Склопластикова сітка (Вінниця, Вінницька область) – високоякісний будівельний матеріал для армування

Міцність та безпека споруд із бетону – одна з головних вимог при будівництві будівель і конструкцій. Типова армосітка із металу швидко псується. Вона піддається корозії, втрачає свої властивості під впливом вологості, мінусових температур, дії агресивних речовин та реагентів, що призводить до появи дефектів та швидкої руйнації споруд. Найкраща альтернатива металевому армуванню – склопластикова сітка (Вінниця, Вінницька область). Вона має широку сферу застосування й активно використовується під час виконання різних видів будівельних робіт.

Композитна склосітка (Вінниця, Вінницька область) з’явилась на ринку України відносно недавно. За цей час попит на неї стрімко зріс. Будівельники та підрядники оцінили властивості матеріалу та його беззаперечні фізичні переваги – гнучкість, стабільність, морозостійкість.

Якщо за будь-якими показниками Вас не влаштовує сітка із металевої арматури ВР-1, Вас повністю задовольнить склопластикова сітка. Купити у Вінницькій області та по всій Україні склосітку пропонує компанія «Торгпромконтракт». У нас найкраща якість, індивідуальний підхід до кожного замовлення й швидкі поставки матеріалу в будь-який регіон України.

Армуюча склопластикова сітка у Вінниці: чому варто замовити онлайн?

Склопластикова сітка армуюча (Вінниця, Вінницька область) виготовляється з композитних матеріалів і має різні розміри. Найбільш популярні серед замовників варіанти – сітка з діаметром прутів 2, 3, 4 мм і розміром комірок 50*50 мм, 100*100 мм. Це різновид склопластикової арматури, що використовується при армуванні різних поверхонь і конструкцій. Сітка має різне призначення. Найчастіше матеріал використовують при житловому і промисловому будівництві, для укріплення дорожнього і залізничного полотна, сільськогосподарських споруд. Інші сфери використання:

 • в побутових цілях – для укріплення стін і фасадів;
 • при будівництві мостів та гідротехнічних споруд;
 • для укріплення берегів;
 • під час спорудження систем дренажу та водостоку;
 • при зведенні основи під дорожнє покриття – сітка кладочна склопластикова (Вінниця, Вінницька область) збільшує період експлуатації доріг на 20-30% та тривалість міжремонтного періоду;
 • для укріплення морських, портових споруд, інших об’єктів, що знаходяться в агресивному середовищі, підпадають під дію кислот, лугів, реагентів.

Будівельні роботи за допомогою склосітки проводяться значно швидше та обходяться дешевше. Якщо Ви плануєте зекономити бюджет, найкраще рішення – склопластикова сітка (Вінниця). Ціна армування із композиту значно менша, ніж сітки ВР-1 чи інших аналогів зі стальних прутів.

Фасадна і кладочна склопластикова сітка (Вінницька область): головні переваги

Склосітка композитна (Вінниця, Вінницька область) має мінімум недоліків та безліч переваг для виконавця будівельних робіт і замовника. Вона легка, гнучка, швидко транспортується без залучення спецтехніки та має міцність у 3-4 рази вище, ніж сітка із металу. Інші переваги:

 • Користуватися армосіткою з композиту можна за будь-якої температури навколишнього середовища. Навіть при мінусових температурах склопластикова сітка кладочна (Вінниця, Вінницька область) не втрачає свої властивості.
 • В 2-3 рази підвищує строк експлуатації бетонної конструкції.
 • Не проводить струм, демонструє властивості діелектрика, тому може застосовуватися при виконанні електромонтажних робіт.
 • Не створює «містки холоду» і значно підвищує енергоефективність укріплених споруд.
 • Має більш прийнятну вартість, ніж аналоги із металу.
 • Правильно підібрана сітка значно покращує не лише міцність бетонних конструкцій, а також інші експлуатаційні характеристики, в тому числі несучу здатність основних елементів.
 • Склопластикова сітка в рулонах, замовити у Вінниці яку Ви можете на сайті нашої компанії – це універсальний будівельний матеріал, який використовується, коли необхідно оштукатурити фасад, виконати зовнішнє чи внутрішнє оздоблення, укріплення інших конструкцій із бетону.
 • В залежності від потреб, виконавець робіт може обрати різни види та розміри армосітки – діаметр стрижнів та розмір комірок, довжину й ширину рулону.

Компанія «Торгпромконтракт» приймає індивідуальні замовлення на матеріали для армування. Сітка стандартних і найбільш популярних розмірів завжди є в наявності на складі.

Склопластикова сітка: ціна у Вінницькій області

Вартість армосітки із композиту визначається залежно від її характеристик та розмірів, довжини рулону чи кількості листів у замовленні. Менеджери нашої компанії готові надати каталог та прайс за Вашим запитом.

Ще декілька років тому композитні армуючі матеріали були значно дорожчі. Сьогодні вони більш доступні по ціні й коштують значно дешевше, ніж аналоги зі сталі. Якщо Вас цікавить якісне армування та економія бюджету при будівництві, склопластикова сітка оптом від виробника у Вінниці – найкраще рішення.

Ви можете замовити великий чи дрібний опт, придбати сертифікований будівельний матеріал без націнок посередників.

Армосітка композитна оптом і в роздріб від виробника

Компанія «Торгпромконтракт» – виробник армуючих будівельних матеріалів із композиту №1 в Україні. Ми співпрацюємо з відомими будівельними компаніями, підрядниками, поставляємо матеріали під приватне будівництво. Ми гарантуємо якість армосітки та максимально вигідні ціни. Наша продукція виробляється на сучасному обладнанні і проходить суворий контроль якості на кожному виробничому етапі. Ви можете бути впевнені у відсутності браку.

Для оформлення замовлення зверніться до нас одним із найбільш зручних способів:

Наші менеджери надають безкоштовну консультаційну підтримку. Доставка здійснюється по Вінниці, Вінницькій області, в інші міста і регіони України.

Забезпечте власне будівництво якісними армуючими матеріалами разом з нами!