«Торгпромконтракт» − український виробник композитної арматури

Сьогодні в Україні здійснює свою діяльність не один виробник композитної арматури. Проте не кожен може похвалитися сучасним обладнанням та високою якістю продукції. Тому до вибору армуючого матеріалу треба ставитися дуже уважно, звертаючи в першу чергу увагу на репутацію виробника.

«Торгпромконтракт» − виробник композитної арматури в Україні, який здійснює виробництво та продаж продукції оптом та в роздріб.

Чому так затребувана композитна арматура від виробника «Торгпромконтракт»?

Композитні прутки можуть мати різний діаметр, розміри, але характеристики від цього не змінюються. Якщо говорити про їх призначення, то вони активно використовуються в будівництві для армування бетону, перекриттів, фундаменту, для будівництва теплиць. Це обумовлено низкою переваг, які має арматура з композиту:

 • Стійкість до корозії. Армуючий матеріал не боїться агресивного середовища, не піддається корозії, гниттю, а також не руйнує бетон. Завдяки цьому він дуже затребуваний у будівництві споруд та будівель, що знаходяться в середовищі з високою вологістю.
 • Довговічність. Термін служби арматурних прутків сягає 100 років.
 • Невелика вага. Дана властивість дозволяє застосовувати її при армуванні пористого бетону або інших легких будматеріалів, що аж ніяк не вплине на збільшення загальної ваги.
 • Низька теплопровідність. Цей показник важливий при створенні бетонних конструкцій, де небажана поява містків холоду.
 • Діелектричність. Композит не пропускає струм.
 • Екологічність. Матеріал не становить небезпеки для здоров’я та навколишнього середовища.

Компанія по виробництву композитної арматури

«Торгпромконтракт» має лише найкращі виробничі показники, завдяки яким наша продукція отримала найвищу оцінку від споживачів. Композитна арматура, що випускається нами, нічим не поступається закордонним аналогам. Наша компанія-виробник композитної арматури (Україна) «Торгпромконтракт» співпрацює з багатьма світовими виробниками сировини. Ми отримуємо високоякісні компоненти, комплектуючі, сировину та інші необхідні матеріали для створення неметалевої арматури. Проте закупівля якісної сировини не гарантує високу якість готового виробу. Для цього необхідні спеціальні умови, щоб здійснювати виробництво композитної арматури. На нашому підприємстві створені ці умови:

 • Усі приміщення відповідають встановленим стандартам та вимогам.
 • Виробнича лінія оснащена лише сучасним, високотехнологічним обладнанням.
 • Штат компанії – кваліфіковані спеціалісти.

Як замовити композитну арматуру?

Компанія «Торгпромконтракт» зарекомендувала себе як надійний виробник композитної арматури в Дніпрі. Щоб замовити арматурні прутки, Вам не потрібно витрачати час на пошуки можливих варіантів, які пропонує той чи інший виробник композитної арматури. Купити продукцію високої якості Ви можете в нашій компанії, не виходячи із дому.

Зробити замовлення можна у наших спеціалістів, зв’язавшись з ними за одним із номерів телефонів: +38 (056) 372-51-52, +38 (067) 560-88-44, +38 (067) 326-71-72, +38 (050) 472- 71-72, +38 (050) 460-88-44, через електронну пошту sales@arvit.com.ua або за допомогою онлайн-форми зворотного зв’язку, яка знаходиться на сайті.

Також у спеціалістів можна дізнатися чи є в наявності на складі товар, як визначити необхідну кількість товару та будь-яку іншу інформацію, яку може надати виробник композитної арматури (Дніпро).

Скільки коштує композитна арматура?

В наш час виробники композитної арматури в Україні пропонують будівельні матеріали за різними цінами. Яка вартість арматури від виробника «Торгпромконтракт»? Ціни будуть варіюватися, в залежності від:

 • діаметру (4, 6, 10 мм і т.д.);
 • необхідної кількості товару (опт, роздріб);
 • необхідності доставки (доставка можлива по всій території України), ін.

«Торгпромконтракт» − виробник композитної арматури, ціна якої є доступною для кожного споживача.

На сайті є каталог нашої продукції, прайс та вкладка «Розрахунки», де знаходиться таблиця (формула), за допомогою якої Ви можете самостійно розрахувати вартість необхідної Вам арматури.