Склопластикова сітка (Одеса, Одеська область): види, властивості, призначення матеріалу

Армування бетонних конструкцій проводиться за допомогою різних матеріалів. Особливим попитом в останні роки користується склопластикова сітка (Одеса, Одеська область). Це набір з’єднаних між собою прутів зі склопластику, що мають різну товщину стрижнів та розмір комірки. Вона використовується для різних видів будівельних та оздоблювальних робіт, серед них: укріплення фундаменту, штукатурка фасадів, облаштування полів, дорожнє будівництво.

Армуюча склопластикова сітка в Одесі коштує значно дешевше, ніж аналоги із металу, що дозволяє зменшити витрати на будівельні роботи. Монтаж армування проводиться просто та швидко, тому будівництво відбувається у короткі терміни.

Якщо Вас цікавить високоякісна склосітка композитна (Одеса, Одеська область) від виробника, зверніть увагу на асортимент армуючих матеріалів від компанії «Торгпромконтракт». Ми пропонуємо відмінне обслуговування, доступний прайс, допомогу при виборі матеріалу.

Композитна склосітка (Одеса, Одеська область) та її переваги

Тривалий час на будівельних майданчиках в Україні забудовники й підрядники використовували армування зі сталі. Сьогодні на ринку закріплюється покращений аналог, що має унікальні властивості, забезпечує підвищену міцність бетонної конструкції – сітка кладочна склопластикова (Одеса, Одеська область). Вона виготовляється з композитних матеріалів за особливою технологією та має безліч переваг:

 • інертна до складу будівельних розчинів;
 • не боїться підвищеної вологості, впливу хімічних речовин, у тому числі кислот та лугів;
 • не змінює геометрію й основні властивості при коливаннях температур, тому не деформується, зберігає заявлені виробником характеристики;
 • швидко монтується, не потребує залучення спеціальної техніки та вартісного обладнання;
 • поставляється у рулонах необхідної довжини та ширини;
 • в 3-4 рази міцніша, ніж сітка із металу;
 • демонструє гарні показники супротиву при розтягненні – до 1500 МПа;
 • має невелику вагу, завдяки чому легко завантажується, транспортується, розвантажується на будівельному майданчику;
 • гарний діелектрик;
 • має низьку теплопровідність та не створює «містки холоду», завдяки чому покращує енергоефективність споруд;
 • коштує дешевше, ніж армування із металу;
 • завдяки низьким показникам пружності відмінно гасить підвищену вібрацію.

В цілому, склопластикова сітка армуюча (Одеса, Одеська область) – це універсальний матеріал для армування, плюси якого важко переоцінити. З кожним днем сфера застосування композитної сітки розширюється, а попит на неї стрімко зростає.

Звернувшись до менеджерів компанії «Торгпромконтракт» Ви можете дізнатися більше про переваги, які має склопластикова сітка в рулонах. Замовити в Одесі матеріал оптом чи в роздріб Ви можете за лічені хвилини, уточнивши розміри комірки та необхідний діаметр стрижнів, довжину рулонів.

Склопластикова сітка (Одеса): ціна від виробника

Якщо Вас цікавить скорочення термінів будівництва, монтажу, економія часу й бюджету на завантаженні, розвантаженні, якісна фасадна кладка чи штукатурка, укріплення фундаменту, поспішіть замовити армувальні будівельні матеріали від виробника. Компанія «Торгпромконтракт» має в наявності на складі сітку з композиту, яка відповідає найвищим стандартам якості.

Ви можете користуватися матеріалом в житловому чи промисловому будівництві для зміцнення конструкцій та оздоблювальних елементів з бетону. Вартість армування визначається двома основними факторами:

 • діаметр прутів (найбільш затребуваний – 2, 3, 4 мм);
 • розмір комірок (частіше за все підрядники використовують сітку з коміркою 100*100 мм або 50*50 мм).

Також на вартість впливають інші фактори – розміри замовлення й доставка. Опт обходиться значно дешевше, ніж роздріб. Для прорахунку замовлення зверніться до представника нашої компанії. Ми надамо на вимогу каталог, прайс, допоможемо з вибором армуючих матеріалів для Вашого проекту.

Склопластикова сітка (Одеська область): на що звернути увагу при виборі?

Склопластикова сітка, ціна в Одеській області на яку максимально вигідна від виробника, компанії «Торгпромконтракт», – це універсальний будівельний матеріал з широкою сферою використання. Сьогодні на ринку представлена велика кількість різноманітного армування для бетонних конструкцій. Ціни на сітку із композиту приблизно однакові і не дуже різняться. Якщо склопластикова сітка кладочна (Одеса, Одеська область) коштує занадто дешево, слід звернути увагу на її якість та основні характеристики. Економія на якості армування призводить до негативних наслідків:

 • зменшує проектну міцність конструкцій;
 • скорочує термін експлуатації споруди;
 • викликає передчасне руйнування будівель або окремих її елементів.

Саме тому обирати композитну сітку слід максимально прискіпливо, враховуючі планові навантаження. Найкраще рішення – звернутися до виробника, в якості продукції якого Ви впевнені.

Компанія «Торгпромконтракт» забезпечить Ваш проект якісним композитом, який допоможе відновити фасад, укріпити фундамент, провести оздоблювальні та ремонтні роботи. Склопластикова сітка, купити в Одеській області яку Ви можете онлайн, надіславши замовлення на електрону пошту sales@arvit.com.ua, без проблем замінить популярні серед будівельників прути ВР-1.

Склопластикова сітка оптом від виробника в Одесі: чому слід звернутися у компанію «Торгпромконтракт»?

Правильно підібране армування у 2-3 рази збільшує термін експлуатації споруд. Сітка зі скла та пластику забезпечує необхідні показники міцності й може використовуватися на будівельному майданчику навіть за мінусових температур.

Компанія «Торгпромконтракт» виробляє сітку із композитних матеріалів за інноваційними технологіями, за допомогою сучасного обладнання. Ми суворо контролюємо усі етапи виробництва, що забезпечує найвищу якість матеріалу.

Для консультації та оформлення замовлення телефонуйте: +38 050 460 88 44, +38 050 499 71 72, +38 067 560 88 44. Ми гарантуємо відмінний сервіс та індивідуальний підхід до кожного клієнта!