Виробник композитної сітки «Торгпромконтракт»: чому варто замовляти продукцію у нас?

Компанія «Торгпромконтракт» − виробник композитної сітки, який запропонує Вам композитні вироби для зміцнення будь-яких конструкцій та споруд вищої якості та за прийнятною ціною. Сучасне обладнання та великий професіоналізм спеціалістів нашого заводу дозволяють нам виготовляти продукцію, що повністю відповідає вимогам споживача.

Що являє собою композитна сітка?

Композитна сітка – це виріб, який виготовляється з композитних арматурних прутків круглого або іншого перерізу, що перетинаються один з одним під різним кутом і скріпляються між собою в місцях перетину, утворюючи квадратні або прямокутні комірки, які можуть мати різні розміри. Арматурні прутки можуть бути гладкими, обсипаними піском або мати періодичний профіль. Кожен виробник композитної сітки в Україні самостійно вирішує, які саме види прутків використовувати для виробництва продукції.

Композитна сітка буває декількох видів:

  • дорожня;
  • штукатурна;
  • фасадна;
  • малярна.

Композитний будівельний матеріал компанія «Торгпромконтракт» − виробник композитної сітки (Дніпро) випускає картами та у рулонах. Найбільш популярними розмірами карт є 500×2000 мм, 380×2000 мм та 350×2000 мм.

Армуюча сітка є альтернативою традиційному металевому аналогу. Унікальні властивості роблять даний будматеріал затребуваним у багатьох сферах діяльності. Серед основних властивостей слід відзначити:

  • міцність;
  • стійкість до корозії та негативного впливу навколишнього середовища;
  • відносно низька вартість;
  • довговічність;
  • невелика вага;
  • низька теплопровідність, ін.

Сітку із композиту можна використовувати для армування будь-якої бетонної конструкції, стяжки, фасадів а також в будівництві залізниць та огорож автомобільних.

«Торгпромконтракт» − компанія по виробництву композитної сітки: як замовити товар?

Плануєте армувати фасад, стяжку або будь-які інші будівельні конструкції? Виробник композитної сітки, арматури «Торгпромконтракт» пропонує Вам високоякісний армуючий матеріал оптом та в роздріб, який знайшов застосування не тільки в будівництві, а і в інших сферах.

Чому саме наша компанія виробник композитної сітки? Україна – країна, де ми здійснюємо виробництво композитної сітки. Завдяки сучасному обладнанню, передовим технологіям та високій кваліфікації наших спеціалістів ми маємо можливість виготовляти товар високої якості, який нічим не поступається зарубіжним аналогам. Ви можете користуватися нашою продукцією і бути впевненими у тому, що бетонна конструкція буде міцною та довговічною.

Скільки коштує композитна сітка? Вартість пов’язана насамперед із тим, яку цінову політику веде той чи інший виробник композитної сітки. Ціна, як правило, формується з урахуванням певних факторів та особливостей замовлення.

Дізнатися, які пропонує виробник композитної сітки ціни, чи є на складі в наявності товар, чи можливий опт та замовити продукцію Ви можете у наших менеджерів за номерами телефонів: (050) 460-88-44, (067) 560-88-44, (050) 472-71-72, (067) 326-71-72, (050) 482-71-72, (050) 499-71-72, електронною поштою sales@arvit.com.ua або за допомогою онлайн-форми зворотного зв’язку, яка знаходиться на сайті.

Також на сайті Ви можете подивитися каталог, умови за якими здійснюється доставка та іншу інформацію стосовно призначення сітки, того, як правильно її використовувати і т.д. За запитом виробник композитної сітки, купити яку можна, не виходячи із дому, може надати Вам прайс.

Потрібна композитна сітка? Виробник в Дніпрі «Торгпромконтракт» виготовляє та реалізує сучасний армуючий матеріал високої якості.