовий супротив при розтягненні (до 1500 МПа);
 • у 100 разів менша теплопровідність, ніж у сталі;
 • однаковий з бетоном коефіцієнт розширення, що виключає деформацію бетонної конструкції;
 • зберігає властивості і може використовуватися за низьких температур;
 • гарний діелектрик;
 • витримує навантаження у 3-4 рази більше, ніж сітка зі сталі;
 • гасить вібрацію;
 • строк використання – більше 80 років;
 • легка та гнучка, легко транспортується і монтується на об’єкті без залучення спеціального обладнання;
 • має гарне зчеплення із бетоном (набагато краще, ніж метал);
 • користуватися сіткою у рулонах чи листах не складно – монтаж проводиться за лічені хвилини.

Компанія «Торгпромконтракт» випускає сітку з розміром комірок 50*50 мм, 100*100 мм. Ви можете замовити різні види матеріалу для армування оптом чи в роздріб.

Склопластикова сітка: ціна у Львівській області

Сітка на основі скловолокна поставляється переважно у рулонах. Вартість матеріалу визначають, в першу чергу, розміри сітки. Обирати діаметр стрижнів і розмір комірок необхідно з урахуванням вагових та експлуатаційних навантажень. Якщо розробники проектної документації чітко не визначали необхідні характеристики армування, слід додатково звернутися до менеджерів нашої компанії. Спеціалісти допоможуть обрати армування з допустимими технічними характеристиками.

Якщо Вас цікавить склопластикова сітка (Львів), ціна і доставка, зателефонуйте нам за номером: +38 050 460 88 44, +38 050 499 71 72 або +38 067 560 88 44, чи надішліть онлайн
замовлення на електрону пошту sales@arvit.com.ua.

Склопластикова сітка: купити у Львівській області від виробника

Сітка кладочна склопластикова (Львів, Львівська область) має надзвичайно широку сферу застосування. Більшість видів армування є в наявності на складі – ми виконуємо замовлення надзвичайно швидко. Компанія «Торгпромконтракт» гарантує високу якість будівельних матеріалів завдяки використанню високоякісної сертифікованої сировини. Перед відправкою вся продукція проходить додатковий контроль якості технічних параметрів, що виключає наявність браку і дозволяє максимально задовольнити вимоги замовника.

Композитна склосітка (Львів, Львівська область) від компанії «Торгпромконтракт» – вигідна інвестиція в міцність та надійність кожної бетонної конструкції.